Skocz do zawartości
Gmeru

Liga Mistrzów - wszystkie mecze na jednym kanale?

  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Fajny pomysł?

    • Tak, Super pomysł! Jestem fanem LM i może być nawet w SD
      5
    • Widać taki przeplot, że oglądam TVN Meteo
      2
    • I tak oglądam mecz w HD na kanale 60 - HD Rules
      20


Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://hdtvpolska.com/news/news-shadow.png[/img]Od wczoraj mamy możliwość oglądania nowego pomysłu telewizji n na Ligę Mistrzów. HD to już mało, oglądanie spotkań na kilku kanałach też. Powstał zatem kanał, który kumuluje wszystkie spotkania na jednym ekranie wraz z komentarzem tych spotkań. Co sądzicie o tym pomyśle? Moim zdaniem dla fanów to super pomysł. Jednak ja oczywiście patrzę właśnie na jakość i technicznie to khm... "trochę" przeplot widać ; )


[center][img]http://img262.imageshack.us/img262/5393/zdjcie009is9.jpg[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mojej opcji nie ma w ankiecie :lol:

gdybym miał n-kę, to bym odpowiedział:
świetny pomysł - będę oglądał, ale pod warunkiem, że dadzą to w dobrej jakości (koniecznie porządne HD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E takie cuda to już nawet w TVP były. Co prawda nie 4 mecze, a tylko 2, ale za to transmitowali 2 różne dyscypliny sportowe. :lol:
A o ile mnie pamięć nie myli to C+ w taki sam sposób transmitował chyba 2 lata temu ostatnią kolejkę OE i tam było chyba nawet więcej niż 4 mecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie tragedia. 5 minut wytrzymałem. Nie dosyć, że kiepska jakość to jeszcze komentarze fachowców ze studia fatalne, każdy wtrąca to co widzi na swoim meczu i co chwila słychać "oj, oj no na szczęście dla Boruca piłka nie trafiła" (trzy razy nie miał tego szczęścia). Niestety, jak człowiek poogląda trochę Canal + to mu potem ciężko jest się do innych komentatorów przyzwyczaić. (Dobry strzał Gerarda, ...a nie to Fabio Aurelio itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, zwłaszcza spodobał się sympatykom typowania na żywo zakładów bukmacherskich, bo cztery mecze w jednym "okienku" to gratka wyjątkowa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomysł ciekawy i wart kontynuacji.
Mnie niepokoi jednak dosyć słaba jakość obrazu szczególnie na meczach nadawanych w HD. Czy we wtorek to było faktycznie HD - nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Było było (SD przecież wyglądało przy tym żałośnie) ale coś czuje, że taką jakość jak kiedyś przy początkach HD nie dostaniemy nigdy bo miejsca nie ma zapewne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@MaBri, slaba jakosc HD? wczoraj wprawdzie nie ogladalem meczu ale przedwczoraj bylo bardzo dobrze (poza brakiem DD5.1). To ciekawe co piszesz do tej pory HD na N jakie ogladalem bylo bardzo ok! mecze w SD to faktycznie marna jakosc - tego to nie ogladam. Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakosc moze nie jakos dramatycznie slaba, ale tez nie rewelacyjna. Takie dobre 4 w skali 1-6. Najbardziej denerwuje trawa, ktora potrafi przypikselowac przy dynamicznej akcji. Natomias kanaly SD maja zenujaca jakosc. Nawet 16:9 ich nie ratuje. Bez wypicia 3 piw ciezko ogladac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomysł ok. można zobaczyć wszystkie bramki, choć z powtórek, za to nie mamy obrazu gry. No, ale coś za coś.
Mnie denerwował niski poziom dźwięku ze stadionu w porównaniu do komentarza ze studia i poziom komentarza był kiepski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądałem, ale HD to było tylko na nsport (Arsenal-Milan). Na pozostałych (57-59) kanałach było SD. Transmisje pewnie i były w HD ale chyba N-ka nie ma takich "wolnych mocy" aby jednocześnie transmitować 4 spotkania w HD.
Mecz oglądałem na projektorze Panasonic AX-200 i jakość bardzo dobra. Ale ten akurat projektor bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem wszelkiego "szumu" związanego z kompresją (nie wspominając o braku smużenia w projektorach) i pomimo tego, że jest "tylko" 720p to lepiej mi się ogląda mecze na nim niż na tv LCD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taka usluga jest dostepna chociazby na SKY Sports. dziala rewelacyjnie i jakosc swietna, zadnych niedosciagniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie?
Czasami są bardzo nudne fragmenty meczu, więc szansa ich oglądania spada czterokrotnie :rolleyes: .
A zawsze przecież można przeskoczyć na pojedynczy kanał z jednym meczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...