Skocz do zawartości
jajo9

Mecze Euro 2008 tylko w Polsacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie meczów mistrzostw Europy 2008 w Telewizji Polskiej. Jak informuje Polsat, przedstawiciele TVP nie stawili się na spotkaniu, na którym miała zostać podpisana umowa między telewizjami na nabycie przez publicznego nadawcę praw do transmisji części spotkań. W związku z tym Polsat wykluczył możliwość pokazania Euro 2008 w TVP.

Oto treść oświadczenia telewizji Polsat:

"Telewizja POLSAT informuje, że w dniu 6.02.2008 roku o godz. 15-tej w kancelarii notarialnej miało nastąpić potwierdzenie przed Notariuszem wynegocjowanej z Telewizją Polską umowy, na nabycie przez TVP części praw do transmisji spotkań z piłkarskich Mistrzostw Europy – EURO 2008, w tym wszystkie mecze reprezentacji Polski.
Z przykrością oświadczamy, że przedstawiciele TVP nie stawili się u Notariusza.

Takie zaskakujące zachowanie TVP, po wielomiesięcznych negocjacjach, i osiągnięciu porozumienia co do wszystkich istotnych elementów umowy, wyklucza możliwość pokazania EURO 2008 na antenie Telewizji Polskiej. Część meczów z Mistrzostw Europy pokaże Polsat na swojej antenie otwartej, a wszystkie mecze będą pokazane w Cyfrowym Polsacie."

wp.pl

P.S. Śmiech na sali co wyprawia TVP. Normalnie ich abonament radiowo-telewizyjny to jawny haracz. I za co im płacić pieniążki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cały problem polega na tym że wszystkie mecze beda na eurosporcie. Dlatego tvp olewa. won z tvp won z polsatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i mecze będą na Eurosporcie ale retransmisje. Ale zostaje jeszcze ARD i ZDF :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dotarłem do dokumentu UEFA, że Polsat zobowiązał sie do nadania wzystkich meczy w otwartym kanale Polsat na żywo. Więc albo coś zmienili w umowie albo próbują to zataić i nabić sobie nowych abonentów. Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='roger' post='84773' date='10.02.2008, 11:12 ']Może i mecze będą na Eurosporcie ale retransmisje.[/quote]



W eurosporcie beda mecze na żywo.
Przeczytaj uważnie newsa:
"Sportowy kanał telewizyjny Eurosport uzyskał prawa do retransmisji wszystkich meczów UEFA Euro 2008, które rozegrane zostaną w dniach od 7 do 29 czerwca 2008 roku w Austrii i Szwajcarii.
Stacja Eurosport w sumie przeprowadzi ponad 200 godzin relacji związanych z UEFA Euro 2008. Dzięki temu widzowie nie przegapią ani jednej minuty ważnej piłkarskiej imprezy roku. Uzupełnieniem relacji z będą trzy specjalne programy nadawane codziennie w godzinach 17, 20 oraz 23.

Ponadto Eurosport 2 w ramach swoich codziennych biuletynów informacyjnych powtórzy ważniejsze mecze oraz zaprezentuje przebieg konferencji prasowych. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]W eurosporcie beda mecze na żywo.
Przeczytaj uważnie newsa:
"Sportowy kanał telewizyjny Eurosport uzyskał prawa do retransmisji wszystkich[/quote]

mieciu sam przeczytaj uwaznie "prawa do retransmisji"... nie bedzie na zywo na eurosporcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To tylko biznes. Jak ludzie kupia CP, to sie okaze 2 tygodnie przed mistrzostwami, ze Polsat odsprzedal duza czesc meczy dla TVP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosze do tychco maja eNke i cyfre plus zeby nie marudzili że jeżeli sie to wszystko sprawdzi i euro bedzie w polsacie ze nie maja mozliwosci ogladania polsatu otwartego. Otwarty Polsat z analogu jest prawie wszedzie i sadze ze kazdy oprocz satelity ma rownież swoja starą antene siatkową ktora wystarczy tylko conajwyzej przekrecic w odpowiednim kierunku i mamy Polsat po analogu. Tylko nie płaczcie ze ze obraz bedzie nie idealny bo to samo twierdze o kanałach TVP w polsacie cyfrowym. Edytowane przez jajo9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jajo9' post='84821' date='10.02.2008, 13:53 ']Prosze do tychco maja eNke i cyfre plus zeby nie marudzili że jeżeli sie to wszystko sprawdzi i euro bedzie w polsacie ze nie maja mozliwosci ogladania polsatu otwartego. Otwarty Polsat z analogu jest prawie wszedzie i sadze ze kazdy oprocz satelity ma rownież swoja starą antene siatkową ktora wystarczy tylko conajwyzej przekrecic w odpowiednim kierunku i mamy Polsat po analogu. Tylko nie płaczcie ze ze obraz bedzie nie idealny bo to samo twierdze o kanałach TVP w polsacie cyfrowym.[/quote]

hmm tylko jak znam to polsat zawsze kombinuje i robi wszystkich w jajo. Pamiętam jak przed MŚ w 2006 okazało się, ze większość transmisji tych co nie będzie w tvp nie było w polsacie i polsacie sport tylko w mało dostępnym polsacie sport ekstra (miałem wtedy tylko kablówkę aster i wprowadziła ona wtedy niedawno polsat sport i jakie było moje wkurzenie na ten manewr polsatu, nie zdziwię się jak się okaże że znowu zrobią taki numer i zrobią np. kanał polsat sport super extra dostępny tylko na cp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli częsc meczy bedzie na polsat sport extra to według mnie sporo kasy dostana z abo na mistrzostwa. Pakiet relax mix 57,80 zł, a familijny + sport 51,80 zł. Oczywiście sporo ludzi podwyzszy pakiet zeby ogladac mistrzostwa a ze sie koncza pod koniec miesiaca to nawet minimalisci moga sie spoznic z powrotem na pakiet nizszy.

P.S. A ile sie czeka na podwyzszenie pakietu, a ile na zmniejszenia w polsacie??
Aha i zapomniałem o tak oczywistej sprawie. Na pewno przed mistrzostwami zniknie polsat sport HD test i pojawi się płatny pakiet z kanałem/kanałami HD co oczywiscie podbije cene abonamentu. Pewnie do tego czasu zmienia dziurawe kodowane Nagra 2 na N3 więc i lewizna odpadnie w ogladaniu euro 08 live po polsku. Edytowane przez jajo9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oplata w polasie nie jest liczona za miesiac tylko za okres rozliczeniowy czyli 30 albo 31 dni od daty podpisania umowy. Wystarczy na konto wplacic odowiedni wiecej pieniedzy np dodatkowo 19.90 do failijnego za relax mix i zostanie automatycznie wlaczony na miesiac od dnia w ktorym zaczyna sie okres rozliczeniowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rozumiem jednego , dlaczego won tvp i won polsat? dlatego ze nka nie chciała kupic euro i posiadacze nki nie mają jak oglądac? ja nie mam nki a bym chciał lige mistrzów i nie marudze ze nie ma na polsacie , nie płące za nke wiec nie mam , nie płacicie za polsat cyfrowy to nie bedziecie oglądac - proste. U nas wszyscy by chcieli miec wszystko za darmo , przeciez gdyby polsat nie zarobił by na euro nie wykupił by praw , normalne wiec nie wiem w czym problem. Ważne ze kazdy ma prawo sobie wykupic abo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Dziabolek' post='84840' date='10.02.2008, 15:17 ']oplata w polasie nie jest liczona za miesiac tylko za okres rozliczeniowy czyli 30 albo 31 dni od daty podpisania umowy. Wystarczy na konto wplacic odowiedni wiecej pieniedzy np dodatkowo 19.90 do failijnego za relax mix i zostanie automatycznie wlaczony na miesiac od dnia w ktorym zaczyna sie okres rozliczeniowy.[/quote]
No nie zgodzę się kolego, aby zwiększyć pakiet w Polsacie trzeba zgłosić ten fakt telefonicznie, potem przysyłają Ci do domu ankietę, którą musisz do nich odesłać. cała operacja trwa ok 3 tygodni, także nie jest to takie proste jak to opisałeś w swoim poście.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lipa_ml' post='89445' date='05.03.2008, 13:53 ']Ja nie rozumiem jednego , dlaczego won tvp i won polsat? dlatego ze nka nie chciała kupic euro i posiadacze nki nie mają jak oglądac? ja nie mam nki a bym chciał lige mistrzów i nie marudze ze nie ma na polsacie , nie płące za nke wiec nie mam , nie płacicie za polsat cyfrowy to nie bedziecie oglądac - proste. U nas wszyscy by chcieli miec wszystko za darmo , przeciez gdyby polsat nie zarobił by na euro nie wykupił by praw , normalne wiec nie wiem w czym problem. Ważne ze kazdy ma prawo sobie wykupic abo .[/quote]
No racja, takie mamy czasy, że za wszystko trzeba płacić, szkoda tylko, że nie ma jednego pakietu sportowego, na którym można by zobaczyć wszystko, f1, piłkę nożną, itd.
Z kanałami filmowymi nie ma takiego problemu jak ze sportem. Miejmy nadzieję, że za parę lat będziemy się śmiać z kanałów nadawanych w SD i wszystkie będą nadawane w HD tak jak to było z telewizją w kolorze.

Pozdrawiam fanów f1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj (nie ze względu na 1 kwietnia, już wcześniej o tym wspominał) znajomy, który zajmuje się dystrybucją Polsatu mówił, że Euro 08 ma być w HD w Polsacie, już podobno jakieś plakaty mają, słyszał ktoś coś o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeciez to oczywiste, ze w POLSACIE SPORT HD mecze beda w HD. Raczej szokiem by bylo gdyby mecze EURO nadawali w SD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='cffan' post='94335' date='02.04.2008, 00:25 ']dzisiaj (nie ze względu na 1 kwietnia, już wcześniej o tym wspominał) znajomy, który zajmuje się dystrybucją Polsatu mówił, że Euro 08 ma być w HD w Polsacie, już podobno jakieś plakaty mają, słyszał ktoś coś o tym?[/quote]
przeciez to ogłosili oficjalnie ze jeden mecz bedzie w hd a równolegle reszta trwająca w tym samym czasie w sd , lepiej jak by twój znajomy powiedziałczy bedzie jakas promocja przed euro jesli tak to jaka i kiedy? chociaz pewnie tego nie wiem bo z tego co wiem to puszczaja informacje przed samymi promocjami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lipa_ml' post='94383' date='02.04.2008, 11:21 ']przeciez to ogłosili oficjalnie ze jeden mecz bedzie w hd a równolegle reszta trwająca w tym samym czasie w sd ,[/quote]
No niestety do mnie to nie doszło :rolleyes:

[quote name='lipa_ml' post='94383' date='02.04.2008, 11:21 ']lepiej jak by twój znajomy powiedziałczy bedzie jakas promocja przed euro jesli tak to jaka i kiedy?[/quote]
Spróbuje coś się dowiedzieć, bo sam będę zainteresowany Polsatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='cffan' post='94436' date='02.04.2008, 20:15 ']No niestety do mnie to nie doszło :rolleyes:


Spróbuje coś się dowiedzieć, bo sam będę zainteresowany Polsatem.[/quote]
pewnie cos wymyslą bo przeciez to dla nich duza okazja , maja duzą impreze nagre 3 wprowadza przed samą imprezą wiec sporo osób się skusi , zresztą przed mś2006 tez cos zrobili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='miecio4' post='84720' date='09.02.2008, 22:39 ']Cały problem polega na tym że wszystkie mecze beda na eurosporcie. Dlatego tvp olewa. won z tvp won z polsatem.[/quote]
I w dodatku w HD na Eurosporcie HD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za frajda oglądać retransmisje meczu... jak zna sie już wynik... hahahah :):lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='herman78' post='94984' date='05.04.2008, 14:40 ']A co to za frajda oglądać retransmisje meczu... jak zna sie już wynik... hahahah :):lol::lol:[/quote]

Chyba nie poznać wyniku to nie taka wielka sztuka?

Poza tym zobaczmy jak toto będzie wyglądać na CP i ESP HD i wtedy się wypowiadajmy.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie poznanie wyniku hmmm leci mecz przykładowa na polsacie sport, co chwile beda w tym czasie wiadomosci z euro na wszystkich kanałach, pogadanki "ekspertów" , o necie nie wspomne jakikowleik portal , radio i juz wszystko wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...