Skocz do zawartości
janek_pl

ISTAR MINI NMT PLAYER

Rekomendowane odpowiedzi

.....niestety i jak dla mnie jest to jedyna bardzo duża wada PH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nikt nie jest doskonały ...... popcorn też nie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='90675' date='12.03.2008, 15:12 ']Ustaw w setupie audio przy DTS wyjście sygnały w PCM i powinieneś mieć po analogach downmix do stereo 2ch.
Pozdro[/quote]
W pierwszym firmware NMT była opcja przy DTS zarówno PCM jak i RAW ale ja sam nigdy nie sprawdzałem co się pojawia wówczas na analogach, pewnie cisza skoro w kolejnych firmware zostało tylko RAW.
pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='priem' post='90741' date='12.03.2008, 20:51 ']W pierwszym firmware NMT była opcja przy DTS zarówno PCM jak i RAW ale ja sam nigdy nie sprawdzałem co się pojawia wówczas na analogach, pewnie cisza skoro w kolejnych firmware zostało tylko RAW.
pzdr[/quote]

No, tzn. że z moja pamięcią jeszcze nie jest tak źle.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli trzeba się zaopatrzyć w jakiś sensowny amplituner:) z dekodowaniem DTS. Hi-Jack na mpcclub.com poleca ONKYO TX-SR605. trzeba chyba nadgodziny zacząć trzaskać:)pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='90194' date='10.03.2008, 10:02 ']I bardzo dobrze, że go wreszcie wypuścili na świat. Chyba go zamówię.
Dlaczego?

Z kilku powodów:
- ma Sigmę 8634 revC czyli najlepszą na rynku i taka jaką ładują często do najnowszych BD playerów
- ma wbudowany DVD ROM a ja mam mnóstwo HD wypalonych na dyskach (a funkcja obsługi zewnętrznego napędu w Popcornie nie działa najlepiej)
- ma HDMI 1.3 choć "martwi mnie" takie stwierdzenie: HDMI: SIL9002(1.1) or SIL9134(1.3)
- ma "audiofilskie" zasilanie oparte na porządnym transformatorze a nie impulsowej pierdziawce.
- ma porządną metalową obudowę
- ma wyświetlacz a to sie przydaje


To tyle na szybko.

Pozdro[/quote]

Witam cię!!
Jestem tu nowym ale zainteresował mnie ten iStar A800(naprawdę wypas)
a gdzie go zamawiasz i ile on kosztuje
Byłbym wdzięczny gdybyś mi odpowiedział
Z góry dziękuję
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam zbędne Invitation to order ISTAR MINI HDMI 1.3

Dear Customer,

This e-mail is to invite you to order ISTAR MINI HDMI 1.3 for the March.30 batch
Please reply to this e-mail with your city/country/zip code in 48 hours.

A Google Checkout Link will be sent to you in around two to six business days upon receiving your address.

All international orders will be shipped by EMS via USPS POSTAL service.
All domestic orders will be shipped by FedEx Home Delivery.



Best regards,

ISTARHD INC.
order@istarhd.com

Zainteresowanych zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='przemasli' post='95437' date='07.04.2008, 19:44 ']Jestem tu nowym ale zainteresował mnie ten iStar A800(naprawdę wypas)[/quote]
Z tym wypasem to tak nie do końca:

[quote]A800 is only supported with chinese remote and not released for EU yet...
As soon as it is ready for EU, i'm sure Lymzy will tell us. Further, the DVD yields no benefits really as it does not support playback of region protected discs yet (commercial dvd's).... Firmware isn't ready...[/quote]

Oprócz tego przygotowują już nową wersje A800 z SATA/VGA/HDMI 1.3/DTS decoder card. Tak więc poczekałbym jeszcze.

Aha, no i jeszcze podobno Syabas coś kombinuje z licencją na blu-ray, więc w ogóle może zrobić się ciekawie. Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...