Skocz do zawartości
Andy69

Liga Mistrzów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
mam pytanie:
do kiedy nSport ma wykupioną piłkarską LM?
czy na sezon 2008/2009 też?
pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladam jednocześnie dwa mecze LM. Na TVP HD BOX-CHL, a na N Sport INT-MAN. Pomijam poziom sportowy obu meczów, bo to nie zależy od realizatorów, ale o technice przekazu kilka słów popełnię. Dwa kanały HD, a zatem przekaz obrazu poprawny - bez owacji, poprawny. Natomiast zapuściłem swój ampli i puściłem dżwięk na głośniki. Obydwa przekazy w Dolby Digital 5.1. Na TVP HD dżwięk głęboki, dynamiczny, dookólny. N Sport MASAKRA! To jakaś pomyłka. Komentarz jak z plasikowej butelki typu PET, szmery w głośnikach imitujące reakcję publiczności na stadionie.

Panowie Szefowie Telewizji Nowej Generacji zafundujcie swoim technikom bilety na Łazienkowską. Niech posłuchają jak kibice reagują, a póżniej na swoich słuchawkach niech popróbują odtworzyć to, co słyszeli.

Rozumiem, że złe dobrego początki.

Poprawcie proszę Waszą realizację dźwięku. W systemie Dolby macie dużo do zrobienia. Na razie TVP HD bije Was na "łeb". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 lata od startu. Czyli jeszcze sporo LM zobaczysz w n.

Umowa ITI na LM właśnie się kończy na sezonie 08/09.

Przetarg powinien się rozstrzygnąć jakoś niebawem. Chyba wczesną wiosną.

Startują wszyscy istotni gracze; N, TVP, C+.

Jak ITI przegra to racja bytu kanału nSport będzie mocno wątpliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jest. Nie dosc, ze co kilkanascie minut jakies szumy w glosnikach sie pojawiaja to sam przekaz brzmi bardziej jak prologic niz DD5.1. Smiech na sali. Jeszcze przy logo sie tym chwala. Niech sobie posluchaja TVP HD i zobacza jak powinno to wygladac. Nsport (prawie) HD (prawie) DD5.1...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak jest. Nie dosc, ze co kilkanascie minut jakies szumy w glosnikach sie pojawiaja to sam przekaz brzmi bardziej jak prologic niz DD5.1. Smiech na sali. Jeszcze przy logo sie tym chwala. Niech sobie posluchaja TVP HD i zobacza jak powinno to wygladac. Nsport (prawie) HD (prawie) DD5.1...

Ja myślałem, że to "trzaskanie" głośników było tylko u mnie. Zwłaszcza prawy front podawał jakieś niepokojace dżwięki, zaraz po tym następowało krótkie całkowite zerwanie dźwięku. Do tego ten żenujący komentarz dwóch Panów "fachowców", którzy przy piłce wciąż widzieli Adriano. Gość "grzał ławę" od kilkunastu minut.... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem że szumy są tylko u mnie, a tu widzę że u Was też ale marne to pocieszenie :lol:

Raz jak zasyczało to mi się dziecko obudziło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, drugi dzień LM w N Sporcie, przynisół jedynie potwierdzenie naszych wcześniejszych ocen. Nie była to incydentalna, pojedyncza "wtopa" tylko brak profesjonalizmu. Dziś znów brzęczenia, zacięcia i ledwo słyszalne szmery kilkudziesięciu tysięcy kibiców stadionowych.

Jedyny szok, który dziś z przyjemnością odnotuję, to uderzające podobieństwo trenera Liverpoolu do Włodzimierza Czarzastego z LSD. W pierwszych minutach transmisji, kiedy kamera "przejechała" po ławce Anglików, byłem pewny, że właśnie jego tam widzę. Nieprawdopodobne podobieństwo. Co Wy na to? :D

Edytowane przez wieslawef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, moze z innej beczki ale... czy zauważył ktoś ostatnio na NSport reklamy ze wstawkami z Formuły 1 i Żużla (a konkretnie GP i Puchar Świata)?? Z ogólnym hasłem co prawda (inny wymiar emocji) czy jakoś tak. Czyżby ITI zamierzało wykupić w przyszłości prawa do transmisji F1 i Speedway'a (może kosztem Ligi Mistrzów). No bo jaki sens puszczać reklamówki ze sportami ktorych nie ma w Nsport (i prawa to ujęć z tych relacji Polsat i C+)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję "starego kotleta", ale niestety wszystko, o czym pisaliśmy prawie rok temu, nadal aktualne. Jestem po dwudniowym seansie LM.

Wczoraj i dziś sprawy wyglądały identycznie. Na kanale 60 transmisja na poziomie lichego SD z dźwiękiem DD 5.1. Należy odnotować, że dźwięk przestał strzelać. Komentarz niesłyszalny, dynamika ledwo, ledwo.

Na kanale 59 obraz "prawie" HD, ale porównując z kanałem 60 - idealny. Natomiast dźwięk zwykłe stereo.

Jak by nie patrzeć, plecy zawsze z tyłu. Zamiast chociaż jednego przekazu na wysokim poziomie, dwie kompletne porażki. Ja już sam nie wiem. Czy w eŃce postawili sobie takie cele, że cokolwiek robią, to zawsze spier....

Przecież LM dla tego operatora miała być motorem napędowym w zdobywaniu abonentów. Chyba chodzi o tych, co maja TV z kineskopem, bo HD maniacy, to raczej zachwyceni nie są. Bardzo delikatnie rzecz opisując.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mniej jednak ja juz ostrze zęby na finał 22 maja :P) Kogo obstawiacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mniej jednak ja juz ostrze zęby na finał 22 maja :P) Kogo obstawiacie ?

Nie kibicuję ani Interowi ani Bayernowi, ba, nawet tych drużyn nie lubię, ale racjonalne myślenie sugeruje postawić na zwycięstwo Interu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j/w - wszyscy byleby nie Niemcy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz oglądam LM na N-ce i wszystko jest ok, więc mniemam że te problemy to już zaszłość bezpowrotna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście już jak n "sprytnie" ułożyła ramówkę LM na swoich kanałach

Wtorek, 14 lutego:

20:40 nSport HD (k. 110) Olympique Lyon - APOEL Nikozja

20:40 nPremium HD (k. 50) Bayer Leverkusen – FC Barcelona

Środa 15, lutego:

17:55 nSport HD (k. 110) Zenit Sankt Petersburg – Benfica Lizbona

20:40 nPremium HD (k. 50) AC Milan – Arsenal Londyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam pakietu z kanałami nPremimum HD ale widzę, że kanał 50 z meczem jest odkodowany!

Edytowane przez depe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecze LM emitowane na kanalach nPremium sa odkodowane dla abonentow posiadajacych kanal nSport.

Szkoda tylko, ze na tych kanalach nPremium mamy jakosc pseudo HD!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tesbor jaki ty masz telewizor? Bo kurde u mnie nie ma pseudo HD :unsure: i jakoś do 1 czy 2 nie mam większych zastrzeżeń jak leci nowy film czy Premium Deluxe (właśnie oglądam i jest żyleta, a CLSa pokazują :closedeyes: ). Do satki to chyba tylko plazmy się nadają :_bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecze LM emitowane na kanalach nPremium sa odkodowane dla abonentow posiadajacych kanal nSport.

Szkoda tylko, ze na tych kanalach nPremium mamy jakosc pseudo HD!

tak??? wszystkie mecze dla posiadaczy nsport na kanałach nPremium są odkowane????? TO ZA CO JA PŁACE!!!!!!!!! bo jak pamiętam na takie wydarzenia powstawało bodajże 4 albo 5 nowych nowych kanałów nSport-u a tak? to filmy tylko na nPremium 4 będą! hańba / ale jest plus bo te mecze w npremium będą w HD, bo tak jak powstawały te nowe kanały dodatkowe nsport to one nadawały w SD :)

Edytowane przez maciek876

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyło się rumakowanie :-(

Szachtar - Borussia na nSport HD a ManU - Real na nPremium i oczywiście zakodowane.

Cholerna pazerność

Tapatalk user :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...