Skocz do zawartości
lucius

HBO DIGITAL w Cyfrze+ - Pół roku za darmo!

Rekomendowane odpowiedzi

[center][img]http://img101.imageshack.us/img101/6866/hbodigitaltb3.jpg[/img]

Od stycznia do 30 czerwca VOD- HBO Digital za darmo... Potem 15zł/ miesiąc!
Oferta dla abonentów opcji HBO.[/center] Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przegladalem zawartosc HBO Digital PL (jezeli to jest lista realna) - z pobieznego ogladu 90% zawartosci to filmy wczesniej puszczane w HBO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda! Tylko "część" filmów będzie dostępna przed premierą tv... ;)
Mimo to cieszę się, że zobaczę mój serial- Kompanię Braci!

Edytowane przez lucius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To pewne info? To robimy newsa : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak. Oficjalny komunikat ma być, ale nie wiem kiedy?
Natomiast w Magazynie Plus+ (wersja papierowa i elektroniczna) jest o tym wzmianka.
[url="http://www.cyfraplus.pl/magazynplus/"]http://www.cyfraplus.pl/magazynplus/[/url] Edytowane przez lucius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wiadomo czy te filmy będą w 16/9 , DD 5.1 a już daj Boże w HD ? Ile tych filmów, co ile będa aktualizowane itd ? Jedno jest dziwne i sądzę , że tutaj będą się musieli zastanowić nad tym. Mianowicie jaki jest sens wykupienia VOD od HBO posiadając opcję HBO ? Kurcze to tak jak oglądać na VOD film a potem oglądać go po miesiącu na HBO. Taka usługa moim zdaniem ma bardziej sens dla wszystkich abonentów posiadających tuner PVR. Np. mam wykupioną opcję Canal+ i do tego biorę sobie VOD od HBO. Tak to troszkę dziwnie ale może ja się nie znam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sama nazwa wskazuje -Digital- powinno być co najmniej 16/9 i Dolby D. zaś niektóre pozycje HD :(
Zobaczymy, już nie raz nas zaskakiwano, mniejsza o to czy pozytywnie, czy negatywnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję, że nie trzeba będzie mieć HBO żeby z tego korzystać. Wtedy będzie super. Zawsze byłem zdania, że telewizja na życzenie to jest przyszłość! Sto razy wolę 20 filmów z HBO na życzenie niż mieć 3 kanały a miesięcznie trafić na 10 filmów, które chciałem obejrzeć a często nie ma się czasu o tej porze co leci w tv ulubiony film.

Aha zobaczymy jak PVR Philips sobie z tym zaradzi ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to zeby oskubac ludzi z kasy i jest to raczej normalne... HBO+HBOVOD = 45zl (CYFRA) Cena jak za same filmy (bez SPORTU PREMIUM) moim zdaniem zdecydowanie za duza, no ale do lipca jest za darmo (tzn za 29zl) Edytowane przez kamcyk26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze 20zł za miesiąc za dekoder z PVR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='76923' date='02.01.2008, 17:55 ']No mam nadzieję, że nie trzeba będzie mieć HBO żeby z tego korzystać. Wtedy będzie super. Zawsze byłem zdania, że telewizja na życzenie to jest przyszłość! Sto razy wolę 20 filmów z HBO na życzenie niż mieć 3 kanały a miesięcznie trafić na 10 filmów, które chciałem obejrzeć a często nie ma się czasu o tej porze co leci w tv ulubiony film.

Aha zobaczymy jak PVR Philips sobie z tym zaradzi ; )[/quote]

No właśnie na tej ulotce jest napisane , ze jest to oferta dla posiadaczy opcji HBO i tunera PVR. Nie wiem tylko czy rozumieć , że ta dana oferta ( promocja ) jest do takowych abonentów kierowana czy to już tak zawsze ma być. Jak zawsze to ja się wypisuję już na starcie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś czuje, że tyle czasu będzie za free bo nikt by tego nie kupił (za dużo jak za to samo) a w wakacje powiedzmy to już pewno będzie HD, 5.1 itd i wtedy może być inna dużo lepsza oferta. Teraz test później oferta ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak byłaby możliwość korzystania z tej opcji bez konieczności wykupowania pakietru HBO, ale raczej tak dobrze nie będzie. :(

Ps. Gdyby HBO DIGITAL kosztowalo nawet 25 zł ale bez konieczności kupowania pakietu HBO to byłoby całkiem fajnie(jakość obrazu pewnie będzie wyższa niż na kanałach HBO)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='76933' date='02.01.2008, 17:09 ']Coś czuje, że tyle czasu będzie za free bo nikt by tego nie kupił (za dużo jak za to samo) a w wakacje powiedzmy to już pewno będzie HD, 5.1 itd i wtedy może być inna dużo lepsza oferta. Teraz test później oferta ; )[/quote]

Gratuluję domysłów :)
Faktycznie będzie też trochę tak, że jakby nie patrzeć jest to 1-a tak zaawansowana technicznie usługa oferowana dotąd przez Cyfrę. Dlatego mogą pojawić się "drobne" problemy na początku, stąd też (ale nie tylko), dlatego parę miesięcy będzie za darmo. Bowiem test usługi na paru dekoderach w firmie, nijak się ma do jej rzeczywistego wprowadzenia na rynek :(
Ale tragedii nie powinno być- od strony technicznej... Zaś jak wypadnie filmowa? Zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie wziął chętnie HBO Digital i mogę nawet 15 PLN płacić od początku bez żadnych promocji ale skoro to jest tylko dla posiadaczy opcji HBO to mnie to nie interesuje. Bez sensu dublować to co będzie w VOD i na HBO tylko po to żeby ze 3-4 filmy zobaczyć o miesiąc wcześniej. Wolałbym opcję C+ i do tego HBO Digital i mam po cichu nadzieję, że tak właśnie będzie w przyszłości. Inaczej to dla mnie nie ma sensu.

A tak swoją drogą to zastanawiam się czy HBO Digital nie będzie królikiem doświadczalnym dla Cyfry. Po tych testach, jak się przyjmie i jak technologicznie będzie ok to nie stoi nic na przeszkodzie by wprowadzić VOD od Canal+. Wcale bym się nie zdziwił jakby na jesień 2008 Canal+ ( Cyfra ) zaoferowała taką usługę swoim abonentom. :(

Edytowane przez daniel76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy nka co w tym temacie zacznie robić. spodziewałem się że tam usługa będzie pierwsza a tu klops!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę , ze N jest do tego przygotowana ale marketingowo chyba nie najlepiej by teraz to wprowadzali. Narobili hałasu i szału nowymi kanałami na przełomie roku , HBO i parę innych. Muszą zostawić sobie coś na później. Może w okolicach marca , kwietnia jak wejdzie HBO HD to razem z tym wprowadzą VOD od nich. Inaczej to by się teraz wystrzelali a potem zostaną im same ślepaki :( ? Ponadto w N to chyba powoli zacznie brakować miejsca na dysku na te wszystkie VOD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='daniel76' post='76945' date='02.01.2008, 18:01 ']...
Ponadto w N to chyba powoli zacznie brakować miejsca na dysku na te wszystkie VOD :)[/quote]

Powoli, to już dawno zaczynało brakować. Teraz, to już brakuje na całego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli warunkiem korzystania z HBO Digital bedzie wykupenie Opcji HBO za 29 zł - to nową ofertę w CYFRZE+ uważam za niepotżebną. Przecież sam dekoder Philips PVR HD + kanaly HBO zapewniają nam coś podobnego do HBO DIGITAL. Lepiej aby HBO zamiast nowej usługi poprawił jakość swoich kanałów i wprowadził kanał HBO HD(ciekawe ile za taki kanał będzie trzeba płacić).

Mam jednak nadzieje że HBO Digital będzie samodzielną ofertą :(

Edytowane przez kader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie wie ktoś czy będzie można kożystać z opcjii tego HBO DIGITAL na komputerowych tunerach typu SKYSTAR 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiemy, ale nie powiemy bo mamy już dość tak niepoważnych pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam sie zastanawiac, czy HBO Digital jest potrzebne N!
Obecnie Cyfra kazdy VoD z lapanki lyknie - i do tego w fazie testowania (jak bylo z testowaniem C+HD kazdy wie) :lol:, a oferta VoD na poziomie 90% powtorek z HBO to jest wielce dyskusyjna sprawa!

Chyba lepszym rozwiazaniem bedzie HBO HD - to bedzie konkret o ktory chyba nam chodzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W N na VOD wszystkie filmy są 16:9 w przyzwoitej jakości. Pewnie tak samo będzie na HBO Digital, tylko faktycznie płacić za to dodatkowo nikomu się nie uśmiecha, to powinien być standard. Jak HBO HD też będzie płatne 15PLN przy tych samych filmach to nie wróżę mu szerszego zainteresowania. Jeszcz 5PLN to bym rozumiał albo nawet 20PLN ale jako samodzielny kanał, bez 3 pozostałych. Z drugiej strony kolekcje VOD w N też nie są jakoś szczególnie atrakcyjne cenowo, jedynie ciekawy nScreen i łączona promocja cenowa ratuje sytuację. Może Cyfra też coś przez te 6 miesięcy wykombinuje. Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tesbor' post='76991' date='02.01.2008, 21:48 ']Chyba lepszym rozwiazaniem bedzie HBO HD - to bedzie konkret o ktory chyba nam chodzi![/quote]

Mam nadzieję.
Taką samą miałem w przypadku NonstopKinoHD i po miesiącu darmowego oglądania na N mi przeszło. Kiepski repertuar, niekiedy bardzo słaba jakość filmów i te ciągłe powtórki. Rozumiem, że filmy trzeba powtarzać ale w przypadku tego kanału to już lekkie przegięcie. Może się rozkręcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...