Skocz do zawartości
Gmeru

Sylwester 2007 > różne miasta, realiazja przez różne telewizje

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj można było podziwiać na kanałach ogólnych sylwestry z różnych miast. No i oczywiście konkurowanie między sobą.

- TVP1 zabrała się za Wrocław. Miało być naj naj ale oczywiście jakość obrazu i dźwięk to porażka ; ) do tego nie da się zapomnieć, że o godzinie 0:00 DODA dalej śpiewała i zaczęli odliczać już po północy lol ale się w 7s zorientowali. Mega wtopa i obciach ; ) Ale zabawa na pewno było przednia.

- TVN zabrał się za Warszawę. 300tys ludu. W związku z tym, że jest taki kanał jak TVN HD (khm) to jakość była najlepsza. 16:9, upscal SD i DD 5.1. Mimo, że nie HD to jednak od TVP1 skok nieporównywalny. Fajnie się słucha tego w 5.1. (odtwarzam sobie właśnie z recordera) Aha 5.1 było też na zwykłym TVN chociaż tam jakość była tylko troszkę lepsza od TVP.

- Polsat z tego co wiem Kraków nadawał. Niech ktoś potwierdzi bo widziałem tylko chwilę. Oczywiście jakość kieprawa SD.

Jak widać szkoda, że TVN nie pokusił się w końcu o realizację w HD. A była dobra okazja. No nic. Za rok nie wątpię, że sylwek w TV będzie już w HD : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak koncert noworoczny w wiedniu. Był gdzieś zagramanica normalnie nadawany??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzialem urywek na 3sat 16/9 jakosc sd najlepsza z tych wszystkich, madonna spiewala.
Nie orientuje sie czy to z wiednia bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='deenbe' post='76732' date='01.01.2008, 17:30 ']widzialem urywek na 3sat 16/9 jakosc sd najlepsza z tych wszystkich, madonna spiewala.
Nie orientuje sie czy to z wiednia bylo.[/quote]
W ciągu 69 lat swojej historii Koncert Noworoczny z Wiednia zawsze był koncertem muzyki klasycznej. Więc, wątpię by wystąpiła tam Madonna :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Mazoku' post='76743' date='01.01.2008, 16:32 ']W ciągu 69 lat swojej historii Koncert Noworoczny z Wiednia zawsze był koncertem muzyki klasycznej. Więc, wątpię by wystąpiła tam Madonna :rolleyes:[/quote]

nie interesuje sie wiec nie wiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oglądałem koncert ROBBIEEGO WILLIAMSA na C+ po tym jak moja rodzina zasnęła na Jolce Budki Suflera na TVP1 lub TVP2
(już nie pamiętam) :rolleyes:
po prostu koszmar takie piosenki grac w sylwestrowe szaleństwo! :lol:
a ROBBIEE WILLIAMS ? rewelka !

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVN jesli chodzi o zabawę sylwestrową to było wg mnie totalne dno ... nie szło tego ani oglądać ani słuchać
Najlepiej pod tym względem wypadł POLSAT (bardzo dobry repertuar jesli chodzi o ZABAWĘ sylwestrową)
Jeśli chodzi o jakość to się nie wypowiadam bo byłem o teściów a tam jeno 25" CRT oglądane z 3-4 metrów :rolleyes:

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polsat - Kraków - najlepszy content był, najlepiej się ludzie bawili. Odlot też miał operator z kamerą na wysięgniku :rolleyes: .
Jakość - wrocław, wawa ,kraków, wszystkie -do kitu - na TVP3 (info) zupełnie inny dźwięk był, ale właczyłem tylko na chwilę.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tvp info relacje z miast niektorych to filmowanie ekranu telewizora w ktorym leciala transmisja :DB):lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o jakosc to napewno najlepiej bylo na TVN "HD", Polsat tez wydawal mi sie wmiare OK, szkoda ze dali tego u siebie na platformie na jakims "Test HD", bo pewnie takimi kamerami realizowali ta transmisje, niestey nie widzialem transmisji w Polsacie2, pewnie lepiej sie to ogladalo, bo bylo w 16/9, oczywiscie najgorszy obraz byl na TVP1.
Natomiast co do repertuaru muzycznego, to wydaje mi sie ze najlepiej to wszystko polaczyl POLSAT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gmeru skad miales sygnal TVP2? Bo jezeli z n lub CP to jakosc jest [beeep]iasta - to oczywiste.

Ja ogladalem polsat 2 i wg mnie TVN tzw. HD byl nieco lepszy!

Ale ciekawe moze byc porownanie DVB-T (srem) - moze ktos ma porownanie jak naziemna cyfrowka nadawala tvp2, polsat, tvn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='76728' date='01.01.2008, 15:15 ']- TVN zabrał się za Warszawę. 300tys ludu. W związku z tym, że jest taki kanał jak TVN HD (khm) to jakość była najlepsza. 16:9, upscal SD i DD 5.1. Mimo, że nie HD to jednak od TVP1 skok nieporównywalny. Fajnie się słucha tego w 5.1. (odtwarzam sobie właśnie z recordera) Aha 5.1 było też na zwykłym TVN chociaż tam jakość była tylko troszkę lepsza od TVP.[/quote]
[quote]Równo o północy nad miastem rozbłysnęły sztuczne ognie wystrzelone spod Pałacu Kultury i Nauki. Jak po północy poinformowali policjanci, przed Pałacem bawiło się około 20 tysięcy osób. Według policji zabawa sylwestrowa przebiegała spokojnie.[/quote]
Więc Gmeru nie wiem skąd te 300tys. :) Ale mniejsze o to. Mnie najbardziej się podobał Polsat i TVP2 jeśli chodzi o repertuar. Jakość nadawania Polsatu wydawała mi się OK, no i mają to nagrane w HD bo chwalili się przed, więc może jak uruchomiją Polsat HD to , to puszczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...