Jump to content
Sign in to follow this  
buku

LG combo do PC GGW-H20L

Recommended Posts

[b]lipa_mi:[/b]
[u]napisz jak szybko tanieją nośniki [/u]a nie hardware.
Oceń ten trend z wnioskami na najbliższe 60 dni.
PLEASE !!!

Bo wg. mnie nic nie tanieje i nie będzie tanieć w sytuacji monopolu SONY HD BD.

[quote name='dominikjestem' post='91861' date='18.03.2008, 20:49 '][b]lipa_mi:[/b]
[u]napisz jak szybko tanieją nośniki [/u]a nie hardware.
Oceń ten trend z wnioskami na najbliższe 60 dni.
PLEASE !!!

Bo wg. mnie nic nie tanieje i nie będzie tanieć w sytuacji monopolu SONY HD BD.[/quote]
jak nic nie tanieje? a z 700 zł na 500 zł za napęd to nie obnizenie ceny ? nosniki ciut staniały obserwuję temat cały czas i np. tdk z 50 zł staniały na 45 zł a verbatimy do 40 zł moze to ie gigantyczna obnizka ale chyba nikt sie nie spodziewał ze wszystko pójdzie w ciagu tygodnia w dół , nie twierdze ze za miesiac beda po 20 zł ale lepsza obnizka z 50 na 40 niz nic . jaki sens było by trzymanie wysokich cen i nie zarabianie na tym przez małą popularność? wydaj mi sie ze sony ma interes zeby to sie spopularyzowało wiec obnizenie cen jest nieuniknione , logiczne wiecej playerów to wiecej sprzedanych filmów - wiecej sprzedanych filmów wiecej kasy do sony za prawa za wydawanie filmó na bd dla mnie to logiczne i nie sadze ze dla ludzi z sony to czarna magia

Od zawsze ( od pierwszej dostawy) TDK BD-R 25GB kosztuje 39,90 zł w ARKADIA SATURN Wawa.
W innych placówkach ceny są różne, ale zawsze wyższe. Czasem astronomiczne.

Moje obawy dotyczą strategii utrzymywania cen na te nośniki na zaporowym poziomie.

Tak robili przez lata z DVD DL blokując opłacalność kopii treści HD.
Dlaczego DL nie kosztuje np. 3 zł szt. ?

Interesuje mnie, czy w PowerDVD dołączonym do LG GGW-H20L istnieje możliwość wyprowadzenia dźwięku po SPDIF, a jeśli tak to co tam jest przesyłane - stereo?

[quote name='Durbi' post='91974' date='19.03.2008, 12:58 ']Interesuje mnie, czy w PowerDVD dołączonym do LG GGW-H20L istnieje możliwość wyprowadzenia dźwięku po SPDIF, a jeśli tak to co tam jest przesyłane - stereo?[/quote]

PCM ograniczone do 2.0 (chyba że to Intel X38 po HDMI lub podobne rozwiązanie, wtedy nawet pełne LPCM 7.1 ) w pozostałych przypadkach zwykły wielokanałowy DD i DTS. Edited by apatch

[quote name='dominikjestem' post='91924' date='19.03.2008, 05:18 ']Od zawsze ( od pierwszej dostawy) TDK BD-R 25GB kosztuje 39,90 zł w ARKADIA SATURN Wawa.
W innych placówkach ceny są różne, ale zawsze wyższe. Czasem astronomiczne.

Moje obawy dotyczą strategii utrzymywania cen na te nośniki na zaporowym poziomie.

Tak robili przez lata z DVD DL blokując opłacalność kopii treści HD.
Dlaczego DL nie kosztuje np. 3 zł szt. ?[/quote]
dlaczego nie kosztują 3 zł? bo proces produkcji jest duzo bardziej skomplikowany niz zwykłych dvd-r i jest duzo odpadu , z tego co kiedys czytałem 50% . Ja nie mówie o cenach w sklepach tylko w hurtowniach ceny ciut spadły a co jest na półkach w saturnie to ja nie wiem

Jeżeli ma być wkrótce ( a mocno wierzę, że tak będzie) 42 mln PS3 na rynku to nie ma żadnego uzasadnienia dla utrzymywania takich cen.
OSZUSTWO i tyle.

Panowie sie tu sprzeczaja o ceny nosnikow ;)

a ja mam problem :blink: gdyz moj LG GGW-H20L nieczyta plytki

HDDVD KATYN :) i wogole plytki HDDVD startuja dosc dlugo od momentu wlozenia.

Czy ktos ma taki problem ??? Blu startuje szybciej i wszystkie plytki odczytuje elegancko

Edited by radekcypr

Płyta niezgodna ze standardem - temat poruszany wielokrotnie - zobacz u producenta, może jest nowy firmware.

Pzdr.

[quote name='radekcypr' post='99189' date='29.04.2008, 12:40 ']a ja mam problem :blink: gdyz moj LG GGW-H20L nieczyta plytki

HDDVD KATYN :) i wogole plytki HDDVD startuja dosc dlugo od momentu wlozenia.[/quote]

ad.1 - mi Katyń przeczytał ale po włożeniu po raz drugi do czytnika
ad.2 - to zależy co rozumiesz pod pojęciem długo - płyty HD mają większą objętość i z reguły dłużej się wczytują od innych./Inna jest struktura/
podaj w sekundach ile Ci wczytuje to porównam

TDK BD-R 25GB kosztuje 20,50 zł w ....................
Auchoun W-wa Modlińska.

szybciej tanieją niż DL to dobry znak:)

[quote name='dominikjestem' post='99232' date='29.04.2008, 16:07 ']TDK BD-R 25GB kosztuje 20,50 zł w ....................
Auchoun W-wa Modlińska.[/quote]

Jaki index - x 1 , x 2 ? W NRD x 2 taniej niż 9.95 Eur. nie kupisz , więc cena atrakcyjna .

Pzdr.

Bodex a na Kantstrasse nie będzie problemów ze znalezieniem GGW-H20L?Jak mocno ceny w mediamarktach niemieckich odbiegają od cen z idealo?

Na Kant może być ciężko ze znalezieniem - niestety ...
Ceny w MM . de możesz porównać przy użyciu www.google.de :) , często różnią się , ale to jest loteria ...

Okazji niestety trzeba szukać - ostatnio było coś takiego w KONRAD.de - 159 albo 169 Eur.

Pzdr.

jakos nie mogę dogrzebac się do cen w mm;/

Jeśli w gazetkach nie ma promocji, to cena jest > 200 Eur. Ale to i tak 690 pln. :) ( Pamiętaj aby to był BOX )

Pzdr.

ale myślisz że w ich mediach to to leży normalnie na półkach a nie jak u nas cyrki i tylko h10n za 3699zł?