Skocz do zawartości
arek1982

Czy nie jestem za stary na PS 3??? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że po niektórym może się wydawać ten temat smieszny, ale mam dylemat. Chętnie bym sobie kupił ta konsole, ale zastanawia mnie czy nie jestem już za stary?

Mam 25 lat:)

A wy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='arek1982' post='72723' date='10.12.2007, 18:47 ']Wiem, że po niektórym może się wydawać ten temat smieszny, ale mam dylemat. Chętnie bym sobie kupił ta konsole, ale zastanawia mnie czy nie jestem już za stary?

Mam 25 lat:)

A wy?[/quote]
Kolego, na to nie jest się za starym - jak kolega pokazał dziadkowi co ta maszyna potrafi (gra DIRT), to dziadek na następny dzień dokonał zakupu - 66 lat i uczy się jeździć na ekranie - mina jego dziadka, zacięcie i energia jaką przy tym emanuje, powinna być wykorzystana w reklamie Playstation3!

Ja zaraz skończę 34 lata i choć raczej używam konsoli do filmów, to z synem często giercuję w FIFA 08, MotorStorm i DIRT-a, zabawa przednia.


Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 32 i w tę sobotę stałem się posiadaczem, nawet żona sceptyczna do pomysłu kupna teraz gra ze mną na zmianę.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 lat, gry np fifa 08 czy F1. na to nigdy nie bedzie sie za starym!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki za opinie, też tak myślałem, ale niestety przyznam Wam się, że mam dziewczyne bardzo stptycznie nastawioną. Mówi, że w to grają dzieci a nie dorośli, teraz jej udowodnie, że jest inaczej.

A tak poza tematem, mam pytanie odnośnie gry "Motor Storm" która jest dodawana do zestawu 40gb. Czy da rade grać na 2 osoby? Bo z tego co gdzieś wyczytałem, tylko z komputerem można się ścigać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='arek1982' post='72735' date='10.12.2007, 20:25 ']dzięki za opinie, też tak myślałem, ale niestety przyznam Wam się, że mam dziewczyne bardzo stptycznie nastawioną. Mówi, że w to grają dzieci a nie dorośli, teraz jej udowodnie, że jest inaczej.

A tak poza tematem, mam pytanie odnośnie gry "Motor Storm" która jest dodawana do zestawu 40gb. Czy da rade grać na 2 osoby? Bo z tego co gdzieś wyczytałem, tylko z komputerem można się ścigać.[/quote]
Niestety da się grać tylko w pojedynkę ale i tak zabawa jest przednia.Swoją drogą ja mam lat 26 i też świetnie się bawię grając na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w lutym kończe 25 a w piatek zanabyłem Ps3 40gb i jest miodzio, żona była niezbyt nastawiona na zakup bo świeta i kasa na co inne potrzebna ale jak podłączyłem i na plazmie 42'' z 4.5 jest wypaśnie ( narazie mamy tylko motorstorm - żonka jeździ aż miło popatrzeć ), telewizor to LG 42px3rva-zc czyli nawet nie HD ready ale z prawie 5 metrów to jest Full HD :) . pozdr.

Edytowane przez milaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam
28 lat, wlasnie przesiadlem sie z fify 08 w ktora gralem na kompie, na ps3 gdzie wymiatam w nia razem z 6letnim synem (o zgrozo czesto dostaje baty :) ), wiec nic sie nie przejmuj i pokaz dziewczynie jakis filmik na konsoli to i ona sie przekona. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 30 lat, żonę i dwójkę dzieci :) No i PS3 oczywiście :)
Także uważam, że na to nigdy nie jest się za starym. Moja żona w ogóle nie jest graczem, ale w pełni rozumie, że każdy może mieć jakieś tam swoje zainteresowania (za to filmy na Blu-Rayu ogląda aż miło). Argument, że grają tylko dzieci jest sorry ale ... mocno infantylny, że tak powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wszystkim za te wypowiedzi, teraz czuję się gotów kupna tej konsoli. Jutro przejade się do sklepu i prawdopodobnie kupie, jeszcze musze tylko zloklizować najlepszą ofertę.

Myśle, że moja dziewczyna również się przekona, zwłaszcza, że jest to uniwersalne urządenie, filmy, muzyka i gry.

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na konsolę nigdy nie jest się za starym:) Ja mam 27 lat i jestem pewien, że będę kupował następne generacje konsoli do samego końca. Kupuj konsolę i graj!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedys kupilem xboxa i do tej pory nigdy na nim zadnej gry nie uruchomilem. Tak jak bylo zaplanowane , tylko multimedia.
Choc gdyby na konsoli dzialaly gry typu WoW albo GW to pewnie byloby inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arek1982' post='72723' date='10.12.2007, 18:47 ']Wiem, że po niektórym może się wydawać ten temat smieszny, ale mam dylemat. Chętnie bym sobie kupił ta konsole, ale zastanawia mnie czy nie jestem już za stary?

Mam 25 lat:)

A wy?[/quote]


Ja co prawda nie mam PS3. Ale jeszcze niedawno zdarzało mi się pogrywać prawie zawodowo w Enemy Territory online na blaszaku i to nawet z nie najgorszym skutkiem :). Nadal czasem miałbym ochotę komuś tyłek skopać, ale czasu niestety brak.

A lat mam zdecydowanie więcej od Ciebie, więc się chłopie nie masz co łamać :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja 27grudnia koncze 29 mam PS3 i gram oczywiscie (kupilem ja do grania choc korzystam z linuxa do filmow rowniez) Podejrzewam ze jak wyjdzie nastepna generacja konsol to tez kupie:-) Edytowane przez yonasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 stycznia 2008 roku rozpocznę moją 25. podróż wokół słońca :) Konsolę kupiła moja Narzeczona, zaś po mojej stronie legł zakup stosownego panelu LCD. Gram od dziecka, od czasów ATARI i wgrywania gier z kaset...Eh, pamiętacie to?
Uważam, że wiek nie ma tu żadnego znaczenia i grać będę tak długo, na ile pozwoli mi zdrowie i portfel :)

Pozdrawiam,

Rado

Ps. Kupuj PS3 bez wahania! To cudowne urządzenie, które poza możliwością grania w fantastyczne gierki, oferuje naprawdę wiele.

Edytowane przez dienekes_shade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arek1982' post='72735' date='10.12.2007, 21:25 ']dzięki za opinie, też tak myślałem, ale niestety przyznam Wam się, że mam dziewczyne bardzo stptycznie nastawioną. Mówi, że w to grają dzieci a nie dorośli, teraz jej udowodnie, że jest inaczej.

A tak poza tematem, mam pytanie odnośnie gry "Motor Storm" która jest dodawana do zestawu 40gb. Czy da rade grać na 2 osoby? Bo z tego co gdzieś wyczytałem, tylko z komputerem można się ścigać.[/quote]

Wybrałeś złe miejsce na zadanie pytania :) to tak jakbyś w domu publicznym zapytał gości, czy nie są za starzy na małe co nie co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat można uznać za zamknięty, od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem PS3.
Moja dziewczyna nie gra, ale jak zobaczy jakość filmów to napewno zmieni zdanie.

Pozdrawiam:):lol::):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arek1982' post='73906' date='16.12.2007, 13:45 ']Temat można uznać za zamknięty, od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem PS3.
Moja dziewczyna nie gra, ale jak zobaczy jakość filmów to na pewno zmieni zdanie.

Pozdrawiam:):):):):)[/quote]

Na pewno :lol: To teraz atakuj hiciory i koniecznie się podłącz do neta (po dema gier, filmów BD itd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie podpiąłem PS3 do neta, bo to moim zdaniem podstawa. Ściągnąłem PES2008, Tiger Wood 08, GT HD.
Dzisiaj spróbuje jakieś filmy pościągać.

A czy udostępnione są pełne wersje filmów czy tylko kawałki?

I czy to kosztuje coś?

Teraz nie mogę sprawdzić bo nie ma mnie w domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='arek1982' post='73953' date='16.12.2007, 15:33 ']No właśnie podpiąłem PS3 do neta, bo to moim zdaniem podstawa. Ściągnąłem PES2008, Tiger Wood 08, GT HD.
Dzisiaj spróbuje jakieś filmy pościągać.

A czy udostępnione są pełne wersje filmów czy tylko kawałki?

I czy to kosztuje coś?

Teraz nie mogę sprawdzić bo nie ma mnie w domu[/quote]

Kawałki żeby zobaczyć czy warto kupić. Nic nie kosztuje. Kosztują tylko dodatki do gier i pełne wersje gier.

Sprzwdź:
Uncharted: Drake’s Fortune ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale siedze na forum z samymi staruchami"joke"
ja mam 14 lat i nie narzekam konsolka smiga ale czasem np. PROSTREET mi się zetnie i trzeba reseta... a tak to blu -ray wszystko internet... :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kolorek' post='74540' date='18.12.2007, 19:15 ']...
ja mam 14 lat i nie narzekam konsolka ...[/quote]

Dziecko drogie, ty jeszcze zapewne nie wiesz do końca o co w tych gierkach chodzi... :D ''joke'' - tak trzymać - tylko z umiarem

Pozdrawiam

Edytowane przez kil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy które demo warto ściągnąć zeby móc grać w sieci (jeżeli takie dema są), oczywiście chodzi o PS3 . ?? .pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='milaz' post='74593' date='18.12.2007, 21:59 ']koledzy które demo warto ściągnąć zeby móc grać w sieci (jeżeli takie dema są), oczywiście chodzi o PS3 . ?? .pozdr.[/quote]

Burnout™ Paradise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
wstyd mi za mnie, w lutym koncze 34 lata ;O i zagrywam w pleja, teraz wlasnie ja sobie czytam forum a moja małżowinka zagrywa sie sie ducka i ma tyle radosci, ze az sie poplakala. Polecam dla kobiety, sterowanie pochyleniem a gra w PS store cale 18 zł ;) zabawy co nie miara.

pozdr
--
Krzysiek_kmc moj ps nick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...