Skocz do zawartości
arek1982

Czy nie jestem za stary na PS 3??? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
U mnie 36 wiosen i mam zamiar kupić PS3, tylko muszę zmienić tv crt na lcd.
Dzieciaki opanowały PC, więc czas na coś innego.
JVC 42V80 albo TOSHIBA 42Z3030, który będzie lepszy do gier PS3 i filmów oczywiście?
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to spoko panowie- już myslałem ze tylko ja jestem taki zdziecinniały po 30 tce :)
Wychodze z zalozenia ze jak mam pić i/lub palić- lepiej sobie kupować gry :)
Polecam wszystkim do domowej rozrywki konsolę Nintendo Wii - na prawdę, nie ma nic lepszego do zabawy z dzieckiem (a mam takze Ps3 i X360 - prawie wogole nie gram na PS3) Ten sprzet ma na prawde cholerny potencjał mimo relatywnie kiepskiej specyfikacji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

47 wiosna idzie. Armia ginie ale się nie poddaje.
Noszę się z zamiarem kupna PS3 od jakiegoś czasu.
Czeszę od zawsze na blaszakach gierki. Moje ulubione to te gdzie mogę postrzelać do faszystów (COD, MOHA), teraz Crysis (bez Niemców).
Wyścigi - nie specjalnie.
Pytanie - czy warto mi w to wejść.
A może to ja jestem za stary ;)

Pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 24 lata i oprocz tego ze czesto gram po nocach w sieci to wlasnie zamowilem sobie kierownice ;) dziewczyna w zartach mowi ze jestem wariatem ale na dobra sprawe jej to nie przeszkadza, bonie mam zadnych innych nalogow:)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 29 lat... i troche sobie nie wyobrazam wieczorow bez Playstation 3 ;-) Aktualnie gram w Unreal Tournament 3, ktore wspiera myszke i klawiature (wiec gra sie jak na PC-cie) dodatkowo Burnout Paradise (z kierownica Logitecha G25) no i jeszcze czase Call of Duty 4.
Konsola jest swietna - gra sie bardzo plynnie i kolorowo (choc daleko jej do "top" specyfikacji PC-tow grafika jest przewaznie 720p) ma duzo opcji dodatkowych - przegladarka www, mozliwosc ogladania zdjec (najszybsza przegladarka na swiecie!) oraz wlaczenia materialu z BluRay i nie tylko ;-)

Calym sercem polecam kazdemu !!!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33 lata, gram nadal. Myślę, że średnia wieku jeśli chodzi o PS3 wzrosła w ostatnich latach. Czego nie można powiedzieć o konkurencji. Mnie jednak taka sytuacja cieszy.

[quote name='K.M.C.' post='77752' date='06.01.2008, 22:51 ']moja małżowinka zagrywa sie sie ducka i ma tyle radosci, ze az sie poplakala.[/quote]

Możesz napisać jaka to dokładnie gra? Bo albo czegoś nie rozumiem, albo nie ma gry "duck" w ps store :rolleyes:

Edytowane przez kill00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 lata, gram i grać bede. Swędzi mnie teraz reka na kierownice do x360 oraz zakup ps 3. Ale nie wiem jak to kobieta przełknie. Za x360 nie przepada i z tego miłości juz nie bedzie. PS 3 nrazie sobie odpuszcze i kupie za 6 miechów jak bedzie mgs i kilzone ale kiera musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32 rok leci i gram tak jak naście lat temu. Tylko u mnie konsole nie wchodzą na razie pod uwagę, bo nie ten content. Dla fana RPG i strategii nie ma na nich nic do grania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 lat
Kupując PS3 zacząłem znowu po kilku latach przerwy grać multi a dokładnie COD4 oraz DIRT
Ostatni raz tak dobrze sie bawiłem grając na piecu w MOHAA po sieci jeszcze na studiach.
Dodam ze nie zamierzam przestawać ;) , no chyba że żoncia zechce rozwodu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam 40 lat i gram dziennie 2-3 h na komputerze-więdzą o tym wszyscy znajomi i rodzina. A konsolę kupię jak dziecko podrośnie - chłopak ma dopiero 5 lat. Chyba, że Wii na początek....
Pozdrawiam młodych duchem.
Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wii polecam SZCZERZE :(
Do tego garść tytułów tzw 1 ligowych- Mario Galaxy, DK Jet Race, Mario & Sonic at the Olympic Games + Mario Kart
Jak się ma syna - rozrywka jest wtedy na najwyzszym poziomie. Takiej radochy nie znajduję ani na X360 ani na PS3 a emocje są takie ze aż u sąsiadów słychać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40-ka na karku. Giercuje od zawsze :)
Zaczynalem na Atari 800XL i C64.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za stary to będe jak :
-pad zacznie wypadać z trzęsącej się ręki
-wzrok nie pozwoli rozpoznać kto wróg a kto przyjaciel
-a torpedo z nadmiaru adrenaliny poprosi o glicerynę pod język.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kamon' post='86130' date='15.02.2008, 23:55 ']40-ka na karku. Giercuje od zawsze :(
Zaczynalem na Atari 800XL i C64.
Pozdrawiam[/quote]

No nieźle. Ja od ZX81 Sinclair 8kb RAM ! (poprzednik Spectrum). :)
Teraz PS3 na celowniku ale trochę gier mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 25 lat i też PS3, a jak ktoś ma problem z drugą połówką protestującą przeciwko konsolce, to polecam jako argumentu użyć.... Sing Stara :(
U mnie podziałało i teraz wszyscy są zadowoleni :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 28 lat i lubie pograc jak tylko czas pozwala ale temat sluszny bo jakos u nas jest taka opinia ze gry sa dla dzieci dosc czesto sie spotykam z takim mysleniem. A tak apropo to czytalem kiedys ze srednia wieku gracza konsolowego np w USA to chyba 35 lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwila mnie wypowiedz kolegi , ze jego dziewczyna podchodzi sceptycznie... Hmm...

Moja dziewczyna gra ze mna praktycznie we wszystkie gry :rolleyes: kibicuje mi jak gram z chlopakami w Winning Eleven :D

A ostatnio zrobilem mojemu tacie prezent i zakupilem mu takze konsole.

I teraz siedzi i "pyka" w Dirt'a, F1, PGA, i inne bajery :P


Ja mam 25
Dziewczyna 26
Tato 54

:D mama sie moja nie tyka ale pojutrze ide kupie im jeszcze kierwonice to napewno zasadzie za sterami Renault czy Subaru i porozbija sie na drzewach :D

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 23 lata i pykam głównie w FPS i TPS, choć z zamiłowania jestem fanem RTS-ów, których na PS3 niestety nie robią :)
Przestawiłem się z kompa na którym dziennie na gry poświęcałem 2-3h, a teraz na konsoli jest podobnie. Dzięki konsoli przynajmniej miałem motywacje aby sobie TV wymienić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36 lat.
I wszystko w temacie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe! Ja skończyłem niedawno 58 lat i od wielu lat pogrywam na blaszaku w FPS i różne ścigałki. Gram najczęściej w sieci. PS3 kupię jak trochę potanieje. To zamiłowanie nie ma nic wspólnego z wiekiem. Czujesz się młody i znajdujesz przyjemność w rywalizacji z innymi, to po prostu grasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
wlasnie niedawno skonczylem 30-ke. Uwielbiam grac na PC i PS3. Ile ja gier w zyciu juz skonczylem ;)
Nie czuje sie staro ale czasu mam coraz mniej na granie, kurka wodna, zeby znowu miec 15 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm za stary ??
30 już u mnie się pojawiła (żona i córeczka) a śmigam na x 360 :) a początki to Atari 2600 i jeszcze długo będę grał no chyba ,że eeeeeeee nie nie ma żadnego chyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no toja dorzuce swoje 3 grosze - 33 wiosna juz leci powoli , w domku maly szkrab poltoraroczny i zoneczka i jakos nie czuje sie za stary na granie... nawet zonka czasamiprzysiadzie i w stardusta na ps3 sie pobawi. ostatnio tylko jak troche przeginam z graniem w metal geara to czasami uslysze "co...znowu respiratorek wlaczyles... bez niego sie nie da zyc co? " :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, to mój pierwszy post:)

Odnośnie tematu.
Lat 28, żona, dzieci narazie nie ma. W sumie mam od niedawna.
Kupilem żeby mieć powod do wymiany TV:P no i oczywiście ze względu na Bluray.
Gram rzadko. Czy to na PC czy PS3. Jak mnie najdzie to tydzień potrafię poginać a tak poprostu stoi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...