Skocz do zawartości
paw

MEGA-TEST: Azbox HD

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za sklep kupował koś już coś tam?? Wygląda na świeżutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='chilicki' post='139669' date='02.01.2009, 13:28 ']Właśnie odstałem odpowiedź z CardSplittera na gg , że to tylko awaria serwera.[/quote]
wiesz już może coś więcej kiedy usuną tą niby awarie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='snupik9' post='139870' date='03.01.2009, 18:11 ']wiesz już może coś więcej kiedy usuną tą niby awarie?[/quote]

Na innym forum zniknal w tajemniczych okolicznosciach caly watek o AZ Boxie HD :-) Cuda dziwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='long_28y' post='139894' date='03.01.2009, 19:58 ']Na innym forum zniknal w tajemniczych okolicznosciach caly watek o AZ Boxie HD :-) Cuda dziwy.[/quote]

;):D:lol: To nie cuda ani "dziwy" :lol: bo to na tym innym forum normalne, wcześniej też był wątek na temat AZ box'a HD i został wykasowany. :(:blink::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='long_28y' post='139894' date='03.01.2009, 19:58 ']Na innym forum zniknal w tajemniczych okolicznosciach caly watek o AZ Boxie HD :-) Cuda dziwy.[/quote]

...i jak nie wiadomo o co chodzi to jak zwykle o pieniadze :blink:

Szkoda tej dziecinady, gdyz temat byl dosyc obszernie opisany i wiele mozna bylo sie nauczyc, a tamtemu forum taka cenzura przynosi wiecej szkody niz korzysci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Polzmat' post='139933' date='04.01.2009, 00:01 ']... a tamtemu forum taka cenzura przynosi wiecej szkody niz korzysci.[/quote]

To już nie nasze zmartwienie (użytkowników) są inne fora na których można się swobodnie wypowiadać, jak np. to forum. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do karty N to działają tylko 6 kanałów bo reszta jest sparowana więc mija się z celem takie rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Fafikk' post='139705' date='02.01.2009, 16:14 ']Tu możecie kupić [url="http://www.fuerte-sklep.com/"]http://www.fuerte-sklep.com/[/url][/quote]


Sprzedawca rzetelny(?) - prowadzi inny(?) e-sklep: [url="http://www.fuerte-shop.com/"]KLIK[/url]
Rzetelny(?) to znaczy: kupujesz, płacisz, towar otrzymujesz w stanie idealnym i szybko .... ale

Co do "polskiego wsparcia" (jeśli ktoś swój zakup rozpatruje pod tym kątem), radzę się wstrzymać - obszerny temat tutaj: [url="http://www.netplayer.pl/viewtopic.php?f=4&t=43&st=0&sk=t&sd=a&start=150"]KLIK[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[b]Panowie błagam.... przestańcie robić bałagan z tego tematu oraz kryptoreklamę w/w firmom ,[/b]

[b]Wracamy do tematu na temat AzboxaHD. [/b]

[color="#FF0000"][size=4]Kolejne posty nie związane z odbiornikiem AzboxHD będą kasowane bez ostrzeżenia !!![/size][/color] Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc spytam się rzeczowo

czy wyświetlacz jest ten sam w obu modelach ?

czy płyty są takie same w obu modelach (rozbudowa o 2 głowice w przyszłości ) ?

czy ma już ktoś fotki z modeli produkcyjnych ? real front i tył w dobrej jakości nie ze stron sprzedających itp ?

jak jest z klientem torrenta ? będzie ? jest ? nie będzie ?

Jak jest w końcu z tymi czytnikami uniwersalnymi będą 2 czy tylko 1 bo niby wtyczki są pod 2 Edytowane przez Egooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Egooo' post='140305' date='05.01.2009, 22:11 ']Więc spytam się rzeczowo

czy wyświetlacz jest ten sam w obu modelach ?

czy płyty są takie same w obu modelach (rozbudowa o 2 głowice w przyszłości ) ?

czy ma już ktoś fotki z modeli produkcyjnych ? real front i tył w dobrej jakości nie ze stron sprzedających itp ?

jak jest z klientem torrenta ? będzie ? jest ? nie będzie ?

Jak jest w końcu z tymi czytnikami uniwersalnymi będą 2 czy tylko 1 bo niby wtyczki są pod 2[/quote]


Żeby nie być gołosłownym to napiszę Ci tyle, że dane potwierdzą się jak tylko oba modele wejdą do sprzedaży...

Mamy bardzo dużo informacji, część z nich się jeszcze może zmienić.

Najlepiej poczekać do premiery.


Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czym tutaj się zachwycac; kiepski obraz przy sygnale hd, nie ma wersji 1.3 zlacze hdmi, kanaly wolno wchodzą ,jak a jest przyjemnosc korzystania z takiego tunera czy ma byc on stosowany do tv hdtv czy do innych celow niekoniecznie do odbioru obrazu w wysokiej rozdzielczosci...moze to ma byc taki pirat z karaibow...jak ktos napisze ze obraz ma super na hdtv to moze miec ten tuner duzy pozytyw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ma już ktoś tego AZBOX-a ? Na jednej se stron była mowa że 05.01. miały być już pierwsze wysyłki do klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kordek' post='140962' date='08.01.2009, 19:52 ']czym tutaj się zachwycac; kiepski obraz przy sygnale hd, nie ma wersji 1.3 zlacze hdmi, kanaly wolno wchodzą ,jak a jest przyjemnosc korzystania z takiego tunera czy ma byc on stosowany do tv hdtv czy do innych celow niekoniecznie do odbioru obrazu w wysokiej rozdzielczosci...moze to ma byc taki pirat z karaibow...jak ktos napisze ze obraz ma super na hdtv to moze miec ten tuner duzy pozytyw...[/quote]


Wypowiadasz się jakbyś miał tego BOX-a (chyba że tak jest) bo w sklepach jest na chwilę obecną tylko wirtualnie, ja pozwolę sobie wstawić cytat z Lakiego "można powiedzieć ze tuner przełączał kanały bardzo szybko (szybciej w stosunku do konkurencyjnych Boxów), imponuje jakość obrazu nie tylko w HD, ale również na kanałach SD, upscaling pracuje naprawdę dobrze" nijak ma się tu Twoja wypowiedź do testów zamieszczonych na stronie Lakiego oraz testów Crash-a i Janka_pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='garabasz' post='141007' date='08.01.2009, 23:32 ']imponuje jakość obrazu nie tylko w HD, ale również na kanałach SD[/quote]


Daj mi link gdzie coś takiego wyczytałeś ??

Bo ja nic takiego nie napisałem, Crash na pewno też nie !!!

Obraz na tą chwilę jest zły jak na SD tak i na HD. Czekamy na sterowniki. Jeśli chodzi o test na Laki, to jest to kopia tego co napisałem na naszym forum. Nie biorę odpowiedzialności jeśli ktoś coś przekręcił.

Pozdrawiam Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na satpimps tez wrzucili tlumaczenie testu janka_pl i tez potwierdzaja glowne wady Azboxika - jakosc obrazu, przelaczanie kanalow, problemy z wys. bitrate .mkv, problemy z pilotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='janek_pl' post='141073' date='09.01.2009, 11:06 ']Daj mi link gdzie coś takiego wyczytałeś ??

Bo ja nic takiego nie napisałem, Crash na pewno też nie !!!

Obraz na tą chwilę jest zły jak na SD tak i na HD. Czekamy na sterowniki. Jeśli chodzi o test na Laki, to jest to kopia tego co napisałem na naszym forum. Nie biorę odpowiedzialności jeśli ktoś coś przekręcił.

Pozdrawiam[/quote]


[url="http://laki.dvhk.pl/test4/print.php?id=49"]http://laki.dvhk.pl/test4/print.php?id=49[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='garabasz' post='141103' date='09.01.2009, 14:23 '][url="http://laki.dvhk.pl/test4/print.php?id=49"]http://laki.dvhk.pl/test4/print.php?id=49[/url][/quote]

A przeczytałeś to co piszę w ostatniej linii

[quote]Tekst pochodzi z forum, podziękowania dla kolegi Kameleon74, za jego udostępnienie a wcześniej za przetłumaczenie z Serbskiego na Niemiecki i na Polski[/quote]

Istna wieża Babel :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='janek_pl' post='141110' date='09.01.2009, 13:58 ']A przeczytałeś to co piszę w ostatniej linii



Istna wieża Babel :)

Pozdrawiam[/quote]


fakt, zwracam honor i tym ostudziłeś mój zapał na zakup tego STB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='garabasz' post='141120' date='09.01.2009, 15:31 ']fakt, zwracam honor i tym ostudziłeś mój zapał na zakup tego STB[/quote]


Jak tylko pojawią się nowe, obiecywane sterowniki to znów co niektórzy się napalą :)

Lepszy poślizg niż wypuszczenie kolejnego bubla HD na rynek, których jak wiemy nie brakuje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byc moze jeszcze wtym tunerze wiele nalezy poprawic /udoskonalic szczegolnie ja mam na uwadze
wejscia wyjscia hdmi 1.3 / a / b / skoro jest tak rozbudowany to czy mozna nim sterowac inne urzadzenia , czy jest mozliwosc kontaktu z firma o rozbudowe urzadzenia o niezbedne nie tylko sterowniki ale takze o same moduly wejsc /wyjsc w tym tunerze... napewno usterki ktore sa w tej chwili
zostana usuniete ... jeszcze dodam ,że zależy mi szczegolnie na szybkim przełanczaniu kanalow i jezeli tak ma w rzeczywistosci to jest juz cos ...musi przelanczac kanaly tak szybko jak np.philips 6010 ,a jezeli jako jednostke sterujaca mam wykorzystywac np..,onkyo 905 to niestety wazne sa wyjscia najwyzszej klasy aby byla zachowana kompatybilnosc urzaden...
takze bede czekal na dalsze informacje odnosnie tego urzadzenia bo takze mnie zainteresowal ten tuner lecz jeszcze nie ta wersja niedopracowana..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od dziś AzboxHD wersja elite pojawił się podobno w sprzedaży u naszych zachodnich sąsiadów.

Kilka fotek modelu Elite:

[img]http://images25.fotosik.pl/311/5d600fa0b6ab5ab9med.jpg[/img]

[img]http://images30.fotosik.pl/312/518a6bc610b61efcmed.jpg[/img]

[img]http://images30.fotosik.pl/312/bfc1a859e1fd5636med.jpg[/img]


Pozdrawiam Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mozna wiedziec czemu sluzy wejscie-wyjscie antenowe bo z tego co wiem aby odbierac DVB-T trzeba dokupic druga glowice. Nie chodzi chyba o to ze dzieki temu zwykla naziemna telewizje mozemy ogladac? A jesli tak to co wtedy gdy dokupimy DVB-T tzreba bedzie mostkowac wejscia aby odbierac analog po zwyklej antenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...