Skocz do zawartości
Gmeru

Dzisiaj o 23:00 Wielka premiera PLAYSTATION®Store!

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://hdtvpolska.com/news/news-shadow.png[/img]Wielka premiera - PLAYSTATION®Store już Polsce!

Warszawa, 8 listopada - Sony Poland ogłasza otwarcie polskiego PLAYSTATION®Store. Już od dzisiaj od godziny 23:00 tak bardzo oczekiwana przez polskich użytkowników usługa, dostępna jest za pośrednictwem PLAYSTATION®Network (PSN).

PLAYSTATION®Store umożliwi dostęp do darmowych wersji demo gier przygotowywanych na PS3™, zwiastunów filmowych gier, filmów na Blu-ray oraz premier kinowych a także płatnych materiałów takich jak gry dla PSN, czy dodatki do gier na PS3. Polscy użytkownicy będą mieli możliwość korzystania z materiałów dostępnych dla wszystkich graczy w Europie.

W związku z otwarciem PLAYSTATION Store Polska, SCEE przygotowało na ten dzień specjalną aktualizację i premierę jednej z najpopularniejszych serii gier Tekken 5: Dark Resurrection Online. Wśród gier, które można znaleźć w PS Store są: flOw, Warhawk czy LocoRoco: Cocoreccho. Najważniejsze premiery na zbliżający się okres to także Pain, WipEout HD, czy Gran Turismo 5: Prologue. Wszystkie materiały pobierane za pośrednictwem PS Store magazynowane są na twardym dysku PS3, dzięki czemu użytkownicy stale mają do nich dostęp.

Mimo faktu, że PS Store będzie w angielskiej wersji językowej, informacja, która na pewno ucieszy polskich graczy to ceny w polskich złotówkach oraz możliwość płatności kartami kredytowymi: Visa, American Express oraz Master Card.

„Ta usługa to oczywiście kolejny krok, wychodzący na przeciw potrzebom naszych klientów. Sygnały, które dotychczas otrzymywaliśmy od graczy, stały się dla nas wyznacznikiem kierunku rozwoju i decyzji o kolejnych działaniach. Wierzymy, że dzięki PS Store polscy gracze docenia kolejne funkcjonalności PLAYSTATION 3.” – powiedział Marcin Ziobrowski, Business Manager PlayStation.


[center][img]http://img441.imageshack.us/img441/623/psstorecopyek0.jpg[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrazam sobie zycia bez stora. Ja juz musze nabiezaco kasowac bo mam cale 60gb zawalone trailerami demami itp. Dobrze ze i w polsce sie pojawi bo to zrodlo mozliwosci przetestowania gier zanim kupi sie oryginal.
Polecam tekkena. Ciekawa jaka bedzie cena w PL. Ja w GB zaplacilem 6.99f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mad_mac_pl' post='67046' date='08.11.2007, 22:46 ']... Ciekawa jaka bedzie cena w PL. Ja w GB zaplacilem 6.99f[/quote]
[url="http://www.playstation.pl/ps3/news/playstation-store-ju-od-8-listopada.html"]Klik[/url].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[img]http://img150.imageshack.us/img150/9651/psnstoreplmw5.jpg[/img] ;)
[url="http://www.ps3site.pl/pierwsze-zdjecie-sklepu"]http://www.ps3site.pl/pierwsze-zdjecie-sklepu[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta- a co dalej ?

[b]A connection to the server could not be established[/b]

Pewnie wszystko stoi na 3 cienkich pecetach ... 10 userow sie loguje i system pada
XboxLive - to jest dopiero pełny profesjonalizm !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mobor' post='67065' date='09.11.2007, 00:41 ']ta- a co dalej ?

[b]A connection to the server could not be established[/b]

Pewnie wszystko stoi na 3 cienkich pecetach ... 10 userow sie loguje i system pada
XboxLive - to jest dopiero pełny profesjonalizm ![/quote]
No rzeczywiście pełen profesjonalizm, zwłaszcza jeśli chodzi o obiecaną polską wersje live hehe. Sorry, kiedy to niby miało być? Marzec 2007?Profesjonalizm aż się łezka wokół kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorry ale co chcesz udowodnic ?
Ze PS Store jest lepsze ? A w niby czym ?
Na pewno nie jest spolonizowane , na pewno nie zawartością...że nie wspomnę o transferach (uzywam jednego i drugiego systemu tak dla jasności wiec mam porównanie)

Update

Po 30 minutach "dobijania się" udało mi się przebić przez stronkę której zdjecie zamiescił wyżej Gmeru... Dostałem w nagrodę planszę z informacją PAGE NOT FOUND
to są kpiny Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przymierzam sie do kupna PS3 bardziej pod filmy ale gry rowniez dla mnie starego konia ;-) to jakies gry znajde ale czy macie dane na temat gier PS3 dla dzieciakow 2 i 6 lat? Moze na PS store cos jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mad_mac_pl' post='67046' date='08.11.2007, 22:46 ']Polecam tekkena. Ciekawa jaka bedzie cena w PL. Ja w GB zaplacilem 6.99f[/quote]


to jest parodia
oni uwazaja polske za najbogatszy kraj swiata?
38 Tekken™5: DR Online Pełna gra 79,00
39 T5DR tryb online dla posiadaczy T5DR Pełna gra 19,00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To sobie zobacz ile za starocie z lat 80ych życzy sobie Nintendo - troche cie to pocieszy, zapewniam
Oni juz wogole na glowe upadli wołajac za grę w rozmiarze kilku megabajtów (która w oryginale miała może z 100 kb) 20zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra wiadomość choć technicznie pozostawia jeszcze sporo do życzenia.

mimo twojej oceny mobor i profesjonalizmu xbox live to jest nadal du..
2 lata na rynku i nadal Polacy jak szczury muszą rejestrować się na inny kraj. Co to za profesjonalizm.
Faktem jest ze Sony to firma produkująca hardware, a Microsoft to software. I nie dziwi mnie fakt, że jedni nie umieją zrobić konsoli która nie ulega głupim awariom, a drudzy słabo przędą w dziedzinie komunikacji online.

Ale dziwi fakt że firma, która siedzi w oprogramowaniu, nie może sobie pozwolić na suport online dla tak dużego europejskiego państwa jakim jest Polska. Edytowane przez goggy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, wszystko fajnie. Szkoda tylko ze tak wolno chodzi, ze ceny takie kosmiczne, a dostepnosc gorsza niz w GB. Niestety narazie najlepszym wyborem pozostaje konto w USA...
Aczkolwiek nie wszystko jest drozsze, Warhawka naprzyklad mamy bardzo taniego :)

Edytowane przez Yuiren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, aby wszystko ściągać to trzeba mieć konta na wszystko kraje i nikt przecież tego nie broni :) Ważne, że coś się ruszyło i mamy sklep EU w zł. To już kwestia względna czy dla kogoś jest drogo czy nie. Jak ze wszystkim - nikt nie każe tego kupować ; ) Ważne, że jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ceny, są jak ceny dlatego warto założyć konta również na inne kraje.
To się opłaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassałem Lemmingi full game (za 19 zł;). I... zonk.

Ściągnęło się "coś" co waży tylko 138 kB i trafiło do "Game Data Utility" :D

Macie jakieś info na ten temat?

Powtarzałem operację zasysania dla pewności

Edytowane przez djrobus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zassałem Lemmingi full game (za 19 zł;). I... zonk.

Ściągnęło się "coś" co waży tylko 138 kB i trafiło do "Game Data Utility" ;)

Macie jakieś info na ten temat?

Powtarzałem operację zasysania dla pewności

Nie jest przypadkiem tak, że najpierw ściągasz Starter Packa (to coś co jest za free :D ) - później tą płatną łatkę i tym sposobem z triala robi Ci się full.

Tak było w kilku grach, które kupowałem na PSStore więc możliwe, że również tak jest w tym wypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego ten "starter pack" nazywa się w ich ofercie "full game" za 19 złociszy? Stąd moje zdziwienie. Nic wcześniej nie ściągałem za free.

P.S.

Ok, znalazłem ten starter pack (238 MB), thx MMP

Edytowane przez djrobus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...