Skocz do zawartości
Ksim

Sony 65X90L

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.12.2023 o 22:01, grundig napisał:

Masz  inne zdanie na ten temat. Najlepiej  wysłuchać osób  i obejrzeć  filmy na youtube. OsobY które posiadają plazmę i OLED. Na  youtube jest bardzo dużo takich przykładów.

To nie działa tak jak napisałeś. Ty owszem masz inne zdanie, ja natomiast mowie o faktach. Posiadałem/posiadam tak i plazmę i oleda. Oglądanie filmów najczęściej amatorów na YouTube? Bez sensu. A nawet jakby byli to prosi to i tak jak film NIE MOŻE oddać tego co widać na ekranie na żywo. Kolejne bez sensu.

W dniu 7.12.2023 o 22:01, grundig napisał:

Posiadacz telewizora oled i plazmy  w USA  jest  zachwycony telewizorem z 2010 roku  czyli telewizorem Panasonic.Nowy telewizor  OLED  LG powinien byc lepszy a nie jest. 

Cóż, jakość porównania gdzie wygrywa Polonez z nowym Porsche, jest owszem możliwa - tylko pod jednym warunkiem. Testujemy Porsche na kostce brukowej i stwierdzamy, ze skok zawieszenia w Polonezie jest jednak większy. Gratuluje pomysłu 👍🤣

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, grundig said:

Nie trzeba się tak napinać, każdy  dostrzega coś innego.Najlepsze   zdanie na temat plazmy i oled mają  zawodowcy  czyli np  operatorzy kamer na planach filmowych. Dla jednych najlepsza jest plazma  dla innych  OLED. W domu mam trzy telewizory plazmowe i jeden  telewizor OLED.Bardziej podoba mi się obraz sd i hd z pdp, czyli z plazmy.  Sygnal   4 k   , wygrywa OLED ale nie mam niestety plazmy  4k i nie mogę porownać

To fakt, każdy ma prawo do własnego zdania ale po co wrzucać na forum filmiki ludzi którzy ewidentnie się nie znają na tym co mówią? Nic to nie wnosi do dyskusji poza faktem że na świecie jest jeszcze jedna osoba która myśli tak jak ty. 

A w kwestii opinii profesjonalistów, Amerykańskie Stowarzyszenie Operatorów Filmowych zorganizowało w zeszłym roku shoot-out właśnie dla zawodowców żeby obejrzeli co jest dostępne na rynku. Pojawiło się mniej więcej po równo LCD i OLEDów i zero plazm. Myślę że to sporo mówi o tym co zawodowcy myślą o plazmach. Tu masz link do krótkiego opisu: https://www.insightmedia.info/asc-facilitates-an-on-set-monitor-shoot-out-and-more/ . 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...