Skocz do zawartości
medzik1992

Jaki OLED LG do salonu ? Wymiana...

Rekomendowane odpowiedzi

W czasach starożytnych może 😄 Nie wiem, czy zauważyłeś ale mamy już 2024 rok 😅

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe ja tu jestem starym pansboyem i jeszcze w dodatku miłośnikiem chińskich tv 😂

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś już tą profesjonalną kalibrację na swoim siwowatym lcdeku u tego marnego serwisanta, co tylko na śrubokręcie się zna? 😆

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stać cię biedaku 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tutaj się podepnę z tematem bo dyskusja jest z tego roku.

Czy zakup telewizora LG 65 g33la to przerost formy nad treścią dla laika takiego jak ja?

1)20m

2)Siedzimy 3m leżymy 4m nie wchodzi w rachubę ekran większy niż 65" nie wejdzie między regały.

3)1-4 

4) Raczej na wprost,ale kąty mogą być ważne jeśli każdy ma usiąść tam gdzie lubi

5)Wisieć

6)Od północy,raczej słabo nasłonecznione 

7)Stary 14 letni Samsung 40"

8)Ciężko powiedzieć

9)Nie planuję korzystać z konsol.Operator niestety Vectra jeszcze przez 20miesięcy.Nadaje w HD i SD(o ile się nie mylę)Z modemu Vectry kabel Ethernet 5e do dekodera 4k z dekodera HDMI do tv

10)Dekoder.Może Blu-Ray

11)Czasem 6h a czasem nic przez parę dni 

12)Żadnej nie preferuję

13)Sport, VOD.Żadne informacyjne ze względu na ryzyko wypaleń

14)Sporadycznie YouTube z powodów jak punkt wyżej 

15)Nie

16)Poł na pół

17)Nie wejdzie większy niż 65 ".Mniejszy nie ma sensu ze względu na odległość

18)Obecnie multum możliwości i tematów do ogarnięcia,a ja jestem zielony w temacie

19)Celuję w LG

20)Nie

21)Nie więcej niż 10k

22)Uważam że kalibracja obowiązkowa przy tej cenie.

W markecie telewizor będzie rozpakowany z pudła i przeprowadzone testy z pendrive'a,które zamieściliście na forum.

Podsumowując interesuje mnie jakość obrazu i wszystko co za nią idzie.Nie mam miejsca na kino domowe więc będzie Soundbar dla podbicia jakości dźwięku(Słaba akustyka w salonie)

Cena Soundbara do 4k

Obecnie 1k zwrotu z marketu,dwie raty gratis więc około 600zl w dół i Soundbar 33% taniej.Myślicie że pod koniec tego roku obniżki bedą większe.

Opcjonalnie czy w 2025 może być taniej niż w tej chwili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywalić regały, bo tv ważniejszy i zamiast 65g3 iść w 77c3/77s90c 🤗

  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Usl napisał:

Wywalić regały, bo tv ważniejszy i zamiast 65g3 iść w 77c3/77s90c 🤗

Wywalenie regałów nie wchodzi w rachubę.Musiałbym wywalić również żonę.Za dużo hałasu :)

Zawsze możemy też usiąść bliżej np na 2,5m

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tv będzie w sumie przecież do 1080i 😅 To lepiej iść w 55", by nie było pikselozy 😏

Edytowane przez Usl
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie serwisy vod i BD? 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz G365, do tego masz teraz zwrot kasy od LG.
U mnie od tygodnia wisi G377 w dosyć jasnym pokoju i jestem mega zadowolony (kalibracja za chwilkę), siedzę w odległości nie większej niż 3 metry od TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zgłębiam temat i czytam forum.Jedna sprawa mnie zastanawia czy w tym roku można liczyć na jeszcze lepszą promocję na ten  65"G33la.

Rok przyszły zakładam,że tak jak zawsze wychodzi nowy model stary zchodzi z ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, rafal.1306@wp.pl napisał:

Jeszcze zgłębiam temat i czytam forum.Jedna sprawa mnie zastanawia czy w tym roku można liczyć na jeszcze lepszą promocję na ten  65"G33la.

Rok przyszły zakładam,że tak jak zawsze wychodzi nowy model stary zchodzi z ceny.

Tego nigdy nie będziesz wiedział.
Nowe modele jeszcze u nas niedostępne i ceny w PLNach też nieznane, w każdym razie jak ostatnio sprawdzałem to pokazywało mi tylko ceny w USD.
Rok przyszły to już będzie G5, w tym roku jest G4 a G3 to model z zeszłego roku i już po stosunkowo głębokiej przecenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Jasiek_31 napisał:

Bierz G365, do tego masz teraz zwrot kasy od LG.
U mnie od tygodnia wisi G377 w dosyć jasnym pokoju i jestem mega zadowolony (kalibracja za chwilkę), siedzę w odległości nie większej niż 3 metry od TV.

To ile cię wyszedł ze zwrotem? 🤔

10 minut temu, rafal.1306@wp.pl napisał:

Jeszcze zgłębiam temat i czytam forum.Jedna sprawa mnie zastanawia czy w tym roku można liczyć na jeszcze lepszą promocję na ten  65"G33la.

Rok przyszły zakładam,że tak jak zawsze wychodzi nowy model stary zchodzi z ceny.

Tylko, czy potrzebujesz flagowy tv? 😅 Jakie serwisy vod i BD będziesz oglądał? 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Usl napisał:

To ile cię wyszedł ze zwrotem? 🤔

16500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha 😄 Imagine dać 16,5 kolcka 💩 za tv w starej technologii z wypranymi kolorami 😆 Jak wrażenia z ogromnej posteryzacji spowodowanej białym subpikselem? 😅

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty na swoim siwym lcdeku i tak możesz tylko pomarzyć o takim obrazie marny pansfanboju polecający chińskie tv 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, krzysiojaworzno napisał:

@Jasiek_31 nie karm trolla

Już dawno przestałem i wrzuciłem do ignorowanych..
A po odpowiedzi widać że "koledze" "zatkało kak...." bo pojechał swoim standardowym tekstem o wypranych kolorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra z innej beczki.

Wiecie że gwarancję producęta LG odnośnie matrycy-5 lat.Można sobie w buty wsadzić

Jeśli telewizor nie jest zakupiony w polskiej dystrybucji.A dokładniej chodzi o procęt VAT na fakturze za telewizor.Musi być 23%

To oznacza co następuje.Zgłaszasz problem LG na gwarancję.Przyjeżdza pan z LG i pierwsze co robi to zagląda w fakturę.Jeśli nie zobaczy 23% to mówi grzecznie do widzenia.

I pozostaje defakto z 5 letniej gwarancji 2 letnia czyli rękojmia u sprzedawcy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...