Skocz do zawartości
irift

Jaki Tv 65 Cali do 7000 tysięcy.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 18m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 3-4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? głownie na wprost, lecz siedząc przy stole obok naroznika jest kąt
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? raczej będzie wisiał
6. Jak słońce świeci w pokoju ? pokój słoneczny jak to w dzień
7. Jaki masz obecnie telewizor ? jakis stary sony bravia 46 cali z którego do tej pory jestem zadowolony po 12 latach użytkowania i jeszcze jeden ale to nizej
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? fajnie jakby miał ambilight i tu zauważyłem że wybór się zawęża, android/google tv mile widziany
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? tv z upc
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ?
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? różnie :D
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? wszystko jedno aby było dobrze :D5
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? yt, netflix, filmy z torrentów :D
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? napewno się zdarzy 
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? póki co brak konsoli
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami
17. Preferencje co do wielkości?  biorąc pod uwagę odległość i budżet to 65
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? to chyba niżej napiszę 
19. Preferencje co do marki ? nie mam sprecyzowanej, czekam na wypowiedź kogoś kto się na tym zna 
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie potrzebne
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 7000

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? ciężko powiedzieć póki co

 

Odnośnie 2 pytań o tv i co mnie wkurza w tv. 4 dni temu kupiłem philipsa 65pus8818/12 ( po poczytaniu jaki to on fajny nie jest w tej półce cenowej ) - 1 miał spalony pixel więc wymienili mi na drugi dzień na 2 tv teraz ten ma również wypalony pixel i duże prześwietlenia z prawej i lewej a patrzenie na niego w ciemnym pokoju pod delikatnym kątem to masakra, oczywiście ten również mi wymienią na co z resztą czekam czyli 3 tv ten sam będzie u mnie w poniedziałek z racji że dzisiaj święto to pewnie byłby dziś. Aczkolwiek raczej podjąłem decyzje że nie wezmę 3 sztuki tylko dołożę i chciałbym coś lepszego może qleda, mini leda, w oledzie obawiam się wypalenia ale tylko tyle co się naczytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeśli nie jesteś  fanem kanałów informacyjnych i  telewizji  śniadaniowej  czyli  dzień dobry  tvn  lub  pytanie na śniadanie     tvp 2 to  najlepszym  wyborem   jest telewizor OLED. Nie  ma nic lepszego. Każdej  marki telewizor OLED będzie dobry ale  w przypadku Samsunga można przeczytać na polskich i zagranicznych  forach o problemie   powłoki antyrefleksyjnej.  Na  forum      są testy  telewizorów OLED.Przeczytaj  testy i wybierz  OLED.

Ja mam  telewizor OLED Panasonic

Edytowane przez grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 000 tysięcy to ogromna suma…

A Philips jeden z gorszych wyborów, o czym sam się przekonałeś. 

PS. Warto nie kraść własności intelektualnej, szczególnie ze dziś można mieć oryginały za drobne 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda,     trzeba  dołożyć aby kupić  65  calowy telewizor OLED.   7000 wystarczy na  55  calowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.11.2023 o 19:53, Xisiek napisał:

7 000 tysięcy to ogromna suma…

A Philips jeden z gorszych wyborów, o czym sam się przekonałeś. 

PS. Warto nie kraść własności intelektualnej, szczególnie ze dziś można mieć oryginały za drobne 👍

chciałbym tego ambilighta bo naprawdę fajny efekt ale nie za wszelką cenę, polecisz coś sprawdzonego? Przepraszam za kopiowanie ale zależy mi na czasie i nie myślałem o takich rzeczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.11.2023 o 21:14, irift napisał:

chciałbym tego ambilighta bo naprawdę fajny efekt

Ambilight można sobie dołożyć do każdego modelu TV. Wystarczy trochę sprytu i wiedzy. Poradniki są jak to robić. Nie wiem nawet czy nie sprzedają gotowych zestawów które wystarczy sparować z TV. To ile na to wydasz zależy od jakości którą chcesz mieć. Dodam tylko że te tanie wersje mają widoczne opóźnienie między tym co na ekranie a tym co na ścianie. A to z kolei może irytować i się nie podobać.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...