Skocz do zawartości
herman78

PictureBOX

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sie ujmę za hermanem: forum jest nie tylko od podawania suchych faktów (od tego są serwisy informacyjne), ale przede wszystkim od tego, aby różni ludzie mogli napisać, co myślą na różne tematy. Herman czuje się oszukany przez pewną platformę cyfrową (nie on jeden) i ma pełne prawo o tym napisać.

Ktoś może sie z nim nie zgodzic: O.K. - napisz, że uważasz inaczej i dlaczego, a nie że facet jest marudny: to żaden argument! Podobnie jak rada: "nie podoba sie, to nie kupuj" w świetle wilomiesięcznych cyrografów.

A herman myli sie tylko w jednym: w Anglii PictureBox kosztuje nie 37 ale 28 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='verde']A herman myli sie tylko w jednym: w Anglii PictureBox kosztuje nie 37 ale 28 pln.[/quote]
Na stronce TopUpTv jest napisane 7 funtów... przyjmuje że to funt brytyjski... czyli... 7x5.41 = 37,87... czy sie myle??

[quote name='Elendil']Herman jęczy i marudzi na ten temat po wszystkich forach, bo czytałem już o tym jakie to "n" niedobre w związku z tym "przekrętem", i na forum nhdtv.pl, i na satkurierze. Zachowuje się trochę jak dziecko, któremu zepsuła się zabawka. Zakończcie najlepiej ten temat i będzie spokój.[/quote]
A ty jesteś burak... jeśli ja jestem dziecko. Proste. A fakt pisałem na forum nhdtv.pl ale niestety adminowi nie był na reke a raczej platformie N mój post... i wszystkie wykasowano... bo pisze trafne spostrzeżenia ?!! ?!! ?!!

[quote name='SlawekR']Oczywiście że mnie nie zaboli bo niby dlaczego, podaj jakiś rozsądny powód? Jedynym powodem jaki w ogóle widzę, aby coś takiego miało mnie niby zaboleć, jest być czysta żywa zazdrość w stosunku do kogoś kto ma akurat lepiej . Ale jakoś specjalnie nie cierpię na tę przypadłość.[/quote]
Więc kupuj sobie dalej dziurawe skarpetki... Mnie nie podoba sie ze płace więcej a ktoś płaci za to samo mniej. Czy w naszym kraju zawsze trzeba nas okradać i nic sie nie odzywać...?!?! Wiec przyglądaj sie jak rozwija sie platforma N... przepłacając dalej... KONIEC... Kropka B):lol::P

Edytowane przez herman78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
herman78 - zbyt emocjonalnie podchodzisz do sprawy N. Ja przy twoim poziomie niezadowolenia juz dawno zrobilbym wszystko aby rozstac sie jak najszybciej z platforma, a tym samym polepszyc sobie humor. W wielu sprawach mozna sie z toba zgodzic w innych nie - ale po co tak mocno sie pienic?
Sadze, ze masz wiele mozliwosci zaspokojenia swoich wysokich wymagan (N ich nie spelnia) moze inni operatorzy satelitarni lub kablowi dadza rade - bez cienia ironii to pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='herman78' post='62092' date='03.10.2007, 19:05 ']A ty jesteś burak... jeśli ja jestem dziecko. Proste. A fakt pisałem na forum nhdtv.pl ale niestety adminowi nie był na reke a raczej platformie N mój post... i wszystkie wykasowano... bo pisze trafne spostrzeżenia ?!! ?!! ?!![/quote]

No i znowu ściemniasz. Nie wykasowano tylko przeniesiono do kosza. Sprawdziłem, każdy może sobie go znaleźć. Do tego podali Ci linka do tematu o PB. I tam żaliłeś się dalej.

Od miesięcy wiadomo było ile kosztuje PB w innych krajach. Wiadomo było też, co będzie w Polsce i za ile. Skoro się nie podobało to trzeba było nie brać. Koniec i kropka. Dużo rzeczy jest tańszych na zachodzie niż u nas, szczególnie z szeroko rozumianych multimediów, cóż poradzić. Taka polityka cenowa. Mówi się, że towar jest warty tyle ile klienci są chętni za niego zapłacić. Jak nie ma klientów tzn. że coś jest nie tak i oferent powinien coś z tym zrobić - zwiększyć jakość oferowanego produktu, obniżyć cenę, itd. Jak są klienci tzn, że cena jest ok. Rynek wszystko zweryfikuje. Mi nie pasuje na razie VOD w "n", nie biorę, nie płacę i nie narzekam. Reszta mi pasuje pod względem cena/jakość/zawartość bardziej niż konkurencja więc jestem zadowolony.

Gdyby myśleć w Twoim stylu to trzeba by się wkur.wiać i pomstować na cały świat przy okazji każdej późniejszej promocji. Też mogę bluzgać na cały świat bo bulę za net 512 kb 84 PLN a teraz darmo dają B) A za granicą to już w ogóle kosmiczne prędkości za grosze. Ale akurat wtedy jak brałem nie było innych lepszych ofert w moim siedlisku i jestem póki co skazany na wi-fi za taką cenę. Więc co mam teraz bluzgać na nich, że mnie okradają? No daj spokój....

Pozdrawiam i życzę większej rezerwy w podejściu do życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='verde' post='62082' date='03.10.2007, 16:59 ']A ja sie ujmę za hermanem: forum jest nie tylko od podawania suchych faktów (od tego są serwisy informacyjne), ale przede wszystkim od tego, aby różni ludzie mogli napisać, co myślą na różne tematy. Herman czuje się oszukany przez pewną platformę cyfrową (nie on jeden) i ma pełne prawo o tym napisać.

Ktoś może sie z nim nie zgodzic: O.K. - napisz, że uważasz inaczej i dlaczego, a nie że facet jest marudny: to żaden argument! Podobnie jak rada: "nie podoba sie, to nie kupuj" w świetle wilomiesięcznych cyrografów.

A herman myli sie tylko w jednym: w Anglii PictureBox kosztuje nie 37 ale 28 pln.[/quote]

Ja mu zasadniczo nie bronię pisać co myśli byle to robił [b]na temat[/b] i w w sposób [b]kulturalny[/b] i ogólnie przyjęty na grupach dyskusyjnych. A taki biadolący wątek zaczynający się od "przekrętów", ostatecznie i byłby na temat ale w dziale "na luzie" :[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showforum=7"]http://hdtvpolska.com/index.php?showforum=7[/url] bo tam prowadzi się rozmowy na dowolny temat.

Niech sobie tam pisze co mu przyjdzie do głowy, jeśli już musi tego typu żale wylewać na naszym forum, byle trzymał się regulaminu i nie przekroczył cienkiej linii obrażania innych wokół. Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='herman78' post='62092' date='03.10.2007, 19:05 ']Na stronce TopUpTv jest napisane 7 funtów... przyjmuje że to funt brytyjski... czyli... 7x5.41 = 37,87... czy sie myle??
A ty jesteś burak... jeśli ja jestem dziecko. Proste. A fakt pisałem na forum nhdtv.pl ale niestety adminowi nie był na reke a raczej platformie N mój post... i wszystkie wykasowano... bo pisze trafne spostrzeżenia ?!! ?!! ?!!

...............

Więc kupuj sobie dalej dziurawe skarpetki... Mnie nie podoba sie ze płace więcej a ktoś płaci za to samo mniej. Czy w naszym kraju zawsze trzeba nas okradać i nic sie nie odzywać...?!?! Wiec przyglądaj sie jak rozwija sie platforma N... przepłacając dalej... KONIEC... Kropka :):):)[/quote]

Po pierwsze: nikt cię nie okrada.

Po drugie: dalej piszesz nie na temat, pomimo upomnienia. Teksty w stylu "mnie się nie podoba że płacę więcej, a ktoś płaci za to samo mniej" nie mają [b]merytorycznie nic wspólnego[/b] z tematyką naszego forum i tego działu. Od takich tekstów jest ostatecznie dział "na luzie" i "śmietnik", albo dedykowane forum do wylewania żółci w tej tematyce.

Po trzecie, najważniejsze: właśnie [b]przekroczyłeś granicę[/b] nazywając Elendila burakiem, czym ewidentnie usiłujesz go obrazić, tym samym poważnie łamiąc regulamin forum.

Reasumując: otrzymujesz w nagrodę ostrzeżenie i urlop od pisania postów na 7 dni, głównie za "po trzecie", żeby była jasność. Proponuję wykorzystać ten czas na przemyślenie swojego postępowania.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SlawekR napiszę Ci tylko tyle, że jesteś żałosny. Uczepiłeś się jakiegoś głupiego twierdzenia i bedziesz walczyl o to do końca.

Jakby to była prawda , ze jest usłaga, a my ja mamy prawo kupić albo nie to TPSA nie dostałaby ostatnio tyle kar ile dostała.

pmcomp nie jest lepszy. szkoda że tacy ograniczeni ludzie moderują to forum, oj żenada. Edytowane przez psus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='61947' date='02.10.2007, 19:41 ']Idź się jeszcze popłacz, że w stanach benzyna dwa razy tańsza.

Jeszcze się nie nauczyłeś że w naszych zabawkach jak coś kosztuje w USA 1000 USD to na bank będzie w Europie za 1000 EUR a w UK 1000 funciaków.
Czy to nie przekręt? leć do Ziobry to może wyśle do USA CBA bo zaniżają ceny ;) .

Prosta rada: nie chcesz, nie kupuj.

Pozdro[/quote]

miły jesteś

nas Polaków zawsze się oszukuje, daleko nie będę szukał patrz F16 a Twoje wypowiedzi jeszcze utwierdzają ich, że jesteśmy frajerami i można nam wcisnąć każdy kit.

Pamiętam jak musiałem ściągać w 2000 roku z całego świata DVD bo w Polsce ich nie było a jeśli już były to kosztowały 2 x drożej niż na całym świecie.

Acha i na koniec prośba jeśli nie jesteś Prezydentem RP to nie wypowiadaj się w imieniu całego narodu.

ps przepraszam za złośliwość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale o co wam chodzi? polacy to frajerzy bo godza sie placic wiecej za cos gorszego niz gdzie indziej

jak inaczej ich mozna nazwac? kazdy ma wybor - wziasc lub nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda słów na to co sie dzieje na tym forum... Ciekawe ile płaci wam N'ka??
A tak w ogóle jak nie mozna sie wypowiedzieć... Gdzie forum z definicji nazywa sie...
[b]Forum dyskusyjne - jest przeniesioną do struktury stron WWW formą grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.[/b]
[b]Chyba że sami nie wiecie czym sie zajmujecie!! HAHAHA[/b] A jak wam coś nie pasuje to zamknijcie działy platform cyfrowych a nie bedziecie nas wysyłać na urlopy...!! To takie proste... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Okej. Picture Box jest u Nas droższy niż tam. Niestety ale TAM nie mieszkam tylko TU i nie mam innej możliwości obejrzenia np. Gladiatora w HD w domu bez nielegalnych kombinacji (tego nawet nie ma na HD DVD jeszcze...). Zawsze można przeprowadzić się TAM albo zapłacić 5 czy 10zeta więcej za miesiąc i mieć TU. Proste. Myślę, że już wszystko zostało na ten temat powiedziane tutaj.

[b]Widocznie tam jest kilkadziesiąt tysięcy abonentów więcej i dało się zejść z ceną. U nas może jak będzie TROCHĘ więcej użytkowników PB (teraz to pewnie jakaś śmieszna liczba) to też ITI się dogada. A tak mało abonentów PB = ciężko dyskutować o cenie a i tak jest niezła za to co się dostaje przy starcie tej usługi w Polsce [/b] Proste jak budowa cepa.

ps. Wiesz ile kosztuje taka kopia HD jak Gladiator przy takiej ilości abonentów PB? Trochę dużo..... z czasem będzie więcej abonentów to i więcej filmów za mniejszą kasę. Ja uważam, że np. w GB przy takiej ilości wtyczek jest drogo. Skąd to wiem? Z każdą usługą tak jest.... popatrz na C+ tam też na razie ciężko z filmami w HD bo drogie...a abonament i tak duży. Nie ma nic za darmo! A przynajmniej mam to na żądanie i samo to jest już fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='psus' post='63428' date='14.10.2007, 21:26 ']SlawekR napiszę Ci tylko tyle, że jesteś żałosny. Uczepiłeś się jakiegoś głupiego twierdzenia i bedziesz walczyl o to do końca.

Jakby to była prawda , ze jest usłaga, a my ja mamy prawo kupić albo nie to TPSA nie dostałaby ostatnio tyle kar ile dostała.[/quote]


TPSA dostała kary za praktyki monopolistyczne. Widzisz gdzieś monopol dostawców usług telewizyjnych? Że niby nie mamy wyboru? Nie ma Polsatu i Cyfry? Pod ziemię się zapadli, czy coś innego może im się przytrafiło.


[quote name='psus' post='63428' date='14.10.2007, 21:26 ']pmcomp nie jest lepszy. szkoda że tacy ograniczeni ludzie moderują to forum, oj żenada.[/quote]


Jeśli masz coś do mnie i chcesz mnie obrażać to rób to na priva. Jeśli nie podobają ci się moderatorzy tego forum bo są żałośni i ograniczeni, to nic nie stoi na przeszkodzie abyś założył swoje własne forum dyskusyjne. Nie widzę przeciwwskazań i na pewno nie będę stawał na drodze. Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='63470' date='15.10.2007, 01:44 ']Okej. Picture Box jest u Nas droższy niż tam. Niestety ale TAM nie mieszkam tylko TU i nie mam innej możliwości obejrzenia np. Gladiatora w HD w domu bez nielegalnych kombinacji (tego nawet nie ma na HD DVD jeszcze...). Zawsze można przeprowadzić się TAM albo zapłacić 5 czy 10zeta więcej za miesiąc i mieć TU. Proste. Myślę, że już wszystko zostało na ten temat powiedziane tutaj.

[b]Widocznie tam jest kilkadziesiąt tysięcy abonentów więcej i dało się zejść z ceną. U nas może jak będzie TROCHĘ więcej użytkowników PB (teraz to pewnie jakaś śmieszna liczba) to też ITI się dogada. A tak mało abonentów PB = ciężko dyskutować o cenie a i tak jest niezła za to co się dostaje przy starcie tej usługi w Polsce [/b] Proste jak budowa cepa.

ps. Wiesz ile kosztuje taka kopia HD jak Gladiator przy takiej ilości abonentów PB? Trochę dużo..... z czasem będzie więcej abonentów to i więcej filmów za mniejszą kasę. Ja uważam, że np. w GB przy takiej ilości wtyczek jest drogo. Skąd to wiem? Z każdą usługą tak jest.... popatrz na C+ tam też na razie ciężko z filmami w HD bo drogie...a abonament i tak duży. Nie ma nic za darmo! A przynajmniej mam to na żądanie i samo to jest już fajne.[/quote]


Gmeru, jakakolwiek merytoryczna dyskusja z tymi ludźmi nie ma sensu. Ofensywnie obraźliwy ton jaki nam serwują, prowadzi jedynie do tego iż sprowadzają Cię do swojego poziomu, a tam już pokonują Cię doświadczeniem. Identycznie zresztą jak w analogicznym przysłowiu.

I tak ostatecznie dowiesz się że jesteś żałosnym i ograniczonym burakiem, do tego agentem jakiejś instytucji. Te określenia to są cytaty z poszczególnych postów, zresztą nie trzeba daleko szukać przykładów, jak kilka postów wyżej. Taki jest właśnie ich podstawowy ton prowadzenia merytorycznej dyskusji, ale miarka się przebrała.

Dość pobłażania oszołomom, robiącym śmietnik i targ przekupek z naszego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...