Skocz do zawartości
paw

Historyczny start NHL w Europie na kanale nSport!

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://hdtvpolska.com/news/news-shadow.png[/img]Już w najbliższą sobotę i niedzielę, 29-30 września, kanał nSport będzie transmitował uroczystą inaugurację nowego sezonu NHL, najlepszej hokejowej ligi świata. W tym roku po raz pierwszy w swojej historii rozgrywki rozpoczną się w Europie. W londyńskiej hali O2 dwukrotnie zmierzą się aktualni mistrzowie, Anaheim Ducks z zespołem Los Angeles Kings. Oba spotkania będą transmitowane przez nSport w jakości HD.

„W tym sezonie będziemy transmitować dwa mecze NHL w tygodniu. Przeprowadzimy również relacje na żywo ze wszystkich meczów finałowych. Na naszej antenie nie zabraknie także Meczu Gwiazd. Wszystkie spotkania pokażemy w jakości HD. Jest to potwierdzeniem zasady, którą kierujemy się w naszym kanale: najlepszy sport w najlepszej jakości. ” – powiedział Grzegorz Płaza, szef kanału nSport.

W sobotę i niedzielę, 29-30 września, kanał nSport przeprowadzi transmisję z meczów pomiędzy Anaheim Ducks i Los Angeles Kings. Już o godzinie 17:30 do przedmeczowego studia zaprosi wszystkich widzów Kacper Sosnowski wraz z goścmi: Markiem Soleckim z Radia Kraków oraz Jackiem Chadzińskim, byłym sędzią międzynarodowym. Oba mecze komentować prosto z hali O2 w Londynie będzie dziennikarz nSport – Piotr Popowski.

„Po raz pierwszy w swojej historii NHL rozpoczyna sezon w Europie. Spotkania wzbudzają ogromne zainteresowanie, a wszystkie bilety na mecze, które odbędą się w mieszczącej ponad 20.000 kibiców hali O2 w Londynie rozeszły się w błyskawicznym tempie. Nic dziwnego, bo na lód wyjadą obrońcy Pucharu Stanleya - drużyna Anaheim Ducks. Ich rywalem będzie zespół Los Angeles Kings, który nie może zaliczyć poprzedniego sezonu do udanych. Zapowiadają się ciekawe spotkania, które powinny obfitować w efektowne akcje i wiele bramek.” – powiedział Piotr Popowski.

National Hockey League (NHL) to zawodowa liga hokejowa zrzeszająca 30 drużyn z Ameryki Północnej, które walczą o Puchar Stanleya. Aktualnym mistrzem NHL, uznawanej za najsilniejszą ligę hokejową na świecie, jest zespół Anaheim Ducks.

nSport to pierwszy w Polsce sportowy kanał informacyjno-publicystyczny oferujący programy w jakości HD (High Definition). Kanał nSport dostępny jest wyłacznie w telewizji nowej generacji n.


Inauguracja sezonu NHL w nSport:
Sobota, 29 września
Początek studia – godz. 17:30
Mecz: Los Angeles Kings – Anaheim Ducks – godz. 18:00

Niedziela, 30 września
Początek studia – godz. 17:00
Mecz: Anaheim Ducks – Los Angeles Kings – godz. 18:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jeszcze poprosił NFL w jakoścoi HD.
Od kiedy obejrzałem pokaz tego spotru podczas miasteczka "n", zapałałem do niego miłością.
Niestety na NASN nalezy mieć słaby wzrok aby znieść tą jakość.
No cóż, lepsze wrogiem dobrego.

Pozdro Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='61320' date='26.09.2007, 20:15 ']Ja bym jeszcze poprosił NFL w jakoścoi HD.
Od kiedy obejrzałem pokaz tego spotru podczas miasteczka "n", zapałałem do niego miłością.
Niestety na NASN nalezy mieć słaby wzrok aby znieść tą jakość.
No cóż, lepsze wrogiem dobrego.

Pozdro[/quote]

NFL w HD u nas to tylko Canal+ ktory ma do tego prawa. Ale oni pokazuja tylko Super Bowl jak sie nie myle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozostaje Uvod lub Uhdtv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego zazdroszczę n-ce (NHL cały sezon w HD), choć NHL się nie interesuję. Dlatego bardzo bym chciał, aby po tym roku do n-ki trafiło NBA. Wprawdzie będzie trzeba znów dokupić drugi tuner i pakiet, ale czego nie robi sie dla jakości ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie bomba !!! NHL super sprawa.....mozna ogladnac hokej i to na takim poziomie a ktorego brakuje w TV. No chyba ze isc zobaczyc nasza lige na zywo bo w TV to niema co liczyc.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='byczy' post='61401' date='27.09.2007, 12:29 ']Dla mnie bomba !!! NHL super sprawa.....mozna ogladnac hokej i to na takim poziomie a ktorego brakuje w TV. No chyba ze isc zobaczyc nasza lige na zywo bo w TV to niema co liczyc.......[/quote]

Oglądałem trochę NHL na nsporcie z zeszłego sezonu i ... rewelacja. Wreszcie widać krążek, widać jak padaja bramki i oglądanie tego sportu jest interesujące. W HD hokej jest wspaniały bo często pokazuje bliskie plany, a i te "dalekie" są extra bo boisko (tzn. lodowisko) jest stosunkowo małe :rolleyes: .

W tym sezonie też na pewno będę oglądać.

Pzdr

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez nigdy nie bylem wielkim fanem hokeja ale w HD to inny sport. Oby tylko wiecej meczow puszczali w dogodniejszych godzinach (chyba w weekendy graja 20-21).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co ciekawe NHL jest produkowane w 1080i i jakoś problemów z szybkim ruchem nie zauważyłem na nSporcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe to ze nadaja w HD to jak widac malo........ Washington Capitals zafundowali sobie nowa tablice z wynikami
ma takie parametry:

High-Definition Diamond Vision™ Center-Hung Video Screens (jeden wyswietlacz):

Height: 14 feet, 5 inches
Width: 25 feet, 2 inches
Pixel-Pitch: 6 mm
Screen Area: 365 sq. ft
Resolution: 736 x 1280 dot resolution
Possible Colors: 68.7 billion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...