Skocz do zawartości
yoemaster

Pomoc Jaki telewizor kupić do 3000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  chciałbym   byście  doradzili mi  jaki  telewizor  kupić   wcześniej miałem   PANASONIC LED TX-48AS640 , teraz  chcę  kupić   dwa tv  jeden  do 2 tys zł  a  kolejny   do 3 tys zł .

Dodam ze  chciałbym  tv LED LUB QLED   z 4k  i hdr   - czy odświeżanie  60 hz a  np 100 -120-144   kiedy  będzie zauważalna  różnica  przy oglądaniu  tv    czy filmów 4k ? .Dodam ze w  gry  będę  grał  raz na jakiś czas .Korzystam  z   vectra /multimedia  poprzez CI .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.02.2023 o 19:22, yoemaster napisał:

Witam  chciałbym   byście  doradzili mi  jaki  telewizor  kupić   wcześniej miałem   PANASONIC LED TX-48AS640 , teraz  chcę  kupić   dwa tv  jeden  do 2 tys zł  a  kolejny   do 3 tys zł .

Dodam ze  chciałbym  tv LED LUB QLED   z 4k  i hdr   - czy odświeżanie  60 hz a  np 100 -120-144   kiedy  będzie zauważalna  różnica  przy oglądaniu  tv    czy filmów 4k ? .Dodam ze w  gry  będę  grał  raz na jakiś czas .Korzystam  z   vectra /multimedia  poprzez CI .

Dobry wieczór,

Jakiego rozmaru Tv szukasz? Jeżeli chodzi zaś o 120Hz, to przyda się przede wszystkim przy sporcie, oraz grach. Filmy zazwyczaj (z małymi wyjątkami) i tak są nagrywane w 24kls

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Maciej Koper napisał:

Dobry wieczór,

Jakiego rozmaru Tv szukasz? Jeżeli chodzi zaś o 120Hz, to przyda się przede wszystkim przy sporcie, oraz grach. Filmy zazwyczaj (z małymi wyjątkami) i tak są nagrywane w 24kls

DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ , TV SZUKAM Z  DOBRYM SMARTEM , HDREM I 4K  .WSTEPNIE MAM JUŻ  DWA MODELE ALE NIE WIEM  CZY ONE SA  FAKTYCZNIE DOBRE  I CZY NIE ZNAJDE  CZEGOŚ  LEPSZEGO DO 3 -3200ZL

samsung qe55q77 

lg 55qned813qa

Co do samsunga jak jego smart i aplikacje  ?, czy warto doplacac  do  samsunga ? , a i czy samsung ma sterowanie  glosem  w jezyku pl  bo podobno  lg ma  taka funkcje .Co sadzisz o tym  tv  a moze masz inny wybór 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung? Stary Smart (Tizen) jest OK. Nowy to totalna porazka !!! W moim Samsungu nie dziala sterowanie glosem w jezyku polskim, to jakies kuriozum.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozesz mi cos  wieccej powiedziec o  tym  lg i samsungu , ktory  ty bys wybrał tv  ? , a moze masz jakis  inny  tv do  tej  kwoty , co do  tizena  w samsungu to  to jest stara czy nowa wersja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...