Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Miałeś rację, chciałem kupić odkurzacz Samsunga, który był w dobrej cenie natomiast nie dało się go zamówić.

Napisałem maila do ME z informacją, że się nie da zamówić, zrobiłem zrzut ekranu z ceną itd i żeby mi go sami zamówili.

Jako odpowiedź dostałem info, że towar prawdopodobnie się skończył i że "jest dostępny w którymś ze sklepów".

Już wyruszam w Polskę jeździć po losowych sklepach ME w poszukiwaniu odkurzacza.

Skończyło się tak, że zamówiłem dziś od konkurencji, pff...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W merlinie promocja na dvd od BBC mozna wyrwać allo allo caly pakiet za 99 zł i inne szkoda ze nie ma blu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raffal czy Filtr przepięciowy Monster Power HTS1000MKIII z filtrem Clean Power Stage 2 to jest jakiejś dobrej firmy?. Czy z tej strony kupowanie jest bezpieczne?? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że dobrej. Sam nie posiadam. Z Ibooda spokojnie można kupować, kilka razy brałem coś bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłem w Saturnie w Blue City (Warszawa) i obok Sony W6 stała tabliczka "Sony PSP gratis". Co prawda cena z tej okazji wzrosła do 2799 ale jeśli sprzedać by konsolę to jesteśmy do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś ktoś może napisać o tych słuchawkach? są naprawdę warte ceny czy lepiej coś innego - powiedzmy w cenie do 1000zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Rudzie Śląskiej otwarcie Euro i cena na 47"W805 3890zł. Baaaaaaaaardzo dobra cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prermiera 4 już 31.10 a tutaj taki bonus:

Aby otrzymać darmową kopię gry Battlefield 3 należy, po zalogowaniu się w kliencie Origin, przejść do zakładki Origin (w lewym górnym rogu), a następnie wybrać opcję „podaj kod produktu”, wpisać kod G433-XWLD-ZBW8-JWUC-JDSW i będziecie mogli cieszyć się z darmowej kopii gry Battlefield 3!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kurczę to są linki jak nic dla posiadaczy nowych kart nvidia bo widać po linku. Ciekawe jak to zrealizują. Coś czuje, że mogą oddać kasę... ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kurczę to są linki jak nic dla posiadaczy nowych kart nvidia bo widać po linku. Ciekawe jak to zrealizują. Coś czuje, że mogą oddać kasę... ciekawe.

Też mi się tak wydaje. AC zamówiłem, na Watch Dogs to poczekam na kolekcjonerkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to się komuś przyda

Wymoderowano

W dziale promocji, uprasza się o nie linkowanie do aukcji.

Edytowane przez SlawekR
usunięcie linku do aukcji Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie dziś oddali kasę za ACIV z UBI Shop. Nie będzie gry za 45 zł :(

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie dziś oddali kasę za ACIV z UBI Shop. Nie będzie gry za 45 zł :(

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

To uważaj: dzisiaj dostałem keya na ACIV bo dzisiaj premiera za 42zł bo jeszcze mi zadziałał ten kod zniżkowy;). Mnie się udało... Pewnie WD nie idzie a to poszło... : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie lepsze jaja: grę mam za darmo :):) kasę oddali i kod dziś przyszedł :D:D

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja: sklep www SATURN, Telewizor PANASONIC TX-P42GT60E za 3752 pln. ( zamiast 4199 ) .

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...