Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

z całym szacunkiem - mylisz pojecia :)

reklama na stronie glownej to przede wszystkim dzialania wizerunkowe i dojdziemy do tego, oferowanie najnizszej ceny nie jest w zaden sposob oplacalne,

nie jest to rowniez przemycanie reklamy, poniewaz obecnie mozna wziac grupe gimnazjalistow ktorzy za paczke chipsow zaspamuja roznymi dziwnymi odpowiedziami wszystkie fora w okolicy...

mi przede wszystkim zalezy aby klienci mieli mozliwosc dokonania swiadomie wyboru - wyboru wlasciwego do ich potrzeb, oraz zeby wzgledem potrzebnych parametrow mogli wybrac jeden lub kilka urzadzen ktore ich interesuja...

zeby zobaczyli ze oprocz jednej jedynej slusznej marki sa rozne inne rozwiazania ktore mogą spełniać założenia...

tak zeby otrzymali kompleksowa oferte.... - a to niestety wymaga wiele czasu i pracy...

Was jako pierwszych zapraszam do spojrzenia, poniewaz sklep sam w sobie ma jeszcze wiele niedorobek, i tak naprawde nie jest przygotowany do podjecia walki z gigantami na rynku. Dużo bardziej w tym momencie zalezy mi na opinii, spostrzezeniach, uwagach niz na fizycznej sprzedazy - stad rowniez propozycja ze jesli ktos tutaj szuka jakiegos sprzetu, słuchawek, czegokolwiek - niech spojrzy na ten sklep - a jako rekompensate ja postaram sie zrobic najnizsza mozliwą cenę.

Wydaje mi się że propozycja jest uczciwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Bodex paczkę chipsow możesz dostać jak sie interes rozkręci. Teraz najwyżej honor wzięcia udziału w ulepszeniu tego uczciwego projektu. W skorwdzyslow nawet nie biorę, bo uczciwie gość pisze, ze to nie akcja humanitarna i nie chodzi o karmienie czarnoskórych dzieci Afryki ale własnych. Znaczy uczciwy ..

A przeciez mógł nas zaspamowac, wspoldzialajac z klasa gimnazjalistów. Znaczy gość z klasa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem - mylisz pojecia :)

reklama na stronie glownej to przede wszystkim dzialania wizerunkowe i dojdziemy do tego, oferowanie najnizszej ceny nie jest w zaden sposob oplacalne,

nie jest to rowniez przemycanie reklamy, poniewaz obecnie mozna wziac grupe gimnazjalistow ktorzy za paczke chipsow zaspamuja roznymi dziwnymi odpowiedziami wszystkie fora w okolicy...

...

Obawiam się drogi Kolego, że to Ty mylisz pojęcia. Przede wszystkim sprawdź tytuł bieżącego wątku. Uważasz, że Twój post spełnia warunki do umieszczenia akurat tutaj?

Samo "ruszam sklep" i "będziemy walczyć o dobrą cenę" i do tego link do sklepu, to jeszcze trochę za mało, aby nadawało się do wątku zatytułowanego:" Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!". Ostatecznie jeszcze obleciałoby gdybyś napisał, czy ja wiem.... upust X% dla czytelników forum hdtvpolska, w zamian za opinię o funkcjonowaniu sklepu. A tak to jest zwykły, normalny, klasyczny spam i próba reklamy pod pozorem postu w dziale dotyczącym promocji.

A tak poza tym, to uprasza się abyś natychmiast zmienił sygnaturę, gdyż łamiesz regulamin forum, umieszczając w niej link do komercyjnego sklepu internetowego. Nie zastosowanie się do powyższego zmusi nas do zablokowania konta.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega SławekR ma oczywiście rację i tyle w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest to rowniez przemycanie reklamy, poniewaz obecnie mozna wziac grupe gimnazjalistow ktorzy za paczke chipsow zaspamuja roznymi dziwnymi odpowiedziami wszystkie fora w okolicy...

Gimnazjum może i zadziała ale nie na tym forum. Na Onecie na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolega link do swojego sklepu, zastąpił linkiem do swojego bloga, którego jedynym wpisem jest... reklama z linkiem do tego samego sklepu.

Cóż, pozostawiam Gmerowi wątpliwą przyjemność zrobienia z tym porządku.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc jesli chodzi o promocje i gratisy:

dali - rozdaje za darmo głośniki ...

denon rozdaje słuchawki ...

Marantz rozdaje glosniki bostona ...

JVC rozdaje okulary ...

Chciałoby się zapytać - no dobrze, a Ty co rozdajesz ?

Wiesz, żle zacząłeś - abyś podobnie nie skończył ...

Chcesz trafić ze swoją ofertą/sklepem do czytelników tego forum, to zrób to jak cywilizowany przedsiębiorca.

Napisz/umów się na rozmowę - pogadaj o tym w jaki sposób można zawiązać obopulną współpracę, coś ustal,

oceń na co Cię stać, a dopiero potem ruszaj w tany, bo taka forma jaką wybrałeś jest bardziej odpychająca niż

przyciągająca ... To trudny rynek i stąpasz po kruchym lodzie, a właśnie pojawiła się na nim duża rysa ... :)

BTW - chciałbym kupić najwyższy model bezprzewodowych Sennheiserów (matka + 2 x słuchawki )

Co zaproponujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.euro.com....oller-ps3.bhtml

Navi do PS3 po taniości w Euro!

LOL, teraz Euro dodaje prawie 10 zł za odbiór w sklepie i płatność (dowolną). Jak kupowałem miesiąc temu tam okulary do swojego TV to nie było takich opłat. Widać, że chcą dorobić przed Świętami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnimanie wnimanie, Karla raportuje:

Kto jeszcze nie ma, a chcialby miec Tinker, Tailor, Soldier, Spy.... w steelbooku (bez PL)...... za 7.69 euro.... niech uderza na Zavvi.com

http://www.zavvi.com...d/10575057.html

albo w Amareyu sequel Elite Squad-u za 6.39 e http://www.zavvi.com/blu-ray/elite-squad-the-enemy-within/10537637.html

Edytowane przez binary
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga Wyspiarze.

HMV przezywa zalamanie finansowe.

Jesli nie znajdzie sie inwestor badz partner, ktory polakomi sie na te siec, to firma moze grozic likwidacja. Warto wiec wypatrywac okazji w najblizszym czasie. Dotyczy UK, IRL, NI

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku... co to za czasy przyszły ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angole juz od jakiegos czasu pisza na blu-ray.com ze sklepy zamykaja jeden po drugim, a sprzedaż przenosi sie do internetu na hmv.com

powoli pewnie wszystkich to czeka, Virgin Megastores juz od kilku lat nie ma stacjonarnych sklepów w UK, wszystko jest teraz na zavvi.com

strona hmv.com przestała działać. Firma jest w poważnych tarapatach.

http://www.bbc.co.uk...siness-21021073

Mam nadziej że znajdą inwestora i dźwigną sie jakoś. Szkoda by było tymbardziej że mieli wyłaczność na dużo wydań filmowych.

ta sama sytuacja z play.com - strona wciaz istnieje, ale jedyna forma sprzedaży to prywatne osoby/firmy ktore sprzedaja przy pomocy tego portalu. Samo w sobie play.com nie sprzedaje juz niczego.

padł też blockbuster - duża sieć wypozyczalni filmow/sklepow z filmami.

Został tylko amazon, ale jemu chyba nic nie grozi ;) jest tez jeszcze zavvi

Edytowane przez mulec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie ostatnio napisał thehut, że "tęskni za mną"

Ciekawe jak u nich z kondycją, dawno nic tam nie kupowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

the hut bedzie żyło dopóki zavvi bedzie na rynku, to ta sama firma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba pytanie do działu sprzedaży a nie okazje/promocje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie w Krakowie:pierwsza płyta blu-ray 49.99, druga 29.99.Filmy np.Gladiator,Battelship,King Kong,Hulki,Discrict9,Bękarty wojny i inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horn obniżył ceny o 50% na suby Wharfedale SPC-12 i SPC-8 (bodajże do 27.02). SPC-12 już się u mnie wygrzewa :) Na oficjalnej stronie stare ceny, trzeba szukać na allegro. Ja kupiłem w salonie Denona we Wrocławiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obniżyli także cenę na odwarzacz Denon DBT-3313UD na 3495, ale na ich oficjalnej stronie brakuje informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real 'Korona' we Wrocławiu zdaje się "bankrutuje". Jest spora przecena różnych produktów.

Między innymi drobnej elektroniki i filmów.

Blu-Ray'e raczej najniższych lotów nawet po 15 zł. W sumie z 10 tytułów.

Ciekawostka ... znalazłem na jednej z półek Star Wars'y na BR (części 1-3 i 4-5) po 78 zł :) Oczywiście kupiłem komplet.

Szukałem jeszcze ale więcej już nie było.

Edytowane przez Fantom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horn obniżył ceny o 50% na suby Wharfedale SPC-12 i SPC-8 (bodajże do 27.02). SPC-12 już się u mnie wygrzewa :)

i jak gra ten sub? za 1250 nic lepszego nie da się kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...