Skocz do zawartości
dawmac

film z DVD Panasonic S52 a SONY PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Posiadam PS3 i DVD Panasonic S-52. Telewizor to Samsung '50Q7 ( w sobote bedzie Samsung '50F96 ) Nie wiem czy na forum bylo juz takie porownanie - skaler w DVD S52 a PS3. Wedłóg mnie PS3 "wypluwa" duzo ladniejszy obraz z DVD niz wsponiany DVD Panasonica. Jest wiecej szczegułów i nie zdazaja sie jak na razie jakies "ziarna" podczas szybkich scen ( S52 to sie zdazalo :( ) W sobote bede mial jeszcze Toshibe EX1 i bedzie mozliwosc porownanie wszystkich 3 urzadzen z TV 1080p. Jesli nie bylo takich porownan to moge co nie co napisac ( ze zdjeciami jest problem bo pomimo ze aparat w miare to i tak zdjecie nie oddaje tego co sie widzi na ekranie )
pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dawmac !
Mnie takie porównanie ( opisowe ! ) interesuje , a SZCZEGÓLNIE opis - ocena ( jak najbardziej szczegółowa i szeroka ) jakości ( w każdym aspekcie ) obrazu z S-52 . Planuję go kupić , lub ew. S-53 , ale to w praktyce to samo , jako że filmy będę oglądał w 720p i właśnie w tej rozdz. Twoja ocena jakości obrazu mnie interesuje .
Czekam , Pozdrawiam !

p. s. Filmy będę oglądał na CRT Philips 32PW 9551 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
S52 chyba juz ciezko kupic a S53 to nie do konca to samo, bo np nie ma fajnej funkcji z S52 czyli manualnego ZOOMu z malym skokiem w szerokim zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamcyk26' post='59074' date='07.09.2007, 08:32 ']S52 chyba juz ciezko kupic a S53 to nie do konca to samo, bo np nie ma fajnej funkcji z S52 czyli manualnego ZOOMu z malym skokiem w szerokim zakresie.[/quote]

Co Ty powiesz . Na Ceneo jest ( ? ) w 9 sklepach .
Taki zoom mam w S35 , od 0 do - bodajże - 92 , co oczko czy dwa , co jest faktycznie bardzo przydatne .
Kamcyk26 - a jak ta funkcja ( jeśli jest ) wygląda w S53 ? I czym jeszcze - w istotnych kwestiach - różnią się te modele ?
Bo cena prawie ta sama .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Ceneo jest ...ale w OFERCIE sklepów ... A sprawdzałeś czy są dostępne od ręki lub w ogóle czy tylko są w ofercie żeby ładniej strona wyglądała ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='daniel76' post='59082' date='07.09.2007, 09:26 ']Na Ceneo jest ...ale w OFERCIE sklepów ... A sprawdzałeś czy są dostępne od ręki lub w ogóle czy tylko są w ofercie żeby ładniej strona wyglądała ????[/quote]

Przyjacielu - czytaj w Moim wpisie wszystko , dokładnie i ze zrozumieniem :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dawmac' post='59064' date='07.09.2007, 00:16 ']ze zdjeciami jest problem bo pomimo ze aparat w miare to i tak zdjecie nie oddaje tego co sie widzi na ekranie )[/quote]

Jeśli mogę coś zasugerować to musiałbyś zrobić kopię filmu, na obu urządzeniach znaleść tą samą klatkę, zrobić pauzę. Aparat ustawić na statywie i zrobić fotki danego fragmentu obrazu (zbliżenie) przęłączając źródła. Robienie zdjęcia załego ekranu faktycznie nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ojej - pomysł z pauzą nie najlepszy .... tu już bufor i elektronika mogą pięknie przekłamać - nie polecam .


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Paweł Dziuba' post='59079' date='07.09.2007, 09:04 ']Co Ty powiesz . Na Ceneo jest ( ? ) w 9 sklepach .
Taki zoom mam w S35 , od 0 do - bodajże - 92 , co oczko czy dwa , co jest faktycznie bardzo przydatne .
Kamcyk26 - a jak ta funkcja ( jeśli jest ) wygląda w S53 ? I czym jeszcze - w istotnych kwestiach - różnią się te modele ?
Bo cena prawie ta sama .[/quote]

Nie jestem pewien ale chyba tylko ZOOM *2 i *4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamcyk26' post='59102' date='07.09.2007, 11:59 ']Nie jestem pewien ale chyba tylko ZOOM *2 i *4.[/quote]

OK . Dzięki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...