Skocz do zawartości
  • 0
Krystian Harmata

LG OLED C1 pas przez środek ekranu

Pytanie

Witam mam pytanie dla użytkowników paneli OLED telewizor posiadam od roku co jakiś czas robię sobie testy matrycy plansze ostatnio zauważyłem na zielonym tle dżiny pas przez środek ekranu mało widoczny na zdjęciu ale ciekawi mnie czy to normalne czy już wypalenie telewizor używany tylko Netflix YouTube 

IMG_20221025_182259.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
17 godzin temu, Krystian Harmata napisał:

Witam mam pytanie dla użytkowników paneli OLED telewizor posiadam od roku co jakiś czas robię sobie testy matrycy plansze ostatnio zauważyłem na zielonym tle dżiny pas przez środek ekranu mało widoczny na zdjęciu ale ciekawi mnie czy to normalne czy już wypalenie telewizor używany tylko Netflix YouTube 

IMG_20221025_182259.jpg

a gdzie ten pasek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przez kompresje słabo widać na tym zdjęciu. Prawie nic niestety.

Sprobuj puścić pełne odświeżanie pikseli i zobacz czy pomoże. Jak nie i Ci to przeszkadza, to ja bym reklamował. Ja mam dobre doświadczenia z serwisem LG i reklamowaniem oledów :)

Mi np w 3miesiecznym oledzie Sony ostatnio z dnia na dzień pojawiła się bardzo duża ciemna plama w jednym rogu. Ale po cyklu odświeżania zniknęło na szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam odkopuje trochę temat udało mi się skontaktować z serwisem proponują zabrać telewizor i tak się zastanawiam czy bawić się w loterie panelową. Udało mi się też znaleźć zdjęcie problemu 

20221117_063205.jpg

ErixmXFXEAAwPrE.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szczerze to dalej nie widać na tych zdjęciach. Możesz zaznaczyć kolorem, w którym miejscu? Może na żywo bardziej widać i jesteś w stanie dostrzec to również na zdjęciu. Ale kompresja robi swoje i za cholerę nic nie znajduje.

A serwis na razie chce zabrać tv na ekspertyzę? Czy poza paskiem masz jakieś inne bolączki, które Ci przeszkadzają na co dzień? Jak nie, to dobrze się zastanów czy chcesz, żeby potencjalnie wymienili Ci panel. Nie wiesz co dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@mati_luk

Na środku rzeka tęczy :), taka matryca się trafiła w ogóle widać to podczas oglądania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A widzisz. Szukałem bardziej czegoś na kształt bandingu ;)

Pytanie do autora - na ile Ci to przeszkadza na co dzień? I czy w ogóle często zwracasz uwagę. Ja prawie rok rozkminiałem na ile przeszkadza mi lekko różowa poświata w C1, w kontekście czy warto reklamować i czy nie trafie gorszego panelu :) więc dobrze wiem, że to nie jest łatwa decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...