Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, stoję przed zakupem Lg c1 65. Ma teraz bardzo atrakcyjna cene 5499 zł. Chciałbym jednak zapytać jak jest z systemem operacyjnym, na recenzjach widzę ze webos reaguje z opóźnieniem, wolno się wczytuje. Czy da się wyłączyć te reklamy i rekomendacje z niego? Jeśli ktoś ma ten telewizor tez proszę o opinie co jest np słabe w tym modelu i czy ogólnie opłaca się go teraz kupić czy czekać może na dobre ceny c2. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba czytasz recenzje z piora Samsunga albo braci z Androida :) .

Moja rekomendacja …. czekaj, na pewno za 30 lat bedzie cos nowszego i szybszego !!!

Edytowane przez pmcomp
  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rekomendacje mi chodziło w menu głównym są różne treści z aplikacji itd które są na dużych kafelkach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety webos podobnie jak tizen strasznie poszły do tyłu. Tizen w tym roku tnie - tak piszą wszyscy. Webos się popsuł od 2021 roku czyli od tego modelu co napisałeś. Mocno się wieszają i zacinają. Zdecydowanie zainteresowałbym się oledem sony albo philipsa na android tv. Są bardzo szybkie bo mają nowe procesory. 

@pmcompjak się nie znasz to po co się udzielasz? kupiłeś sobie kiedyś lg i myślisz, że obecnie to to samo. Webos stoczył się na dno. Poczytaj testy. 

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da się jakoś go odmulić? Nie planuje instalować nie wiadomo jak dużo aplikacji tylko podstawowe VOD. Chciałbym Sony ale starych modeli już prawie nie ma a nowe są w zaporowych cenach i pewnie spadną do max 9k a ja planowałem wydać max 6500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, MarcinC napisał:

Niestety webos podobnie jak tizen strasznie poszły do tyłu. Tizen w tym roku tnie - tak piszą wszyscy. Webos się popsuł od 2021 roku czyli od tego modelu co napisałeś. Mocno się wieszają i zacinają. Zdecydowanie zainteresowałbym się oledem sony albo philipsa na android tv. Są bardzo szybkie bo mają nowe procesory. 

@pmcompjak się nie znasz to po co się udzielasz? kupiłeś sobie kiedyś lg i myślisz, że obecnie to to samo. Webos stoczył się na dno. Poczytaj testy. 

 

Widzisz mój kochany fanboju, mam E6 ze starym webOS i C11 z nowym WebOS. A który ty masz ???

Wydaje mi się, że żaden, a twoje informacje to treści przeczytane w necie i powielane jako opinie czy plotki.

Na C11 nie ma żadnych przycięć czy zwiech OS, a prędkość działania jest duzo wyższa niż w starym OS.

 

Tym się różnię od ciebie, że nie czytam testów tylko sam testuję :) .

Edytowane przez pmcomp
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...