Skocz do zawartości
Gmeru

Problem dekoder Samsung Polsat

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś napisać czemu po odpaleniu dekodera Samsunga mam komunikat, że program został zablokowany Nagravision itp . Ktoś się z tym spotkał? (mam to na każdym kanale Polsat Sport itd)

Sorry za takie pytanie ale czasem trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie spotkałem, się, ale wynika z tego, że taki komunikat jest na tym tunerze, jak nie masz uprawnień, czyli abo.

Musisz zadzwonić do bok-u po re-aktywację IMO.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='54710' date='30.07.2007, 14:38 ']Może mi ktoś napisać czemu po odpaleniu dekodera Samsunga mam komunikat, że program został zablokowany Nagravision itp . Ktoś się z tym spotkał? (mam to na każdym kanale Polsat Sport itd)

Sorry za takie pytanie ale czasem trzeba :P[/quote]


Sprawdź czy masz uprawnienia do odbioru na karcie. Jeśli nie skontaktuj się z biurem obsłógi klijenta i poproś aby puścili Ci uprawnienia na karte. Jeśłi to dalej nie pomoże to będzie oznaczać to że masz wadliwy dekoder. No i kto pyta ten nie błądzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za pomoc. Powalczę w tym tygodniu :lol: Reakcja jak zwykle ultra szybka : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='54767' date='30.07.2007, 22:12 ']Dzięki chłopaki za pomoc. Powalczę w tym tygodniu :lol: Reakcja jak zwykle ultra szybka : )[/quote]

dzwoniąc na infolinię masz możliwość sam ponowić sygnał z uprawnieniami automatycznie, bez łączenia się z konsultantem,
ja spotkałem się raz z taką sytuacją, że wyłączyłem dekoder, wyjeżdżając na urlop i jak wróciłem, to miałem zablokowane kanały i zrobiłem dokładnie to, co powyżej zalecam.

pozdr.

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym przed zadzwonieniem wyjął kartę, włożył i poczekał chwilę...

Jak nie pomoże - wtedy BOK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='54710' date='30.07.2007, 15:38 ']Może mi ktoś napisać czemu po odpaleniu dekodera Samsunga mam komunikat, że program został zablokowany Nagravision itp . Ktoś się z tym spotkał? (mam to na każdym kanale Polsat Sport itd)

Sorry za takie pytanie ale czasem trzeba :lol:[/quote]

Tak se myśle... czy aby wać pan nie bawi sie nowym tunerkiem polsatu... Samsungeim do HD...?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...