Skocz do zawartości
Tymas Jedlinski

Proszę o pomoc zakupie Tv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  planuje zakupić nowy telewizor z technologia OLED.Telewizor będzie służył do filmów,grania na konsoli.Szukam tv w cenie do 6900zł o 55cali do 65cali.Aktualnie mam telewizor marki Philips 49PUS7502/12 i jestem zadowolony z systemu ambilight, dźwięku no i trochę obraz slaby dla mnie a chce obraz zyleta wiadomo prawdziwa czerń a nie szarość.Patrzyłem i ludzie chwalą Philipsa 65OLED805 czy to warty uwagi model niby mniej wadliwy i nie wypalaja sie ledy w nim bo jakaś nowa technologia.Proszę odpowiedz i jakie modele w polecacie?Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Do ogladania filmow i transmisji sportowych najlepszy jest telewizor OLED.Najlepsze wrazenia wizualne tylko w telewizorze OLED.

Kliknij na link nizej

https://hdtvpolska.com/forum/topic/60091-na-co-zamienić-tx-p50st60/?tab=comments#comment-554542

W przypadku  gier  trzeba uwazac na statyczne obrazy czyli np  wyswietlane  bez przerwy wyniki gry.Jesli na ekranie w czasie trwania gier nie ma statycznych obrazow  mozna grac  non stop.

 

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, grundig napisał:

Witam.

Do ogladania filmow i transmisji sportowych najlepszy jest telewizor OLED.Najlepsze wrazenia wizualne tylko w telewizorze OLED.

Kliknij na link nizej

https://hdtvpolska.com/forum/topic/60091-na-co-zamienić-tx-p50st60/?tab=comments#comment-554542

W przypadku  gier  trzeba uwazac na statyczne obrazy czyli np  wyswietlane  bez przerwy wyniki gry.Jesli na ekranie w czasie trwania gier nie ma statycznych obrazow  mozna grac  non stop.

 

 

Czyli w taka fife nie mozna grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać, ale trzeba zdawać sobie sprawę, że szansa wypaleń się zwiększa. 

 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypalenia nie powinny się pojawić jak nie będziemy katować TV programami TVN24,TVP info.Mam oleda Sony 3 lata gram często i zero wypaleń.Przez te lata tylko z 2 razy wyłączyłem listwe zasilającą.W moim przypadku jak ''gaszę''TV o 21 to kompensacja matrycy często występuje ok godziny 23-01 w nocy ,słyszalne są wtedy ''pstryknięcia''.Rok temu pojawiła się poświata po pasku TVN ,ale godzinne czyszenie matrycy pomogło.Omijać żółte,czerwone paski informacyjne i będzie OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...