Skocz do zawartości
Redakcja

Sony wchodzi z całą mocą w kino domowe klasy premium! Oto nowy flagowy soundbar 7.1.2: HT-A7000. Już go słyszeliśmy z subwooferem i tylnymi głośnikami!

Rekomendowane odpowiedzi

Sony wchodzi z całą mocą w kino domowe klasy premium! Oto nowy flagowy soundbar 7.1.2: HT-A7000. Już go słyszeliśmy z subwooferem i tylnymi głośnikami!

Sony zaprezentowało swój najnowszy flagowy soundbar kina domowego, który zostanie wprowadzony do sklepów jeszcze we wrześniu! Model HT-A7000 to 7.1.2-kanałowa konstrukcja, którą można rozbudować o subwoofer i tylne głośniki. Mieliśmy już okazję usłyszeć ten zestaw na specjalnym, zamkniętym pokazie i jesteśmy pod wielkim wrażeniem! Co potrafi?

 

Przeczytaj całość

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wypada w porównaniu z Sony St-5000 + np 65A90J?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to zdecydowanie większy kaliber (odsłuch miałem też z centralem jako telewizor). Ma też HDMI 2.1. Podobno ma być fajna promocja na start, że sub będzie za 1zł. Czyli nie 8K za zestaw tylko 6K. Tylne głośniki dodatkowe 2K zł. Moim zdaniem tyły są obowiązkowe pod Dolby Atmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata z St-5000 i chyba będę musiał się z nim pożegnać😥

3 godziny temu, Gmeru napisał:

Moim zdaniem tyły są obowiązkowe

Właśnie tego mi brakuje w ST.

Miło tylnie głośniki wspominam w Logitech Z-5500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam z dodatkowymi tylnymi głośnikami i albo jestem głuchy albo to tylko chwyt marketingowy jakis dzwiek otaczający w pokoju znad głowy itd 

nic takiego nie slyszec puszczane filmy i na bravia core i z atmosem 

tidal sprawdzony i slyszec normalny dzwiek nic szczegolnego dodatkowo tylne głośniki graja bardzo cicho 

mdła mnie wyrzucone pieniądze w błoto 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...