Skocz do zawartości
smietans

Jaki Tv 50-55 cali do 2500zł

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 16 m2

2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? od 2,5 do 2,8 m

3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2 czasem 3-4

4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Na wprost lub bardzo lekkim katem.

5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisieć

6. Jak słońce świeci w pokoju ? Okno z jest od strony południowej, bokiem do tv.

7. Jaki masz obecnie telewizor ? Plazma 42 cale LG

8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? WIFI, HDMI, najlepiej wsparce DTS audio oraz plików mkv,

9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? HD i SD

10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Dekoder Horizon UPC, Mi Tv Stick, Dysk HDD, laptopp

11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? różnie ale nawet do kilkunastu

12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Obecnie mam błyszczącą i jest ok, ale to Plazma.

13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? TVN Turbo, Polsat Play, HGTV, Duscovery, Youtube bajki, Filmy Akcji z HDD

14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ?   TAK

15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Nie

16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami

17. Preferencje co do wielkości? 50 - 55 cali

18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Jak patrze na kolory i jakość Led w porównaniu do Plazmy to porażka, kąty widzenia.

19. Preferencje co do marki ? proszę o propozycje, jestem otwarty

20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie wiem, nie używałem, jak będzie to będzie jak nie to nie.

21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ?  2500 PLN

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Nie.

 

Najlepiej aby można było kupić taki TV w jakimś sklepie bardziej znanym który sprzesaje na allegro, gdzie mam kredyt odnawialny 0% .

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli może być 58 cali to jeszcze możesz gdzie dostać 58PUS8535.
Pewnie, ze moze. Kiedys nastawiony na Philipsa teraz jak czytam to forum to sam juz nie wiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, smietans napisał:
17 godzin temu, FrankyGoes napisał:
Jeśli może być 58 cali to jeszcze możesz gdzie dostać 58PUS8535.

Pewnie, ze moze. Kiedys nastawiony na Philipsa teraz jak czytam to forum to sam juz nie wiem....

Kolega FG zawsze poleca tylko Fylypsa i zawsze zupełnie przypadkiem 🤫

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega FG zawsze poleca tylko Fylypsa i zawsze zupełnie przypadkiem
A Ty jaki polecasz? Tutaj na forum usłyszałem o Hisense, ale na żywo w sklepie jakoś obrazu taka sobie, wygląd samego TV, bardzo fajny. Nie wiem czy składniać się na jakiegoś LG, Samsunga czy może dorzucić i jakiś Sony?
Philips kusi mnie Ambilight i ogólnie obraz dla mnie ok, jednak boje sie tych usterek i problemów z serwisem, o jakich wspominano tutaj na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, smietans napisał:

Tutaj na forum usłyszałem o Hisense, ale na żywo w sklepie jakoś obrazu taka sobie, wygląd samego TV, bardzo fajny. Nie wiem czy składniać się na jakiegoś LG, Samsunga czy może dorzucić i jakiś Sony?

Generalnie porządne marki jeśli idzie LCD to Sony, Samsung, Panasonic i oczywiście mowa o tych przynajmniej średnich modelach w danej klasie. HiSense na papierze obiecująco ale jak w praniu ciężko powiedzieć, reszta imho szkoda czasu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...