Skocz do zawartości
  • 0
lysy30

nowa telewizja N kto ma prosze o komentarz

Pytanie

witam chcial bym przejsc z cyfry + na telewizje N chcial bym poznac wasze opinie czy warto lub nie i dlaczego. od czasu kiedy kupilem telewizor lcd samsung LE-32R81B
to niektore programy sa idealne a niektora np 1 lub 2 program maja smugi ,cienie-oczywiscie pojawia sie to na niektorych filmach na 1 lub2 programie jesli chodzi o reklamy to wiekszosc ma obraz idealny.powiedzcie posiadacze m ki czy u was tez sa nie do konca wyrazne programy 1 2 i inne niektore programy polskie i nie tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
No to żeś się urwał z choinki, jest cały dział na ten temat [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showforum=83"]http://hdtvpolska.com/index.php?showforum=83[/url] a Ty wyskakujesz z nowym wątkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Wejdź tutaj: [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showforum=104"]http://hdtvpolska.com/index.php?showforum=104[/url] i zobacz tematy przyklejone na górze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja zrezygnowałem z Cyfry i wziąłem N do jednego pokoju, a do drugiego Cyfrowy Polsat i jestem bardzo zadowolony (szczególnie,że płacę mniej niż za samą C+). Mam teraz więcej relacji sportowych (Polsat Sport i N-Sport zamiast Canal+ Sport). Co do oferty filmowej, to Cyfra wraz z Canalem+ i HBO ma raczej bogatszą ofertę. Taką rolę kanału Premium pełni na N usługa VOD. Mi to bardziej odpowiada innym nie. Dobór filmów,hm.. o gustach sie nie dyskutuje ;)
Ale zdania nie są podzielone jeśli chodzi o lepszą jakość techniczną platformy N. Jeśli masz (a masz..) TV HD-Ready to grzechem jest nie oglądać kanałów HD ;). A jak wiadomo takowe są na razie tylko na N (Tego co robi Cyfra z kilkoma pozycjami HD w miesiącu w dodatku słabej jakości nawet nie warto komentować). Kanały nie-HD też są raczej w lepszej jakości niż odpowiedniki na C+,ale np. TVP wszędzie jest słabej jakości. O reszcie nie będę już wsominał(np. funkcje N-box rec.), znajdziesz wszystko na forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli chcesz wziąć n to tylko z rekorderem, to wtedy ma więcej sensu. Ja czekam na nowe vod bo obecne jest dla mnie "niewystrarczające"

jeśli plany odnośnie vod się ziszczą to będzie to naprawdę dobry wybór. ;) Ale na to trzeba poczekać jeszcze kilka miesięcy ;)

Autorus



[quote name='lysy30' post='50833' date='19.06.2007, 12:27 ']witam chcial bym przejsc z cyfry + na telewizje N chcial bym poznac wasze opinie czy warto lub nie i dlaczego. od czasu kiedy kupilem telewizor lcd samsung LE-32R81B
to niektore programy sa idealne a niektora np 1 lub 2 program maja smugi ,cienie-oczywiscie pojawia sie to na niektorych filmach na 1 lub2 programie jesli chodzi o reklamy to wiekszosc ma obraz idealny.powiedzcie posiadacze m ki czy u was tez sa nie do konca wyrazne programy 1 2 i inne niektore programy polskie i nie tylko[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
no cóż - a ja właśnie poważnie myślę o anulowaniu 'n' i powrocie do cyfry.

Na 'n' nie ma żadnego sensownego kanału filmowego a discovery HD znam już chyba na pamięć. Generalnie jak mam trochę czasu to nigdy nie mogę nic ciekawego znaleźć na 'n'.

Co do Cyfry, to przynajmniej w pakiecie komfortowym są kanały dla dzieci (z Disneyem) oraz np. TVN Turbo, który w 'n' zmusza mnie do posiadania pakietu sportowego. Ja np. nie oglądam sportu wcale a zdecydowanie brakuje mi kanałów filmowych.
Co z tego że MGM jest HD jak jest to jego jedyna pozytywna cecha?
n sportu również nie oglądam - od października patrzyłem na niego może z 5 minut, głównie aby sprawdzić jakość HD.

Na cyfrze HD może jest czasami, ale za to są to pozycje które można obejrzeć właśnie dlatego że są w HD - co do jakości to przypomina mi się dyskusja sprzed lat gdy twierdzono, że Wizja TV ma dobrą treść ale słaby sprzęt ale za to Cyfra ma super dekoder tylko czekamy na treść.

Zrobisz co uważasz, ale wg. mnie płacenie 80,- pln za ofertę 'n' zaczyna być mocno wątpliwe (a słynne radio internetowe to mogę sobie posłuchać bezpośrednio przez internet i to akurat nie jest żadnym plusem dla mnie, również płacenie niewiadomo ile za pojedynczą pozycję nowego zapowiadanego VOD jest dla mnie fikcją - zdecydowanie wolę przejść się do wypożyczalni i obejrzeć film w pełnej jakości i z wybranym dźwiękiem niż w formie jaką zaserwują mi panowie z ITI)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Również płacenie niewiadomo ile za pojedynczą pozycję nowego zapowiadanego VOD jest dla mnie fikcją

- ja na to czekam z utęsknieniem, wreszcie będę oglądał to co chcę. O to mi właśnie chodziło. :) Kiedy chcę i jak chcę. Luzik :)

Zdecydowanie wolę przejść się do wypożyczalni i obejrzeć film w pełnej jakości i z wybranym dźwiękiem niż w formie jaką zaserwują mi panowie z ITI)

- Ja nie mam czasu na chodzenie po wypożyczalniach, zresztą zawsze dobija mnie oddawanie filmów :) A pamiętam ze było tak ze nie miałem czasu oddać filmu i trzymałem z tydzień .


Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
A jak wyglada sprawa z dziwiekiem wydobywajacym sie z N recordera ??nadal huczy ze trzeba go wylaczac na noc czy juz cos poprawili ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Do rekordera nie było nowego softu, ale nie sądzę żeby coś zmienił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showforum=104"]http://hdtvpolska.com/index.php?showforum=104[/url]

Tu jest wszystko ( i tam piszemy opinie). Zamykam. Ten temat dołącze później do opinii. Szkoda robić kolejny śmietnik jakie to n jest fajne albo do bani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...