Skocz do zawartości
Redakcja

TVP 4K działa w telewizji kablowej UPC, Vectra, Toya, Inea i Multimedia! Na jakim kanale szukać EURO 2020 w 4K? Jaka jest jakość?

Rekomendowane odpowiedzi

TVP 4K działa w telewizji kablowej UPC, Vectra, Toya, Inea i Multimedia! Na jakim kanale szukać EURO 2020 w 4K? Jaka jest jakość?

Kanał TVP 4K wystartował równo z turniejem EURO 2020. Okolicznościowa stacja Telewizji Polskiej dostępna jest między innymi w kilku dużych sieciach kablowych jak UPC, Vectra, Toya, Inea czy Multimedia. Sprawdzamy, na którym kanale go szukać w popularnych kablówkach i co jest konieczne do odbioru!

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanał TVP 4K jest też udostępniony w Multimedia. Pozycja 222, obraz bez HDR, dźwięk Dolby Atmos.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Filip Michałowski napisał:

Na dekoderze UPC 4K fatalne kolory, szaro-bure. Dobrze myślę, że to błąd konwersji HDR na SDR i że nie da się tego poprawić na tym dekoderze?

TV Sony 65A8

Dziś już lepiej. Jest HDR (HLG)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVP 4K działa w UPC na CI+ z HDR  (HLG) na kanale 18, info pokazuje HDR UHD 2160p DD+

Edytowane przez ketyso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na samsung q70r widocznie migają strefy na jasnych pasach murawy. HLG zepsute.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVP 4K jest dostepny z DVB-T,  przynajmniej w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dopiero włączyłem pierwszy raz ten kanał i powiem Wam że jestem MEGA pozytywnie zaskoczony, teraz tylko czekam na Eleven w 4K na CI+ skoro jednak sie da bez dekodera zewnętrznego!!!

 

- UPC!!

 

- Co?

 

- Ty Ku...!! Dawaj 4K!!!

 

😝

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Inea dla jasności podam że włączyli ten kanał żeby nie było że w tak ,,super,, kablówce nie ma TVP 4K ..... z tym że jakość HDR na SDR oraz bez Dolby Atmos ...

Dodatkowo podobno przy szybkich ujęciach kamer obraz pixeluje

Dodatkowo - jest to tylko możliwe dla tych co przeszli na super-hiper HiWay 

Dla tych co mają CAM niestety nie ma tego kanału tak samo jak nie ma innych nowych ..... Jak chcą coś nowego to muszą przejść na dużo droższy HiWay ...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...