Skocz do zawartości
  • 0
boban61

Jak oglądać Euro w 4KHDR

Pytanie

Witajcie,

Posiadam LGB6 i tunner Zgemma H7S. Nie mogę znaleźć TVP4K robiąc automatyczne wyszukiwanie kanałów. Nie da się oglądać poprzez telewizję satelitarną?

 

Słyszę, że ma być to telewizja naziemna. Jakiej dokładnie anteny potrzebuję żeby odpalić TVP 4K HDR?

 

Czy ktoś może zrobić poradnik krok po kroku?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Kanał drogą satelitarną rusza z Hotbirda jutro punktualnie o godz. 18:00 - tuż przed studiem, które zaczyna się o 18:05... dla abonentów C+ poz. 136... jak masz moduł ECP kanał ruszy z automatu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam moduł CAM od Canal+ z 2018 roku za pomocą którego oglądałem Mistrzostwa Świata w Rosji w 4KHDR. Czy on teraz zadziała i odpali TVP 4K jeśli doładuje konto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Godzinę temu, boban61 napisał:

Mam moduł CAM od Canal+ z 2018 roku za pomocą którego oglądałem Mistrzostwa Świata w Rosji w 4KHDR. Czy on teraz zadziała i odpali TVP 4K jeśli doładuje konto?

Myślę że nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
3 godziny temu, boban61 napisał:

Czy on teraz zadziała i odpali TVP 4K jeśli doładuje konto?

spytaj w punkcie lub na info linii - zdaje się że mówili że tvp4k nie bedzie kodowny tak mocno jak canal+4k - który wymaga modułu z ecp - więc chyba na każdym module będzie działał - zwłaszcza że już na tym module coś tam w 4k działało - a jak nie zadziała to możesz przecież reklamować

albo kup antenę do dvb-t - u mnie kanały dvb-t działają nawet na jakiejś mini antenie za 10zł z carefoura - a jak nie zadziała to antenę zawsze można oddać (przynajmniej w carefourze)

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W punkcie powiedzieli że stara karta nie zadziała i trzeba kupić na nowo.

 

A co do naziemnej to w RTV EURO AGD przed momentem gość z obsługi przekonywała że jedynie na dachu i super pogoda plus skierowanie na nadajnik bo inaczej nie ma szans że pójdzie TVP 4K z HDRem hmmmm

Edytowane przez boban61

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
26 minut temu, boban61 napisał:

A co do naziemnej to w RTV EURO AGD przed momentem gość z obsługi przekonywała że jedynie na dachu i super pogoda plus skierowanie na nadajnik bo inaczej nie ma szans że pójdzie TVP 4K z HDRem hmmmm

może w twojej lokalizacji - u mnie ta mini antenka za 10zł leży na biurku skierowana w ścianę i mimo to odbiera ok - bez anteny za to 0 sygnału

kupić możesz i sprawdzisz - jak nie ruszy to oddasz - spożywczaki i budowlane sklepy też mają anteny i mozliwość zwrotu

kup taką lepszą za 50-80zł i najwyżej oddasz

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dobra mam już rozwiązanie.

3 lata temu za 199 zł kupiłem moduł CAM od NC Plus aby oglądać Mundial w Rosji w 4K. Okazuję się, że po doładowaniu ów kartę za 25 zł świeci TVP 4 K w HGL HDR. A najlepsze jest to że w punkcie jak i infolinii Canal Plus podają informację że na kartę nie działają kanały 4K.  Super są tam poinformowani, nie ma co.

PXL_20210612_082616562.jpg

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
26 minut temu, boban61 napisał:

Super są tam poinformowani, nie ma co

Nie wiem, czy dobrze robisz, informując o tym. Wyłączą ci finał i co będzie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...