Skocz do zawartości
Tery777

National Geographic Channel HD w C+

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Na TF7700 znalazl i dziala bez problemu.
tak offtop..
niby od przybytku glowa nie boli..
ale teraz wykalibrowac tv pod..
-kanaly HD
-kanaly SD
-upscal DVD
-ps3 gry
-BD filmy
-obraz z komputera-filmy programy.

a moze byc tego wiecej...

niby fajnie ale im wiecej tv ma mozliwosci regulacji tym bardziej czlowiek sie gryzie ze "mozna lepiej" Edytowane przez Newren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podaję parametry : 1080 i

11116 / V / 27500 / 3/4

PID A:2301, V:2311, P:2301
SID : 14623
ONID : 318

11116 taki transponder podaje mój Humax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto sprawdzi bitrate ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bitrate leci 8Mb/s czyli to samo co na Canal+Film HD :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to ja nie wiem jak taki bitrate może robić extra, super jakość (w przypadku przyrody to jednak trochę inna bajka) ale póki nie zobaczę to nie będę może gdybał ; p

Co tam teraz leci? Jakis program? Kamera filmowa? Video? ; ) może ktoś coś zobrazować hehehe jestem cholernie ciekawy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś o Dubaju i związanym z nim rozwoju inżynieryjno-budowlanym... Robią jakąś sztuczną wyspę:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='52321' date='02.07.2007, 16:06 ']No to ja nie wiem jak taki bitrate może robić extra, super jakość (w przypadku przyrody to jednak trochę inna bajka) ale póki nie zobaczę to nie będę może gdybał ; p

Co tam teraz leci? Jakis program? Kamera filmowa? Video? ; ) może ktoś coś zobrazować hehehe jestem cholernie ciekawy ;p[/quote]
Gmeru nie wiem czy widziałeś juz czy nie ale obraz bardzo dobry (philpis hd ).Pełne DD w polskiej wersji. Pozytywnie zaskoczony.

-czekam na nowego ferdka Hd myśle panowie, że na lepszym sprzecie niż ten philips Hd MOZNA WYCISNĄC jeszcze coś ładniejszego.
Pozdrawiam :Patisor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamcyk26' post='52326' date='02.07.2007, 14:26 ']Czy mozna wybrac oryginalna sciezke jezykowa?[/quote]
Nie jest tylko j.polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NO PANOWIE JUZ WIEM PO CO KUPILEM LCD SAMSUNGA OBRAZ NA NGHD KOSMOS LECI TERAZ PROGRAM O BUDOWANIU W DUBAJU WYSPY NA MORZU OBRAZ SOCZYSTY I TAKI DOBRY ZE WYPALA OCZY OBY DO TEGO CANAL HD I SPORT HD DOLOZYLI STARAN ABY ZROBIC TAK SAMO .KONCZE WITAJ HD NA CYFRZE .POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że ktoś będzie w stanie zgrać kawałek materiału zarówno z NGC HD jak i C+film HD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[quote name='Gmeru' post='52321' date='02.07.2007, 15:06 ']No to ja nie wiem jak taki bitrate może robić extra, super jakość (w przypadku przyrody to jednak trochę inna bajka) ale póki nie zobaczę to nie będę może gdybał ; p

Co tam teraz leci? Jakis program? Kamera filmowa? Video? ; ) może ktoś coś zobrazować hehehe jestem cholernie ciekawy ;p[/quote]
Zapewne nie robi aż takie "extra super". Dokładną ocenę NGHDvs.Disc.HD musi zrobic ktoś kto ma dostęp do obydwu, a nie abonenci tylko C+. No i na czymś większym od 32 cali :)

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O , teraz też budują wyspę na Dubaju :)

Ciekawe, kiedy skończą???

Nie budowę wyspy, ale robić nas w bambuko pierwszego dnia z puszczaniem jednego programu w kółko.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie będzie tak, że do popołudnia będą pokazywane programy jedną serią. I od popołudnia, do nocy drugą serią te same... System powtórkowy:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam Tetulów a Cyfraki 1001 opowieści o wyspie w Dubaju. :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usiadłem w domu i właśnie patrzę na nowy kanał HD. Od razu mówię, że testuję na 46F Samsungu (wieczorem sprawdzę na projektorze Z5 Sanyo). No teraz lecą tornada to cały czas SD bo taki jest ten film. (same urywki różnych materiałów SD). Dla mnie Discovery HD rządzi bo są tam rzeczy, które mogę pokazać znajomym (plaże HD itd). Już mi brakuje PVR ; / więc już wiem, że mało będę znać ten kanał bo niby kiedy to oglądać....

ok właśnie leci HD. No bardzo ładnie. Teraz leci kamera video. Jakość porównywalna do jakości DHD jak tam leci coś z kamery video. Ale mnie ramówka nie kręci tego kanału. Mam nadzieję, że będą tu jakieś rzeczy "oczo jebne;p" alla plaże Ameryki itd a nie same kataklizmy i inzynieria :) Ale to wszystko kwestia gustu. A o tym się nie dyskutuje.

No w koncu zobaczyłem HD na C+ bo te ich C+ nie dają rady. (ale makrobloki są jak cholera ; / )

[b]Dla mnie jakościowo w stylu Discovery HD - mówię to teraz po reklamówce fajnego programu o 21.00.[/b]

A kiedyś może doczekamy się w PL kanału z bitrate 18Mbps : ) (haha apetyt rośnie w miarę jedzenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy, zobaczymy jak będzie się układała ramówka... I owa częstotliwość powtórek :)
Myślę, że jutro na stronach Cyfry pojawi się już program kanału...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po prostu jest jeden ból: Discovery HD i NGCHD razem to jest to. A tak mamy rozbicie na platformy ; / Ale i tak pięknie jest, że te dwa kanały już są w PL.

A no i reklamy są ciekawej jakości : ) Dobrej : ) i w 4:3 czyli jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie...
Tylko nie wiedziałem, że na docelowym kanale HD, będą emitowane jeszcze materiały w SD:-)
O 20 ma być coś ze zwierzątkami, to zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
[quote name='Gmeru' post='52369' date='02.07.2007, 18:30 ']Po prostu jest jeden ból: Discovery HD i NGCHD razem to jest to. A tak mamy rozbicie na platformy ; / Ale i tak pięknie jest, że te dwa kanały już są w PL.

A no i reklamy są ciekawej jakości : ) Dobrej : ) i w 4:3 czyli jak trzeba.[/quote]

zapewne kwestia czasu i 3 platformy beda smigac na dreamboxie 8000, nie ma na mysli piractwa tylko polsat i cyfra w modulach a nka jeszcze nie wiadomo ale pewnie przyjdzie czas ze ktos rozdziewiczy sparowana karte w nboxem. Edytowane przez emigrant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Na teraźniejszych Dreamboxach już chodzi karta N. Można oglądać kanały nadawane w DVB-S czyli TVN'y, Comedy Central i jeszcze kilka innych. Bez dużych kombinacji i piracenia. Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla HD maniaka jest imho jeszcze jedna opcja - nka + kablowka (Multimedia i od jesieni/zimy UPC). Taki zestaw daje gwarancje dostepu do calosci oferty. Takie kombo ma spore zalety, bo jestesmy w duzej mierze uniezaleznieni od czynnikow pogodowych, a niestety z autopsji wiemy jak wrazliwe sa programy w DVB-S2 i jak czesto ginie nam wizja/fonia gdy sniezek popruszy albo wietrzyk zawieje. Jezeli UPC zrealizuje zapowiedzi w 100% (VOD, PVR, HD) to mnie wiecej nie potrzeba. A bankowo NG HD bedzie w ofercie, co do tego nie mam watpliwosci. Jedyne co pozostaje niewiadoma to Polsat ale jakos nie wydaje mnie sie zeby na razie brac na powaznie tego nadawce... po czynach ich poznace znaczy sie.

Mnie akurat kontent NG bardziej pasi (hue, hue no wlasnie - gusta sa rozne) ale to oczywiste ze oba programy to taki obecnie fundament dostepnego materialu HD po polsku, taki must have.

ps. Jezeli UPC wybierze tunek ADB 5820CCX to takie kombo z n-ka nabierze dodatkowego wymiaru :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te kilka kanałów w dreamboxie to jednak mało.
Szkoda że n nie sprzedaje samych modułow - to jednak wielka głupota w czasach kiedy sporo ludzi
mając fergusony hd kupi moduł C+/Polsatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...