Skocz do zawartości
Tery777

National Geographic Channel HD w C+

Rekomendowane odpowiedzi

Ano miał być dziś od 8.00 rano, ale chyba jeszcze nie zrobili dla niego miejsca na transponderze :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11.117 V, SR 27500, FEC 3/4
Na razie na transporderze pełno arabskich kanałów z jakością rodem z youtube i ciemność w miejscu BBC Prime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='patefkrak' post='52103' date='01.07.2007, 10:00 ']Jakie są parametry techniczne National Geographic Channel Polska HD?[/quote]

Z infolini C+:

National Geographic HD: 11117 V, 27500, 3/4

Start: jutro (02.07.2007)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli pierwszy, niewielki minus. Miał być 1-go. Gdyby nie to, ze dzis jest niedziela napisałbym, "ze to rybka". Ale to nie rybka. 1-go wypadło w niedzielę i naprawdę przydalby się prezent w postaci spokojnego ogladania przyrody w HD. A tak będzie trzeba czekć praktycznie do 6-go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='krog' post='52111' date='01.07.2007, 10:16 ']Czyli pierwszy, niewielki minus. Miał być 1-go. Gdyby nie to, ze dzis jest niedziela napisałbym, "ze to rybka". Ale to nie rybka. 1-go wypadło w niedzielę i naprawdę przydalby się prezent w postaci spokojnego ogladania przyrody w HD. A tak będzie trzeba czekć praktycznie do 6-go.[/quote]

Oby było na co czekać (jakość......no i trochę treści ;p ) (to nic, że właśnie na NGC łapią węża haha ; p )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Żeby się wszyscy zjeżdżający równo DiscoveryHd nie zdziwili jak na NGHD bedą oglądać "MEgaStructures" 7 razy w tygodniu po 2 godziny dziennie. :angry:

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówisz, ze będzie taka dbałość o szczegóły techniczne ;-) ....
Ten gostek co obiecał 'nomen omen" NGC HD PL od 1 lipca 2007 r. godziny 8.00 zdaje się, że coś mowił o tym, że 80% materiałów NG jest realizowanych od 3 lat w HD. Pozostałe mają przerabiać. NG miał kilka fantastycznych serii, np. niezapomniana "Dzika Afryka". Dużo dałbym za możliwośc przypomnienia sobie tej i innych podobnych serii w 16/9 i HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='krog' post='52133' date='01.07.2007, 12:23 ']Mówisz, ze będzie taka dbałość o szczegóły techniczne ;-) ....
Ten gostek co obiecał 'nomen omen" NGC HD PL od 1 lipca 2007 r. godziny 8.00 zdaje się, że coś mowił o tym, że 80% materiałów NG jest realizowanych od 3 lat w HD. Pozostałe mają przerabiać. NG miał kilka fantastycznych serii, np. niezapomniana "Dzika Afryka". Dużo dałbym za możliwośc przypomnienia sobie tej i innych podobnych serii w 16/9 i HD.[/quote]

Patrzac na ramowke NG HD (eng) moge powiedziec jedno - niestety bardziej mnie pasi niz to co podaje Disco HD (no sa np militaria a ja to lubie), powtorki oczywista sa ale... mam nieodparte wrazenie ze jest ich mniej czy raczej program jest znacznie bardziej zroznicowany. Mowie niestety bo jako abo n-ki nie mam szans na NG ale... mam nadzieje na zapowiadany na jesien/zime start cyfrowej UPC z oferta HD. Tam na bank bedzie i NG HD i pewnie to co zapodaje wlasnie Cyfra bo to jedna para kaloszy jest.
Jezeli realizacja bedzie bez zarzutu, nie bedzie jakis dziwnych zagrywek ze strony C+ to ja tam posiadaczom zazdroszcze tego kanalu (reszty nie, patrzac na oferte to jak na razie smiech na sali... ale NG mniam, mniam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8.00, 2 lipca i dalej ciemność widzę...:-)
Nie ma jeszcze NGC HD! Może za godzinę...? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='maniek750' post='52255' date='02.07.2007, 09:22 ']U mnie to samo "ciemnosc, widze ciemnosc...." <_<[/quote]
Kurde ja też mam ciemnność jaja sobie robią???????????? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na infoline powiedzieli mi w dziale technicznym ,że rusza dzisiaj w godzinach popołudniowych maxymalnie wieczornych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='upan[beeep]' post='52287' date='02.07.2007, 10:56 ']ciemność, ale czyż ciemność HD nie jest piękniejsza? :P[/quote]

przynajmniej mozna sprawdzic czern na swoim lcd lub dostroic :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mogę już po wciśnięciu przycisku + na pilocie Philipsa HD wybrać ścieżkę polską na pozycji 72...
Czyli chyba zaraz ruszą... :rolleyes:

Edytowane przez lucius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Potwierdzam...
U mnie po przeskanowaniu transpondera 11117..pojawila sie nazwa national geographic HD..ah te emocje :rolleyes:

Edytowane przez Newren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to pech być w pracy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli NGHD i oba C+HD będą naprawdę miały dobrą jakość obrazu i coraz więcej materiałów w HD to będzie trzeba się wyposażyć w nowy dekoder i dodatkowe pakiety. Jak na razie posiadam Prestiżowy i wg mnie powinno być w nim HD bez żadnych dodatkowych opłat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Pabloss' post='52308' date='02.07.2007, 14:27 ']Już ruszył. Obraz rewelacja!!![/quote]

No jestem ciekaw : ) ale sądzę, że jako kanał osobny a nie z pakietu C+ kanał jest naprawdę super jakościowo.

[quote name='Topmek' post='52310' date='02.07.2007, 14:35 ']Jeżeli NGHD i oba C+HD będą naprawdę miały dobrą jakość obrazu i coraz więcej materiałów w HD to będzie trzeba się wyposażyć w nowy dekoder i dodatkowe pakiety. Jak na razie posiadam Prestiżowy i wg mnie powinno być w nim HD bez żadnych dodatkowych opłat.[/quote]

Na lepszą jakość C+Film HD myślę, że nie ma co liczyć. Ciekawe gdzie by to zmieścili ; ) ale pal licho jakość jeszcze ujdzie bo jest poprostu ok ale ilość :rolleyes: no nic chociaż nie można pisać, że to początki bo początek był w grudniu. Mieli sporo czasu.... dobrze, że odpuscili to gowniane (sorry) 720p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...