Skocz do zawartości
amstrad

Nowa promocja N !!!

Rekomendowane odpowiedzi

[news]telewizja nowej generacji n z okazji Dnia Dziecka przygotowała prezent dla najmłodszych telewidzów.

Wszyscy, którzy 1 czerwca kupią telewizję nowej generacji n, będą mogli cieszyć się pakietem "dzieci" do końca roku zupełnie za darmo! Oferta dotyczy także dotychczasowych Klientów n. Wystarczy, że 1 czerwca zadzwonią do Biura Obsługi Klienta i aktywują pakiet "dzieci", a wspaniałe programy dziecięce będą dostępne nieodpłatnie do końca roku również dla nich.

Pakiet "dzieci" to dostęp do pięciu fantastycznych kanałów: Baby TV, Boomerang, Cartoon Network, Jetix i Jetix Play oferujących najmłodszym telewidzom wyjątkową zabawę.

[center][img]http://www.lyngsat-logo.com/logo/tv/bb/baby_tv.jpg[/img][/center]

Już we wrześniu telewizja nowej generacji n poszerzy ofertę dla dzieci o kolejne dwa kanały. Pierwszy z nich to kanał KidsCo adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym (3-7 lat), wolny od przemocy i agresji, o sprawdzonej formule edukacyjnej.

Druga nowość to kanał edukacyjny Da Vinci (robocza nazwa kanału), który pozwoli dzieciom i młodzieży poprzez rozrywkę i zabawę zdobywać konkretną wiedzę z dziedziny fizyki, chemii geografii, a nawet matematyki.

Kto może skorzystać z promocji "Dzień Dziecka"?

1. Z promocji może skorzystać każdy abonent n, który nie zrezygnował przez ostatni okres rozliczeniowy (licząc od 1. czerwca wstecz) z Pakietu "Dzieci", oraz nie korzysta z promocji filmowej lub recorderowej.
2. Z promocji może skorzystać każdy nowy abonent, który w dniu 1 czerwca 2007 zamówi minimum 2 pakiety z wyłączeniem Pakietu "Dzieci" i wyrazi wolę skorzystania z w/w promocji, aktywując w tym dniu Pakiet "Dzieci".

Zachęcamy do kontaktu z infolinią 0 801 0 55555, 12 291 55 55 (opłata zgodnie z cennikiem operatora)

Wszyskiego najlepszego dla wszystkich dzieciaków od telewizji nowej generacji n[/news]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ma sens. Szczególnie ten pierwszy punkt jest ok.

Autorus

[quote name='amstrad' post='48438' date='24.05.2007, 17:05 ']Position: Newbie
*****

Offline Offline

Wiadomości: 47



« Odpowiedz #2 : Dzisiaj o 01:06:33 pm »

Jeśli w dniu 1 czerwca zakupią Państwo usługi telewizji nowej generacji n, lub zadzwonią na infolinię (dotyczy obecnych abonentów) w tym dniu otrzymacie Pakiet "DZIECI" w prezencie do końca 2007 roku. Szczegóły poniżej.
Kto może skorzystać z promocji "Dzień Dziecka"?

1. Z promocji może skorzystać każdy abonent n, który nie zrezygnował przez ostatni okres rozliczeniowy (licząc od 1. czerwca wstecz) z Pakietu "Dzieci", oraz nie korzysta z promocji filmowej lub recorderowej.
2. Z promocji może skorzystać każdy nowy abonent, który w dniu 1 czerwca 2007 zamówi minimum 2 pakiety z wyłączeniem Pakietu "Dzieci" i wyrazi wolę skorzystania z w/w promocji, aktywując w tym dniu Pakiet "Dzieci".

Zachęcamy do kontaktu z infolinią 0 801 0 55555, 12 291 55 55 (opłata zgodnie z cennikiem operatora)

Wszyskiego najlepszego dla wszystkich dzieciaków od telewizji nowej generacji n[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie

Byle bąk, jakiego puści n, może tutaj sobie swobodnie pofruwać.
Trzeba kochać "zwierzatka", jakie by one nie były :):lol::lol:

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam cinemaxy za darmo, to co? Tylko ja w ogole nie chce tych cinemaxow, bo mam je na cyfrze, a z dzieciakow chetnie bym rzucil okiem na boomerang :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak masz cinemaxy gratis do pakietu filmowego, to też możesz skorzystać. Promocja filmowa to pakiet "hity filmowe" i "cinemax" gratis dla nowych abonentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Cinemaxy do końca czerwca bo zrezygnowałem z tego dobrobytu :) nie chce ani kitów filmowych z lat 60-tych ani za darmo Cinemaxów ale jak sie nadarzypromocja na rekordera to wezme aby mieć VOD !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykła promocja i tyle. Mi się podoba dlatego ze ucieszy rodziców maluchów. Na grupie było pisane ze fajnie byłoby gdyby na dzień dziecka n odblokowała kanały dziecięce. Cały wątek jest temu poświęcony.
[url="http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=2224"]http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=2224[/url]

I co. I odblokują nie na jeden dzień, nie na dwa tygodnie jak w tekście ale na pół roku.
No ale przecież niektórym nigdy nie dogodzisz.

Autorus


[quote name='2man' post='48454' date='24.05.2007, 22:55 ']Fajnie

Byle bąk, jakiego puści n, może tutaj sobie swobodnie pofruwać.
Trzeba kochać "zwierzatka", jakie by one nie były :):lol::lol:

pzdr[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[quote name='wisio' post='48474' date='25.05.2007, 09:44 ']A ja mam Cinemaxy do końca czerwca bo zrezygnowałem z tego dobrobytu :) nie chce ani kitów filmowych z lat 60-tych ani za darmo Cinemaxów ale jak sie nadarzypromocja na rekordera to wezme aby mieć VOD ![/quote]


Dobrze Ci radzę nie bierz VODa. Patrząc po tym jak teraz narzekasz na obecne usługi, to mając VOD zabiadolisz się nam na śmierć normalnie :lol:. Dopiero będą teksty o rozczarowaniu i tym podobnych rzeczach. Statystycznie rzecz biorąc, patrząc po forach, to jest najchętniej i najczęściej opluwana usługa. Więc naprawdę zrezygnuj już z tych pakietów co Ci nie pasują, ale nie bierz VODa, nie rób sobie i nam krzywdy :lol:.

[b]
VOD w obecnej formie absolutnie nie jest usługą dla Ciebie.[/b]

Pozdrawiam
Sławek

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SlawekR' post='48480' date='25.05.2007, 12:00 ']Dobrze Ci radzę nie bierz VODa. Patrząc po tym jak teraz narzekasz na obecne usługi, to mając VOD zabiadolisz się nam na śmierć normalnie :). Dopiero będą teksty o rozczarowaniu i tym podobnych rzeczach. Statystycznie rzecz biorąc, patrząc po forach, to jest najchętniej i najczęściej opluwana usługa. Więc naprawdę zrezygnuj już z tych pakietów co Ci nie pasują, ale nie bierz VODa, nie rób sobie i nam krzywdy :lol:.

[b]
VOD w obecnej formie absolutnie nie jest usługą dla Ciebie.[/b]

Pozdrawiam
Sławek[/quote]

A to poprawy oferty na VOD nie bedzie ???? licze że tak !! no ! chyba że faktycznie cala ta platforma już bedzie takim gniotem i nie bedzie ich stać na coś super !!!

A może to jest tak jak z nowym samochodem ? jak od nowości solidnie nie dostanie popalić to już zawsze bedzie mułem ! platforma startujac mułem okazała sie od razu tak wiec teraz trudno im o uznanie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Super a jak masz wszystkie pakiety i na dodatek korzystasz od samego początku to płać baranie dla Ciebie mają jedynie rachunek. Czysta analogia z rynku komórkowego.

To przypomina mi taki stary kawał jak chłopak szedł do wojska i nad bramą widniał napis WITAMY WAS. Jak przeszedł przez bramę i obrócił się ujrzał napis MAMY WAS.

Chciało by się dopisać w d u p i e Edytowane przez besson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To juz nawet promocji zrobic nie mozna? Wszystko sie nie podoba? Pewnie jakby rozdawali za darmo to tez by sie cos do narzekania znalazlo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='wisio' post='48490' date='25.05.2007, 12:45 ']A to poprawy oferty na VOD nie bedzie ???? licze że tak !![/quote]


A to pakiet hity filmowe nie miał być taki dobry? a nie liczyłeś na to? I co, podoba Ci się? :lol:


Z VODem będzie tak samo. Ludziska jakichś cudów się spodziewają. Nikt jakoś nie zwrócił uwagi na reklamę nowego VODa w którym podstawowym "hitem" był Terminator :P. A jak wiadomo w takiej reklamie pokazuje się najlepsze pozycje z oferty, bo zadaniem takiej reklamy jest przyciągnięcie i zainteresowanie klientów.

Odpowiada Ci obecna oferta VOD w HD po pół roku funkcjonowania usługi? Mam wątpliwości, skoro postulowałeś w jednym z postów poprawę jakości tego co leci na Discovery HD.

No i Wisio weźmie takiego VODa i znowu zacznie się jazda na forum. Nie rób nam tego, prosimy :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='amstrad' post='48438' date='24.05.2007, 17:05 ']Position: Newbie
*****
1. Z promocji może skorzystać każdy abonent n, który nie zrezygnował przez ostatni okres rozliczeniowy (licząc od 1. czerwca wstecz) z Pakietu "Dzieci", oraz nie korzysta z promocji filmowej [color="#FF0000"]lub recorderowej[/color].
2. Z promocji może skorzystać każdy nowy abonent, który w dniu 1 czerwca 2007 zamówi minimum 2 pakiety z wyłączeniem Pakietu "Dzieci" i wyrazi wolę skorzystania z w/w promocji, aktywując w tym dniu Pakiet "Dzieci".[/quote]


[quote name='pab2002' post='48461' date='25.05.2007, 01:05 ']jak masz cinemaxy gratis do pakietu filmowego, to też możesz skorzystać. Promocja filmowa to pakiet "hity filmowe" i "cinemax" gratis dla nowych abonentów.[/quote]

To dabra wiadomość ale mam pytanie: jeśli skorzystam z promocji i zamówię pakiet "Dzieci" 1 czerwca to czy taka sytuacja wyklucza mnie z promocji recorderowej? Mam obecnie N-boxa, chciałbym domówić pakiet "dzieci" a dopiero potem wziąść w promocji n-box recorder. W regulaminie jest napisane że z promocji [color="#FF0000"]nie mogą[/color] korzystać oosoby które [color="#FF0000"]JUŻ WZIĘŁY[/color] recorder w promocji a nie dopiero mają zamiar. Jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Maro' post='48506' date='25.05.2007, 14:08 ']To dabra wiadomość ale mam pytanie: jeśli skorzystam z promocji i zamówię pakiet "Dzieci" 1 czerwca to czy taka sytuacja wyklucza mnie z promocji recorderowej? Mam obecnie N-boxa, chciałbym domówić pakiet "dzieci" a dopiero potem wziąść w promocji n-box recorder. W regulaminie jest napisane że z promocji [color="#FF0000"]nie mogą[/color] korzystać oosoby które [color="#FF0000"]JUŻ WZIĘŁY[/color] recorder w promocji a nie dopiero mają zamiar. Jak to jest?[/quote]


[quote]1. Niniejszych Warunków Promocji nie można łączyć z Warunkami Promocji: „Promocja Filmowa”, „recorder + VOD”.[/quote]

Maro albo dzieci albo recorder :lol: Na 100%. Ale wybór ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Maro' post='48506' date='25.05.2007, 14:08 ']To dabra wiadomość ale mam pytanie: jeśli skorzystam z promocji i zamówię pakiet "Dzieci" 1 czerwca to czy taka sytuacja wyklucza mnie z promocji recorderowej? Mam obecnie N-boxa, chciałbym domówić pakiet "dzieci" a dopiero potem wziąść w promocji n-box recorder. W regulaminie jest napisane że z promocji [color="#FF0000"]nie mogą[/color] korzystać oosoby które [color="#FF0000"]JUŻ WZIĘŁY[/color] recorder w promocji a nie dopiero mają zamiar. Jak to jest?[/quote]
przy wymianie nboxa na recordera nie możesz skorzystać z promocji recorderowej. Mogą z niej korzystać tylko nowi abonenci którzy dopiero podpisują umowę. Jeśli chcesz zamienić nboxa na recordera to dopłacasz 350zł. Możesz spokojnie aktywować promocje na pakiet dziecięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='48507' date='25.05.2007, 14:16 ']Maro albo dzieci albo recorder :lol: Na 100%. Ale wybór ; )[/quote]


Zdanie miesiąca :lol::P:lol:

Brzmi normalnie jak:"palenie albo zdrowie, wybór należy do ciebie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no juz dobra ! wiadomo że narazie nie wymieniam na rekordera bo wyrażnie szkoda mi kasy z którą i tak jakoś ostatnio mam cienko ! ale zobaczymy co sie zmieni w tej materii bo jak by co to Polsat ma ruszyć na jesień cala gębom !
Zredukowałem pakiedy do dwóch sport i weże od których już sie boje otwierać lodówki czy aby tam jaki nie siedzi !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Świetna promocja, naprawdę nie rozumiem tych, którzy narzekają. Dostaniemy pakiet na pół roku, a tu część jeszcze niezadowolonych. Ja sie bardzo ciesze, oby wiecej tak dobrych informacji nam sie szykowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wisio' post='48536' date='25.05.2007, 20:19 ']narazie nie wymieniam na rekordera bo wyrażnie szkoda mi kasy z którą i tak jakoś ostatnio mam cienko[/quote]
Wisio to jest gość! Serce na dłoni. Każdy swój problem na forum przedstawi. Koniecznie napisz jak już uznasz, że wymieniasz na rekorder. Cała Polska czeka na tę ekscytującą wiadomość! No i jak coś w pakietach znowu zmienisz to też daj znać koniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[quote name='wisio' post='48536' date='25.05.2007, 20:19 ']...... bo jak by co to Polsat ma ruszyć na jesień cala gębom ! ...[/quote]

A to już drugie zdanie miesiąca :)B)

Bardzo podobają mi się teksty o tym co to Polsat ma nie zrobić i kiedy, przepiękne wizje krainy szczęśliwości w High Definition. I to już tak z górą od pół roku, że też im się jeszcze nie znudziło. Pojawiły się jako "wyraźna i twarda odpowiedź" na start Nki :).


No ale jak ktoś lubi gruszki na wierzbie, to już jego wola i smacznego ....

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='KrzyHo' post='48558' date='26.05.2007, 01:13 ']Wisio to jest gość! Serce na dłoni. Każdy swój problem na forum przedstawi. Koniecznie napisz jak już uznasz, że wymieniasz na rekorder. Cała Polska czeka na tę ekscytującą wiadomość! No i jak coś w pakietach znowu zmienisz to też daj znać koniecznie.[/quote]

Dobra !!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamcyk26' post='48584' date='26.05.2007, 13:53 ']Wypas ta promocja. Ciekawe tylko czy wszyscy sie dodzwonia...[/quote]

No właśnie. N-ka kreuje się w końcu na nowoczesną platformę. Mogliby się postarać o obsługę klienta przez internet, na pewno by coś takiego nie zaszkodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='SlawekR' post='48586' date='26.05.2007, 14:42 ']Mogliby się postarać o obsługę klienta przez internet[/quote]
Będzie na bank!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...