Skocz do zawartości
Harald Wiencierz

Panasonic DMP-BDT380

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Harald Wiencierz napisał:

Czy ten Panasonic czyta pliki w formacie AVI i jakie jeszcze czyta pliki, w jakich formatach?

USB Złącze Tak (2)
Przód Do odtwarzania
Standard USB USB 2.0 High Speed
Odtwarzanie Xvid/ MKV/ MP4/ MPEG-2/ FLAC/ WAV/ WMA/ AAC/ MP3/ ALAC/ DSD/ JPEG/ MPO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Nygus napisał:
USB Złącze Tak (2)
Przód Do odtwarzania
Standard USB USB 2.0 High Speed
Odtwarzanie Xvid/ MKV/ MP4/ MPEG-2/ FLAC/ WAV/ WMA/ AAC/ MP3/ ALAC/ DSD/ JPEG/ MPO

Ale nie widzę AVI. Wiem że to może głupie ale nie znam się na tym. Chce kupić swój pierwszy odtwarzacz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Harald Wiencierz napisał:

Ale nie widzę AVI. Wiem że to może głupie ale nie znam się na tym. Chce kupić swój pierwszy odtwarzacz 

Nie widzisz, bo widocznie nie odtwarza avi i to tyle, to jest info ze strony producenta. Panasoniki są delikatnie mówiąc słabe w temacie odtwarzania plików. Szukasz sprzętu, poczytaj np. instrukcje, sprawdź na forum, tematów związanych z odtwarzaczami jest kilka lub kilkanaście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nygus napisał:

Nie widzisz, bo widocznie nie odtwarza avi i to tyle, to jest info ze strony producenta. Panasoniki są delikatnie mówiąc słabe w temacie odtwarzania plików. Szukasz sprzętu, poczytaj np. instrukcje, sprawdź na forum, tematów związanych z odtwarzaczami jest kilka lub kilkanaście...

Dziwne że nie będzie odtwarzał AVI. Przecież to jest bardzo popularny format. Jak tak oglądam to nawet najtańszy odtwarzacz potrafi odtworzyć plik w formacie AVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 10 lat temu popularny teraz? teraz nich w zasadzie nie tworzy plików z użyciem tego kontenera, nikt to ma trochę oleju w głowie.

To nie jest dziwne to jest odwieczna walka o to aby odtwarzać płyty a nie pliki, które w 99% zostały ściągnięte z "internetu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Harald Wiencierz napisał:

Dziwne że nie będzie odtwarzał AVI. Przecież to jest bardzo popularny format. Jak tak oglądam to nawet najtańszy odtwarzacz potrafi odtworzyć plik w formacie AVI

On nie „nie będzie odtwarzał”, on nie odtwarza AVI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nygus napisał:

On nie „nie będzie odtwarzał”, on nie odtwarza AVI.

Może xvid to jest avi, bo nie chce mi się wierzyć żeby ten panasonic nie mógł odtworzyć plików w formacie avi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Harald Wiencierz napisał:

Może xvid to jest avi, bo nie chce mi się wierzyć żeby ten panasonic nie mógł odtworzyć plików w formacie avi 

No może i tak, jeśli to będzie avi zakodowany którymś kodekiem wspieranym przez tego panasonica to go odtworzy, ale pewnie nie każdy plik będzie wyświetlony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby cię to interesowało to mój Panas UB420 odczytuje avi mimo braku w instrukcji o jego obsłudze, ale tak czy siak nie polecam tego odtwarza do plików.

Panas mimo tego że oferuje najlepszą jakość to multimedia u nich to zawsze tragedia.

Edytowane przez D4r3KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A największa wada DMP-BDT380 jest to, ze nie odtwarza płyt UHD 4K, wiec warto się zastanowić do czego to ma być odtwarzacz, na czym najbardziej Ci zależy?

Jeśli płyty DVD i BR to jak najbardziej, jak pliki i multimedia... to już słabo, a jak to ma być odtwarzacz do najnowszych formatów BR UHD 4K, to odpada calkowicie.

Edytowane przez Nygus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Harald Wiencierz napisał:

Chyba tu się wszyscy nie znacie bo wszystkie filmy w AVI działają 

??? :) nie wiem, nie wiem... ja tu nikogo nie znam :) 

a jak wszystkie filmy avi działają to dobrze, niech działają :) 

Edytowane przez Nygus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...