Skocz do zawartości
AreckiW

1,5 mln abonentów Cyfrowego Polsatu

Rekomendowane odpowiedzi

Ta "badziewna" lub "syfiasta", jak piszą niektórzy, platforma ma takie wyniki.
poniżej cytat za info z SAT Kuriera:

"Platforma Cyfrowy Polsat niespodziewanie ogłosiła, że ma 1,5 mln abonentów, co na rynku przyjęto z dużym niedowierzaniem. Cyfrowy Polsat już oficjalnie podał, że z majowych raportów sprzedaży wynika, że dekodery Cyfrowego Polsatu ma aż półtora miliona polskich gosp. domowych. W ciągu ostatniego roku nastąpił dwukrotny wzrost liczby abonentów.

Cyfrowy Polsat twierdzi, że pozostawił daleko w tyle, pod względem liczby abonentów użytkowników, dwie konkurencyjne platformy: platformę Cyfra+ (nigdy nie doszła do 1 mln abonentów) i telewizję nowej generacji n (ma mieć około 100 tys. abonentów, ale wyjaśni się to 16 maja).

Konkurenci na rynku, doceniając sukces Cyfrowego Polsatu, wątpią w liczbę 1,5 mln, uważając ją za doraźny chwyt marketingowy i to tuż przed ogłoszeniem wyników platformy n na konferencji w dniu 16 maja.

Cześć znawców rynku tv-pay w Polsce oraz dobrze zorientowani dystrybutorzy uważają, że Cyfrowy Polsat może mieć co najwyżej 1.4 mln abonentów, a i to licząc łącznie wszystkich abonentów, nawet tych nie płacących abonamentu, a posiadajacych własny, ale nieaktywny dekoder CP.

Cyfrowy Polsat sprzedaje się nadal dobrze, ale około 4-5 razy gorzej niż w najlepszych miesiącach grudzień 2006- styczeń 2007. Cyfra+ sprzedaje się na podobnym poziomie, jak Cyfrowy Polsat, głównie ze względu na ofertę HD, splittery kart i "podbijanie" kart na pełny pakiet. Platforma n "rozpędza się" ze sprzedażą z miesiąca na miesiąc coraz lepiej w stosunku 20-40 proc. do poprzednich wyników. Przyczyną jest m.in. zwrócenie sprzedaży w kierunku firm tv-sat.

Mimo wątpliwości, co do liczby abonentów Cyfrowego Polsatu, który nagle podaje liczby od 1 mln do 1.5 mln abonentów, jakoś nie chwaląc się wcześniej liczbami pośrednimi (nieco dziwne), to należy to docenić jako duży sukces polskiej platformy, która całkiem niespodziewanie wyrosła na największą pod względem liczby abonentów platformę cyfrową w centralnej Europie.

Ciągły rozwój Cyfrowego Polsatu ma potwierdzać debiut na 363 pozycji w najnowszym rankingu 500 największych polskich firm przygotowanym przez Politykę. Na koniec 2006 roku wypracowano zysk - spółka zarobiła netto 33 mln zł, a przychody sięgnęły 489 mln zł. W stosunku do roku poprzedniego oznacza to wzrost o niemal 50 proc..

Najbardziej zależy nam na satysfakcji naszych Klientów – stwierdził Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu.

- Chcemy zapewnić im radość z rodzinnego oglądania najlepszych kanałów, dlatego nasza oferta programowa będzie ciągle poszerzana, a także jest najatrakcyjniejsza cenowo.

Nowości programowe

W styczniu Cyfrowy Polsat poszerzył swoją ofertę o dostępny na platformie na wyłączność kanał – E! Entertainment w całości poświęcony życiu gwiazd z Hollywood, jak również o amerykański kanał filmowo-serialowy FOX Life oraz o młodzieżową stację radiową –Radiostację.

W lutym został wprowadzony nowy pakiet Relax Mix Film, na który składa się pięć pakietów tematycznych, zawierających łącznie 17 kanałów (w tym 9 filmowych). W jego skład wchodzi m.in. pakiet Film wraz z nowym kanałem filmowym TV1000 produkowanym przez Viasat Broadcasting – kolejny kanał na wyłączność wśród polskich platform, który dołączył do sześciu już nadawanych w tym pakiecie. Także w lutym nowy kanał informacyjny Superstacja został zaproponowany abonentom Cyfrowego Polsatu.

W kwietniu do Pakietu Familijnego włączony został nowy na rynku polskim kanał Wedding TV, poświęcony relacjom partnerskim, romansom i ślubom.

Dekodery Cyfrowego Polsatu z twardym dyskiem

Cyfrowy Polsat jako jedna z pierwszych platform w Polsce zaproponowała widzom w listopadzie 2006 r. dekodery PVR Echostara z twardym dyskiem 160GB.

Najnowocześniejsze technologie

W marcu Cyfrowy Polsat utworzył jedno z największych i najnowocześniejszych centrów nadawczych w Polsce, dzięki zakupowi routera Harris® Platinum™ i systemu automatyzacji emisji D-Series, pozwalających na nadawanie kolejnych 20 kanałów oraz umożliwiających emisję programów w wysokiej i standardowej rozdzielczości.

- Jest to inwestycja w jakość, na czym naszemu Klientowi zależy najbardziej – zauważa Libicki. Niemniej jednak nasze decyzje podejmowane są w oparciu o badania rzeczywistych potrzeb naszych Klientów oraz analizy rentowności. Dlatego start oferty HD przewidzieliśmy dopiero na rok 2007 – przypomina Dominik Libicki.

- Na wydzierżawionym specjalnie w tym celu transponderze Cyfrowy Polsat planuje umieścić 5 kanałów HD w czterech kategoriach: film, sport, rozrywka i edukacja. Od strony technicznej jesteśmy gotowi do transmisji w technologii HD od dawna, byliśmy przecież pierwszym w Polsce operatorem, który przeprowadził regularną transmisję HDTV z Mundialu 2006. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami pierwszym kanałem wysokiej rozdzielczości w ofercie platformy będzie Polsat Sport HD produkowany przez Telewizję Polsat S.A.

- Naszym partnerem technologicznym w obszarze HDTV jest firma Samsung, w której zamówiliśmy dekodery HD umożliwiające odbiór telewizji wysokiej rozdzielczości. Natomiast w 2008 roku planujemy wprowadzić dekodery HD z twardym dyskiem. – powiedaział Dominik Libicki.

Współpraca z Samsungiem będzie miała także wymiar marketingowy. Cyfrowy Polsat zaoferuje wszystkim swoim abonentom telewizory HD marki Samsung w bardzo atrakcyjnych cenach, natomiast producent telewizorów do każdego odbiornika o wielkości co najmniej 40 cali będzie dawać w prezencie dekoder Cyfrowego Polsatu.

Wirtualny operator komórkowy (MVNO)

Także jeszcze w tym roku Cyfrowy Polsat wystartuje z usługami telekomunikacyjnymi jako wirtualny operator komórkowy. Część sieciowa systemu będzie oparta o urządzenia firmy Nokia.

- Podpisany z Nokią kontrakt jest pierwszą w Polsce umową na dostawę sieci szkieletowej dla wirtualnego operatora mobilnego i zapewni naszej firmie solidną podstawę do rozwoju biznesu. – mówi Dominik Libicki.

- Jednocześnie chcę jednoznacznie podkreślić, że Cyfrowy Polsat będzie pełnym operatorem wirtualnym, który korzysta tylko z sieci radiowej Ery i działa w oparciu o własny kod i punkty styku, własną centralę telefoniczną, własne umowy roamingowe, taryfy, karty, itd. – dodał.

- Jako wirtualny operator komórkowy Cyfrowy Polsat będzie starał się wykorzystać potencjał Telewizji Polsat i zaprzyjaźnionych kanałów jako dostawców treści telewizyjnych oraz doświadczenie platformy w obsłudze klienta masowego. Mamy nadzieję, że pozwoli nam to przedstawić konsumentom ofertę, której na rynku jeszcze nie ma. – podsumowuje Libicki. Dodatkowo, odbiorców na pewno ucieszy informacja, że z podwójnej oferty spółki będą mogli skorzystać w bardzo atrakcyjnej cenie".

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1,5 mln robi kolosalne wrażenie.
Jednak powstaja wątpliwości:
[b]Gdzie terminy oferty HD ?[/b]
Nic o LM Siatkarzy od 25 maja w HD.
Jak to odebrac ?
Żadna istotna zagadka nie pozostała rozwiązana.
Jaki status cytowanych wypowiedzi Dominika Libickiego ?
Napięcie rośnie.

Widac , że:
[1] Gdy n-ka pozyskuje 200 tyś klientów POLSAT robi w tym czasie 700 tyś klientów.
Chyba bez żadnego marketingu. Ja go nie widzę zapatrzony w n-HD i 14 projekcji świtu słońca wygodniowo.
I jeszcze 14 razy chłopaki od motorów, później Corwin i potem ten drugi. Też 14 razy tygodniowo.

Wniosek chyba taki:
ludożerka chce cyfrowej TV.
Bo żegna się z analog TV.
Ich przyciąga jakimś cudem POLSAT.
DLACZEGO ?
Bo na n-ce nie ma POLSATU. Proste jak drut.
Zespółprogramów Solorza musi więc byc bardzo atrakcyjny dla ludu miast i wsi. I jest.

Na marginesie:
Jak wyjeżdżam na działkę to tam nie ma TVN 24.
Oglądamy więc TVP3. Bo jest z powietrza.
Potęga TVN 24 kończy się na granicy miasta.

[2] 33 mln zł zysku z 1,5 mln klientów to daje 1 zł i 88 gr. od łebka miesięcznie.
Czyli Zygmunt nie czesze zbyt mocno. Edytowane przez bluray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pożegnałem się z tą firmą po przedostatnich mistrzostwach świata i nie ważne ile będzie miała abonentów dla mnie jest przekreślona. Szybciej bym do cyfry wrócił.

Autorus


[quote name='bluray' post='47313' date='14.05.2007, 16:26 ']Gdzie terminy oferty HD ?
Nic o LM Siatkarzy od 25 maja w HD.
Jak to odebrac ?[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nikt rozsądny nie uwierzy w te 1,5 miliona. Ujęci w tych [color="#ff0000"]niecałych 1,4 miliona[/color] są niepłacący abonamentu( pewnie siedzą w systemie 2 lata po rozwiazaniu lub nieprzedłużeniu umowy) wogóle i posiadacze "superpakietu" za 9,90 na którym nie da się zarobić. Tak więc nie jest tak wspaniale jak Libicki chce by było. Jest aktualnie 14 maj. Za 10 dni LM Siatkarzy a nic nie słychać o HD. Tylko przechwałki przed konferencją konkurencji. Jakoś mnie to nie dziwi za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='arsenal' post='47377' date='15.05.2007, 00:47 ']Oczywiście nikt rozsądny nie uwierzy w te 1,5 miliona. Ujęci w tych [color="#ff0000"]niecałych 1,4 miliona[/color] są niepłacący abonamentu( pewnie siedzą w systemie 2 lata po rozwiazaniu lub nieprzedłużeniu umowy) wogóle i posiadacze "superpakietu" za 9,90 na którym nie da się zarobić. Tak więc nie jest tak wspaniale jak Libicki chce by było. Jest aktualnie 14 maj. Za 10 dni LM Siatkarzy a nic nie słychać o HD. Tylko przechwałki przed konferencją konkurencji. Jakoś mnie to nie dziwi za bardzo.[/quote]
to nie do konca jest tak jak mówisz ze na posiadaczach "super pakietów" za 9,9 zł nie da się zarobić. mają duzą baze klientów łatwej przyciągnąć reklamodawców na których można zarobić bo logiczne ze czym więcej abonentów tym wiecej potencjalnych klientów to po pierwsze. po drugie ściągniecie duzej ilości klientów na których " nie da się zarobić " a którym wystarczy taki pakiet powoduje automatycznie zabranie klientów innym platformą. ja też nie wierze ze polsat ma 1,5 mln klientów ale nie zaprzeczalnym jest fakt ze polsat w tym momencie ma zdecydowanie najwiecej abonentów i troche dziwi mnie ze nie chca przyciągnąć klientów na technologię hd. no chyba ze bardzo na tym pracują zeby nie ruszyć z jakimis nie dociągnięciami i dopracowują wszystko na cacy. miejmy nadzieje bo to by wyszło na dobre wszystkim nie tylko posiadaczą polsatu cyfrowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
[quote]troche dziwi mnie ze nie chca przyciągnąć klientów na technologię hd.[/quote]

Deklarują pięć kanałów HD w 2007 r.
Kupili wozy SONY do HD.
Zaś 25 maja transmisja w HD z Ligi Światowej Siatkarzy.
Ciekawe na czym ?
W gazecie Prawnej pada informacja, że STBox od Samsung w tym roku zaś werja z PVR w 2008.
[url="http://media2.pl/media/23740-rekord-cyfrowego-polsatu.html"]http://media2.pl/media/23740-rekord-cyfrowego-polsatu.html[/url]

[quote]Przyszłość? Na wydzierżawionym specjalnie w tym celu transponderze Cyfrowy Polsat planuje umieścić [b]pięć kanałów HD w czterech kategoriach: film, sport, rozrywka i edukacja.[/b]
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami pierwszym kanałem wysokiej rozdzielczości w ofercie platformy będzie Polsat Sport HD produkowany przez Telewizję Polsat - zapewnia Dominik Libicki.
W 2008 roku Cyfrowy Polsat planuje wprowadzić dekodery HD z twardym dyskiem.[/quote] Edytowane przez bluray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko obiecanki ; / (od dawna....hehe pierwsi z HD, pierwsi z PVR ale fajnie się to czyta wiedząc, że to pic na wodę....) liczba abonentów bez znaczenia (co to zmienia.....). Ja chcę HD!!!!!! ; ( w sumie ta siatka to też... eh kiedy w końcu będą filmy z prawdziwego zdarzenia w HD? Na jakiejkolwiek platformie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[quote][b]Polsat Sport HD później, dużo później[/b] Dzisiaj 9:16 [img]http://skysunsat.pl/files/polsat_sport_617.jpg[/img]
Polscy widzowie nie będą mogli zobaczyć na żywo siatkarskiej Ligi Światowej w wysokiej rozdzielczości, ponieważ termin startu Polsatu Sport HD przesunięto na wrzesień.

Podczas listopadowej konferencji prasowej Telewizja Polsat ogłosiła, że w maju 2007 roku, przy okazji relacji z siatkarskich rozgrywek (25 maja rozegrany zostanie mecz Polska - Chiny), wystartuje Polsat Sport HD. Jednak do dzisiaj platforma satelitarna Cyfrowy Polsat, na której zapowiadany kanał miał być dostępny, nie zaczęła sprzedaży ani promocji dekoderów przystosowanych do HDTV, zamówionych w firmie Samsung.


- Mecze Ligi Światowej realizowane będą w wysokiej rozdzielczości przy wykorzystaniu wozów transmisyjnych, które wypożyczymy z Niemiec. Nie będą jednak emitowane w jakości HD w Polsacie Sport, ponieważ kanał emisję w tej technologii rozpocznie we wrześniu – tłumaczy Adam Brodziak, dyrektor pionu techniki TV Polsat.

Cyfrowy Polsat podtrzymuje plany dotyczące HDTV. Do końca 2007 roku obok stacji o profilu sportowym mają ruszyć w tej technologii trzy kanały, poświęcone: filmom, rozrywce i edukacji. - Jesteśmy gotowi, by zaoferować naszym abonentom Polsat Sport w wysokiej rozdzielczości. Wydaje się jednak, że okres wakacyjny nie jest najwłaściwszym momentem na uruchamianie kosztownego kanału zarówno ze względu na inne zainteresowania odbiorców w tym czasie, jak i niewystarczającą liczbę produkcji HD - wyjaśnia przyczyny opóźnienia Dominik Libicki, prezes zarządu Cyfrowego Polsatu.

Źródło: press[/quote]
No to sobie my, abonenci Cyfrowego Polsatu, pooglądamy HD w maju, czerwcu,lipcu a i nie wiadomo czy w tym roku, jak cholera. Oklaski dla Libickiego poproszę ;):angry::lol:
Niby mają ten wóz transmijsyjny a pożyczać będą. Miało być pięć kanałów HD, teraz mówi sie o 4 a pewnie jak jeden wystartuje to cud nad Wisłą będzie. :)

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Polsat w du*pie ma nowe technologie. Ma klientów, kasa leci... Samsung napewno sie ociąga bo jeszcze nie ma tunerów z h264... Kanały dobre są juz zaklepane przez N i Cyfre. A do tego wiedza pracowników jak mi odpisała pani z centrum email'em "zaproponujemy państwu dekodery HDMI..." hahahaha... sie teraz szkolą !! To było do przewidzenia... Myśle że HDTV podzieli sie między N'ke i Cyfre... a polsat wogóle zrezygnuje z tego systemu. Może jeden kanał POLSAT SPORT HD z okazji ME 2008... Edytowane przez herman78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Polsat Sport HD ruszy na przełomie września i października, a jesienią Cyfrowy Polsat dołączy kilka nowych stacji."
satkurier.pl

Czyli 5 kanałów HD haha ktoś naprawdę w to wierzył? To nawet w satHD nie trzeba było siedzieć, żeby wiedzieć że to nie realne. Ciekawe z czego by zrobili te 5 kanałów HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty gadasz Gmeru?! To najlepsza platforma skoro ma tylu abonentów. Prosty wniosek. Przecież miliony much nie mogą się mylić! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wraca czarny PR ludzi z n-ki - pracowników etatowych "n" na tym forum.
Jesteście gnojkami.
Czas na zgłoszenie do Zarządu ITI.
Myślę , że zrobią z tym porządek. Edytowane przez bluray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='bluray' post='49115' date='01.06.2007, 10:33 ']Wraca czarny PR ludzi z n-ki - pracowników etatowych "n" na tym forum.
Jesteście gnojkami.
Czas na zgłoszenie do Zarządu ITI.
Myślę , że zrobią z tym porządek.[/quote]

haha wiedziałem, że się odezwiesz. O to chodziło ; ) Bluray to ty pisałeś, że to pewne itd. Że będzie sport HD pod koniec maja. Masz dobre źródła. Na tym forum właściwie wogole nie powinno być działu PolsatHD bo w HD to tam pewno coś będzie w 2008 roku jak już N i C+ będzie sporo do przodu z HD. Sorry za takie stronnicze posty ale to jest jawny śmiech na sali z tym co Polsat mówił i mówi dalej. Scyzoryk się w kieszeni otwiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na początek CP moglby postarać sie o jakis solidny kanał premium. Cinemaxy ? Smakują jak odgrzewane kotlety.
Sztandarowy Polsat do szpiku przesiakniety reklamami - brrr ochyda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]wiedziałem, że się odezwiesz. O to chodziło[/quote]
Zawsze cytowałem oficjalne wypowiedzi.
Nigzie nie znajdziesz moich własnych opinii o PC.
[quote]Na tym forum właściwie w ogole nie powinno być działu PolsatHD bo w HD to tam pewno coś będzie w 2008 roku[/quote]
Znowu czarny PR.
N także wybrała jesień na wejście ( czyli po wakacjach).
Szkoda ligi Światowej w HD bo to obecnie przebój sportowy.

KAŻDA AKCJE W KIERUNKU HD MUSI BYĆ TU POPIERANA.
BO HD MA KRYZYS EKONOMICZNY W EU.
Okazało się bowiem, że fani9 HD nie stanowią lokkomotywy finansującej rozwój HD TV.
Analizy wskazują, że HD nie jest motorem sukcesu finansowego.
Co uświadamia kolejny raz kolejka kupujących 42-calowe gnioty w otwartym dziś SATURNIE.

[b]Dobrze wiesz, że to dostawca STB dał ciała.
Czyli SAMSUNG.
Tym bardziej chwała dla ADB, że byli gotowi juz w pażdzierniku 1006.
Bez hardware nie pojedziesz. I tyle.[/b]

Na marginesie jest już PDP 50" SAMSUNG FULL HD w W-wie.
Jutro mam go zobaczyc w akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='bluray' post='49115' date='01.06.2007, 10:33 ']Wraca czarny PR ludzi z n-ki - pracowników etatowych "n" na tym forum.
Jesteście gnojkami.
Czas na zgłoszenie do Zarządu ITI.
Myślę , że zrobią z tym porządek.[/quote]


Dobre, wyśmienity tekst. Dobrze że się nie odzywałem wcześniej w tym wątku, to mnie to co wyżej nie dotyczy :P;)

Ale jak to zobaczyłem ten tekst nie mogę wytrzymać normalnie. Bluray zejdź na ziemię, trzeba odróżniać marketingowy bełkot gości z Polsatu na temat ich krainy szczęśliwości w HD od rzeczywistości. A rzeczywistość jest zgoła inna. Czy myślisz że my na forum naprawdę nie chcielibyśmy aby Polsat wreszcie zaczął nadawać [b]cokolwiek[/b] w HD?

Przecież tylko prawdziwa zdrowa konkurencja wymusza rozwój. I taka konkurencja byłaby z pożytkiem dla nas, przeciętnych zjadaczy telewizji. A tak to kicha, jest takie powiedzenie: obiecanki cacanki, a głupiemu radość. Przykre ale prawdziwe niestety.... I nie ma się co dziwić że ludziska ze zgryźliwością reagują na takie wirtualne "rewelacje".

Ja osobiście już nie uwierzę do czasu aż nie zobaczę. I to niezależnie od tego co jeszcze będą wygadywać na ten temat nasi kochani nadawcy.

Miejmy nadzieję że do mistrzostw w 2012 roku się wyrobią....

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doceniam Twoją pierwszą godną uwagi wypowiedź.
Aspekt jest taki:
nie ma dostaw na magazyn STB HD od "S".
Od w końcu bardzo poważnego kontrahenta.
No i co zrobisz w takim układzie.
Oficjalnie nie mogą podac prawdziwych przyczyn opóźnienia.
Wot wielki busines. I wpadka nie pierwsza w tej branży.
Zwaracam także uwagę na to, że experci od wyceny firmy Zygmunta nigdy nie kryli zdziwienia, że tak nisko wycenionpo 25,5 % firmy pod kontem sprzedaży udziałów POLSAT dla Axel Springer.
W odniesieniu do wartości giełdowej ITI. Mowa o milionach dolków.

Więc jakieś tam HD i termin wejścia z ofertą jest z wielu przyczyn wart opóźnienia (ze szkodą dla HD fanów) .
To oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym Janunio, że to jest tylko Twoja interpretacja i może być w równym stopniu prawdopodobna jak każda inna.
Wypowiadasz autorytatywnie jakieś spiskowe teorie, obrażasz ludzi i po co? Masz w tym jakiś interes oprócz mącenia? Z PIS jesteś czy co, że wszędzie widzisz agentów? :P
Miłego HD wieczoru życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='49118' date='01.06.2007, 11:45 ']haha wiedziałem, że się odezwiesz. O to chodziło ; ) Bluray to ty pisałeś, że to pewne itd. Że będzie sport HD pod koniec maja. Masz dobre źródła. Na tym forum właściwie wogole nie powinno być działu PolsatHD bo w HD to tam pewno coś będzie w 2008 roku jak już N i C+ będzie sporo do przodu z HD. Sorry za takie stronnicze posty ale to jest jawny śmiech na sali z tym co Polsat mówił i mówi dalej. Scyzoryk się w kieszeni otwiera.[/quote]
co pokaże polsat sie okaże ale z tego co czytałem wiele wypowiedzi nka miał po tej konferencji pozostawic wszystkich w tyle i co? zero nowych kanałów w hd wiec tez troche cinizna no chyba ze ktos jest usatysfakcjonowany nowymi obietnicami , sortowaniem listy i owsiak tv (moze kiedys w hd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='bluray' post='49175' date='01.06.2007, 20:35 ']Doceniam Twoją pierwszą godną uwagi wypowiedź.
Aspekt jest taki:
nie ma dostaw na magazyn STB HD od "S".
Od w końcu bardzo poważnego kontrahenta.
No i co zrobisz w takim układzie.
Oficjalnie nie mogą podac prawdziwych przyczyn opóźnienia.
Wot wielki busines. I wpadka nie pierwsza w tej branży.
Zwaracam także uwagę na to, że experci od wyceny firmy Zygmunta nigdy nie kryli zdziwienia, że tak nisko wycenionpo 25,5 % firmy pod kontem sprzedaży udziałów POLSAT dla Axel Springer.
W odniesieniu do wartości giełdowej ITI. Mowa o milionach dolków.

Więc jakieś tam HD i termin wejścia z ofertą jest z wielu przyczyn wart opóźnienia (ze szkodą dla HD fanów) .
To oczywiste.[/quote]


Wszystko pięknie. Ale przecież siedzą tam chyba jacyś mądrzy ludzie i powinni być przewidujący i przygotowani na każdą ewentualność.

Ja zasadniczo nie mam do nich pretensji że nic nie robią. Taka już jest natura ludzka, że jak nie ma musu to nic nie trzeba robić. Ja mam do nich pretensje że po raz kolejny z rzędu zapowiadają jakieś rewelacje, a dostajemy gruszki na wierzbie. Ja rozumiem że się nie da bo są jakieś tam trudności, które zresztą przeciętnego abonenta mało interesują.

No ale ok, akceptuję to, nie da się to się nie da na razie i po temacie. Ale po co z uporem jakieś nierealne wizje roztaczać przed nami. Skutki jakie są, każdy widzi. Tylko się sfrustorwane głosy podnoszą. Podaliby raz a porządnie jakieś terminy, jakiś [b]realny[/b] harmonogram i byłoby po temacie, a tak to w kotka i myszkę się z nami bawią. I to jest najbardziej wkurzające.

Puściliby [b]cokolwiek[/b] w HD, jakąś ważniejszą transmisję, podobnym sposobem jak Cyfra, to już by jakoś wyglądało że coś robią w tym kierunku, a tak to nic, null, tylko mgliste zapowiedzi. Gadać to sobie można do woli... Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poza tym karta polsatu nie wymaga tunera (wystarczy moduł i w każdym tunerze HD można ich oglądać).
dla mnie brak tunera to kiepskie wytłumaczenie - zwłaszcza że tuner bez pvr to dla mnie kpina a na taki z pvr trzeba będzie czekać w PC do 2008.

chyba prędzej chcą przyoszczędzić kasę na transponderze i nie wyrobili się z treścią HD do emisji.
jakby nadawali 3 kanały HD to byłby na obecną chwilę cios dla n-ki po ich "klapiastej" konferencji. Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Liczba 1,5 mln abonentów pokazuje, że ludziska lecą głównie na cenę. Oferta HD nie spowoduje masowego napływu klientów. Pokazuje to te 140 tysięcy abonentów N-ki. CP wejdzie w HD ale jak będzie do tego zmuszony przez odpowiednią ofertę konkurencji.
Ja na nic innego nie czekam jak na kanały HD w C+ i CP. To tylko podniesie konkurencję i mam nadzieję zweryfikuje plany N, która poszła w internetowe radio i kanały typy talk czy Owsiak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='skarp7' post='49119' date='01.06.2007, 10:48 ']Na początek CP moglby postarać sie o jakis solidny kanał premium. Cinemaxy ? Smakują jak odgrzewane kotlety.
Sztandarowy Polsat do szpiku przesiakniety reklamami - brrr ochyda...[/quote]

to dokładnie tak samo, jak z "n", która też nie ma kanału premium, a TVN też jest przesiąknięty do szpiku reklamami.
a Cinemaxy to teraz trzeba będzie sobie dodatkowo wykupić,
a w CP przynajmniej jest TV1000, i chociaż w SD, to filmy 2 razy lepsze niż na MGM,

nie napisałem tego, żeby CP wychwalać, tylko dlatego, bo kolega się "obiektywizmem" wykazał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='MaBri' post='49258' date='02.06.2007, 21:40 ']Liczba 1,5 mln abonentów pokazuje, że ludziska lecą głównie na cenę. Oferta HD nie spowoduje masowego napływu klientów. Pokazuje to te 140 tysięcy abonentów N-ki. CP wejdzie w HD ale jak będzie do tego zmuszony przez odpowiednią ofertę konkurencji.
Ja na nic innego nie czekam jak na kanały HD w C+ i CP. To tylko podniesie konkurencję i mam nadzieję zweryfikuje plany N, która poszła w internetowe radio i kanały typy talk czy Owsiak.[/quote]


Oczywiście, ludziska lecą głównie na cene. WIdać to podróżując samochodem po Polskiej Krainie. 98% anten na wioskach należą do CP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...