Skocz do zawartości
pawel973

Słuchawki Philips SHP8900 pękający przewód

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są tu użytkownicy słuchawek j.w. w celu porównania?  Otóż posiadam SHP8900 od dłuższego czasu. Używałem je od przypadku do przypadku jak mnie coś wzięło  na muzykę. Leżały w szufladzie w oryginalnym pokrowcu. Wyjąłem je 2 dni temu i doznałem szoku jak zobaczyłem przewód. Mimo, ze jest on miękki jakby gumowany to popękał w kilku miejscach! Sam z siebie, od leżenia w szufladzie! Najpierw zabezpieczyłem pęknięcia w 8 miejscach, później w kolejnych 2. Z czego to jest zrobione? Z jakiegoś [beeep]litu ???

Pisałem do Philipsa ale brak odpowiedzi.

Czy ma ktoś ten model słuchawek? Czy przewód też jest w takim stanie?

Pomijając to, że nie mogę znaleźć takiego to ceny podobnych są połowy wartości słuchawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 20 lat temu, gdy swiat byl normalny praktycznie 99% wszystkich sluchawek oferwanych na naszym rynku zawieralo sie przedziale do 1000 zł, a dzis to mozna rzec poczatek oferty.  Do Twoich sluchawek kabelek zaczyna sie wg gugla od 20 -70 zł wiec tak zle nie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałem jakieś kable ale te Philipsy mają końcówkę z zabezpieczeniem, tzn. wsuwasz i przekręcasz, żeby nie wypadał. Oryginał ma chyba 4m.

Poza tym  to jestem wkurzony samym faktem, że się posypał. Chińszczyzna wytrzymała by penie dłużej.

Nie mogę już edytować.

Xisiek, przypomniało mi się o starych słuchawkach Philipsa, które mam ...29 lat. Właśnie znalazłem je w szafce. Oprócz pęknięcia przewodu przy Jacku, reszta ok. A te nowsze, lepsze, droższe  lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips mnie olał, brak odpowiedzi. Znalazłem kabel pasujący do moich słuchawek na allegro za 120zł 1,3m. Cena za duża, długość za mała. Kiedyś żałowałem, że nie kupiłem lżejszych Sennheiser'ów. Teraz żałuję zakupu tych Philipsów kolejny raz.

Edytowane przez pawel973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zakończenia tematu: kupiłem kabelek na Ali...  Po 12 dniach jest u mnie. Działa prawidłowo, jest cieńszy, giętki, w oplocie (nie gumowy). Długość 2m. Koszt 29zł. Zobaczymy jak się będzie sprawował po dłuższym użytkowaniu.

20210107_131751.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mały sukces jest 😊 W razie co gdybys chciał coś nowego warto zerknąć w katalog „bajerdynamica” ceny całkiem niezłe a i brzmienie spod dobrej ręki wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, myślałem już o bezprzewodowych Sennheiser lub Philips a tych się pozbyć, bo od początku nie za bardzo je lubiłem...za duże i za ciężkie. No ale jak już mam przewód to na parę lat pewnie starczy. Znów za jakiś czas zapomnę o nich i poleżą w szufladzie "-)  A co do ceny kabla, jednak policzyli mi rabat 2Usd za pierwszy zakup, więc kosztował mnie 21,60zł   Mini jack w słuchawce trzyma się lepiej(ciaśniej) niż oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...