Skocz do zawartości
ann2

LG OLED65B9S nowy, czarne pasy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

dzisiaj kupiłem nowy LG OLED65B9S w salonie NEONET. Telewizor działał normalnie kilka godzin, a nagle bach, pojawiły się czarne poziome pasy i nie chcą zniknąć :( Na każdej możliwej planszy.. na każdym kolorze. Nie wiem co z tym zrobić, zamówienie było internetowe, ale odebrałem w salonie. Reklamować w NEONET? oddać na zasadzie 14 dni, czy może wzywać pomoc techniczną LG? 😕

 

B4107701-2-B90-4-C9-E-8-AF7-60-E0-D8410-CA5.jpg

Edytowane przez ann2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem Neonet. Specjalnie na miejscu w sklepie składałem zamówienie internetowe żeby na taką ewentualność oddawać do 14 dni. Nie zastanawiaj się oddaj TV, weź kasę i kup inny egzemplarz. Pech i tyle

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie regulamin neonetu gdyż dla większości firm dla zamówień internetowych odbieranych w sklepie nie przysługuje termin 14 dni na odstąpienie. Przyznaje ze nie mam wiedzy jak w takiej sytuacji reaguje neonet.
Na pewno rękojmii nie mogą nie przyjąć więc w razie czego ja bym poszedł w tym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zwrócić jeśli nie ma śladów użytkowania i "ciepłej matrycy". Ja już wszystkie folie ściągnąłem, więc pewnie lipa ze zwrotem.

Myślę czy składać rękojmię z wymianą na nowy, czy próbować z gwarancją LG, że może wymienią cały TV.

A z paskami to trochę dziwnie, wyłączyłem tv na 30 minut, to zniknęły, ale po kilku minutach znów zaczęły mrugać z prawej strony, a później pojawiły się na stałe na całym ekranie.

Edytowane przez ann2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń na infolinię neonet to w sumie wszystko się dowiesz. Jedyny minus to znów pakowanie TV i odtworzenie go do sklepu. Jeśli rękojmia ja myślę że LG pójdzie w wymianę ekranu co nie jest żadną ujmą dla nowego TV.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.08.2020 o 21:40, ann2 napisał:

dzisiaj kupiłem nowy LG OLED65B9S w salonie NEONET. Telewizor działał normalnie kilka godzin, a nagle bach, pojawiły się czarne poziome pasy i nie chcą zniknąć :( Na każdej możliwej planszy.. na każdym kolorze. Nie wiem co z tym zrobić, zamówienie było internetowe, ale odebrałem w salonie. Reklamować w NEONET? oddać na zasadzie 14 dni, czy może wzywać pomoc techniczną LG?

Najłatwiej i najszybciej będzie oddać ten TV w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny. Aczkolwiek tak jak koledzy wyżej napisali zerknij w regulamin NEONETu jak traktują odbiór w salonie. To że zerwałeś folie nie powinno być problemem. Pójście w reklamację u LG to średni pomysł - poczytaj sobie forum. Ostatnio LG na wymiany przysyła same najgorsze panele z wadami, których nie uznają na reklamacji (zafarb i vertical banding). Jak wymienisz sobie na taki ekran, to jedyne co będziesz mógł prawnie zrobić to pójście na noże z LG czyli sprawa w sądzie. Dwa, trzy lata mordęgi. A druga opcja: cyk, robisz zwrot i kupujesz sobie w innym sklepie inny egzemplarz po paru dniach. Łatwo prosto i bez problemów. 

Edytowane przez efel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie oddaj ten szrot i najlepiej idź w innego producenta. Ja mam 3ci panel w swoim 65b9SLA i każdy ma wady, martwe pixele, tint, banding. Nie chcą mi uwzględnić reklamacji, a serwisant uciekł z domu bez zabierania ode mnie podpisu ze przyjmuje naprawę, bo sadził ze teraz to LG przyśle mi nowy TV...

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...