Skocz do zawartości
shafa

ankieta z cyfry - C+HD, C+HD sport i NG HD

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie dzwonili z ankieta z cyfry
I z najwazniejszych rzeczy:
od lipca:
-canal film hd
-canal sport hd
-national geographic hd

tutaj ceny sa za
-pakiet 3 programow 15 pln
-za pojedynczy kanal chyba jest 10 pln ale nie jestem pewny.

a od wrzesnia tyner pvr hd z tysiacem mozliwosci wymienonychprzez pana z cyfry nie zapamietalem mialem dzieco na rekach :)
ale cena
-799 pln zakup
-399 pln wynajem bez oplat dodatkowych
-100 pln jesli masz obecnie dekoder hd cyfry
-99 pln i oplata miesieczna 15 pln

pozdrawiaam

ogolnie pojechalem po tym dekoderze co mam ...
a ankieta trwala 17 minut :)

Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekam z niecierpliwością !!

Żegnam ,, n ,, i jej gnioty !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to ciekawie (no właśnie: BRZMI) i zobaczymy. Jeżeli tak będzie w rzeczywistości, n-ka będzie miała ciężki orzech do zgryzienia ze swoją obecną ofertą. No ale... konkurencja zrobi dobrze nam wszystkim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne info...:-) Oby prawdziwe... :)

'Shafa'- a jakie mniej więcej pytania zadawali...?

Edytowane przez lucius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pytan to tak jak mowilem 17 minut...
od tego od kiedy jestem abonentem, poprzez jak obsluga jakie problemy z kanalami, z dekoderem, jak obsluga techniczna jak sie z nimi komunikuje, poprzez to jaki mam tv tzn parametry, czy mam natene satelitarna (nie wiedzailem co odpowiedziec?), od kiedy hd czy mam wynajety dekoder,
jakie programy gd by mnie interesowaly potem wymienil siedem i mialem wybrac dwa na koncu powiedzial ze beda te trzy od lipca, i potem za czelo sie z pvr koles juz potem mowil o mozliwosciach pvr, o dysku( nie powiedzaila jaka pojemnosc), o nagrywaniu o archiwum o tygodniowym wyprzedzeniu do nagrywania,o mozliwosci nagrywania konczonczego sie programu od poczatku itd nie pamietam, potem pytania o to jaki wiek moj, jaka sytuacja gdzie mieszkam tzn ilosc ludzie w miescie, sytuacja finansowa czy zdecyduje sie naopcje itd ...jak mowie 17 minut pytanie za pytaniem .... wlsciwie nie zadalbym zadnego pytania wiecej ankete uwazam za wyczerpujaca.

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie. O kanalach powiedzmy bylo wiadomo, najciekawszy to ten NG zobaczymy jak film bedzie wygladal.
A no i ostatnio czytalem ze juz maja zamowiony woz transmisyjny HD.
ale i tak wazne ze bedzie pvr i ze tylk oza 100 pln doplaty do tego dekodera hd.
Takze czekamy do lipca narazie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie WOLNEGO!!!to tylko propaganda C+ buło ich wiele!!.
Aco mamy? to WIDAĆ SŁYCHAĆ i ręce nogi się uginają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne, ze nic nie wspomnieli od hbo hd, czyzby im ktos sprzatnal sprzed nosa? :(

oby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak samo żadnej informacji o VOD. Znaczy się HBO Direct nie dla C+.
Zresztą to nic dziwnego - jest minimum o rok opóźniona w rozwoju w stosunku do Nki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='shafa' post='42673' date='23.03.2007, 16:21 ']Wlasnie dzwonili z ankieta z cyfry
I z najwazniejszych rzeczy:
od lipca:
-canal film hd
-canal sport hd
-national geographic hd[/quote]

Jeżeli to będzie takie C+HD jak Francja czy Szewcja to nie mam pytań. Musi być 1080i bo inaczej porażka. No i bitrate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wisio' post='42675' date='23.03.2007, 18:32 ']Czekam z niecierpliwością !!

Żegnam ,, n ,, i jej gnioty !!![/quote]

dziekuj Nce a nie obrażaj jej,
gdyby nie ona to dzisiaj na cyfrze nie robiliby ankiety o hdtv,
jezeli to rzeczywiscie byla ankieta dla cyfry!!!!
a ty mógłbys pomarzyc kiedy c(s)yfra pomyśli o nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze nie zrobili amkiety ze mna.
Pila nozna mnie nie interesuje wiec HD w 720p jest dla mnie wada. Kanal filmowy prezentujacy w sobotni wieczor muzikal z Indii tez nie mnie nie porywa. Cena dekodera (obecnie uzywam karty) mnie odrzuca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='hiszpan' post='42775' date='24.03.2007, 18:32 ']dziekuj Nce a nie obrażaj jej,
gdyby nie ona to dzisiaj na cyfrze nie robiliby ankiety o hdtv,
jezeli to rzeczywiscie byla ankieta dla cyfry!!!!
a ty mógłbys pomarzyc kiedy c(s)yfra pomyśli o nas[/quote]Panowie z "N-ki" ile razy padnie to słowo że trzeba dziękować n-ce że mamy HD jak już to chyba japończykom to jak kiedyś nam kazali dziękować tow.Stalinowi że dzięki niemu mamy zachodnie granice jakie mamy i za wiele innych rzeczy na Boga skończcie z tymi tekstami.Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Animal' post='42797' date='24.03.2007, 19:22 ']Panowie z "N-ki" ile razy padnie to słowo że trzeba dziękować n-ce że mamy HD jak już to chyba japończykom to jak kiedyś nam kazali dziękować tow.Stalinowi że dzięki niemu mamy zachodnie granice jakie mamy i za wiele innych rzeczy na Boga skończcie z tymi tekstami.Pozdrowienia[/quote]

LOL no ale trzeba dziękować za ruchy bo o HD byś mógł tylko marzyć w PL przez najbliższe 2 lata. A tak wymuszone szybkie decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już mamy Canal Sport HD, jeżeli Film HD będzie podobny, a NG podobny do Discovery HD z N-ki to .... Poczekajmy, narazie czekam na nowy soft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jak nasza cyferka poszerzy ofertę to może zrobić się ciekawie. Szczególnie jeśli chodzi o kanał NG. To prekursorzy kanałów przyrodniczych więc liczę, że programy powinny być piękne. Oby tylko tak jak napisał Gmeru transmisja była 1080i i z dobrym bitrate.

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ładnie. Tylko na tym się nie kończy. Bo do tych 10 lub 15 PLN trzeba jeszcze doliczyć abonament, od którego będzie możliwość dokupić HD. I tu się zgina łeb pingwina. Gdyby była możliwość sam pakiet HD wykupić, to pewnie bym się skusił, w innym przypadku na mnie niech nie liczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='zibi61' post='43074' date='27.03.2007, 13:16 ']Wszystko ładnie. Tylko na tym się nie kończy. Bo do tych 10 lub 15 PLN trzeba jeszcze doliczyć abonament, od którego będzie możliwość dokupić HD. I tu się zgina łeb pingwina. Gdyby była możliwość sam pakiet HD wykupić, to pewnie bym się skusił, w innym przypadku na mnie niech nie liczą.[/quote]

Żeby pooglądać coś w HD to np. Nka żąda 3x16pln. Więc Hd nie jest za darmo. A jeśli chodzi o ogólną ofertę towarzyszącą temu HD to Nka ma lata świetlne zaróno do C+ jak i CP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lech55' post='43456' date='31.03.2007, 02:16 ']Żeby pooglądać coś w HD to np. Nka żąda 3x16pln. Więc Hd nie jest za darmo. A jeśli chodzi o ogólną ofertę towarzyszącą temu HD to Nka ma lata świetlne zaróno do C+ jak i CP[/quote]
jeden kanał HD N-ka 16+10 = 26 PLN
jeden kanał HD Cyfra+ 38+29 = 67 po okresie promocji +15 ?= 82 PLN ?
Najważniejsze że HD ruszyło , i pod koniec roku każdy będzie mógł wybrać to co dla niego najlepsze.
Licytowanie się która platforma lepsza nie ma sensu gdyż różne są gusta i potrzeby odbiorców. Edytowane przez marian_wierzbicki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Animal' post='42797' date='24.03.2007, 21:22 ']Panowie z "N-ki" ile razy padnie to słowo że trzeba dziękować n-ce że mamy HD jak już to chyba japończykom to jak kiedyś nam kazali dziękować tow.Stalinowi że dzięki niemu mamy zachodnie granice jakie mamy i za wiele innych rzeczy na Boga skończcie z tymi tekstami.Pozdrowienia[/quote]
niestety a właściwie stety ale taka jest prawda dzięki N-ce cyfra zauważyła w nas klientów o większych ambicjach technicznych niż się żabojadom wydawało. Chcieli nabijać sobie kabzę min. kosztem/tzn. głupich polaczków którym nie warto serwować HDTV bo i tak nie wiedzą co to jest/. A teraz musieli trochę zainwestować w swój zramolały sprzęt. Zazanaczam,że mam obie platformy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie , że przeliczamy się z oceną możliwości/zainteresowania Polaków technologią HD. Jeśli zapytamy tzw. przeciętnego polaka "co to jest HD?" odpowiedź w większości przypadków będzie "nie wiem".

Ludzie trzeba obudzić się z tego snu!

Dla (znowu) przeciętnego polaka symbole typu HD ready jest tożsame z HDTV! Przypomnijcie sobie hasło reklamowe " TV z systemem HD ready" Co to jest? To jest synonim płaskiego TV.

Niestety (albo stety) jesteśmy w elicie narodu, która wie coś nt HDTV!!!

Zwróćcie uwagę, że w sumie abonentami płatnych TV (które w rezultacie mogą nadawać sygnał HD) jest ok 2 mln gospodarstw domowych. Ilu z nas ma dwie platformy? A pozostałe 8-12 mln gospodarstw domowych?

Podejście Cyfry+ jest jak najbardziej logiczne - po co dla 3-5% klientów rozwijać nadawanie HD? Ale z drugiej strony - "n" została ZMUSZONA do wprowadzenia czegoś nowego, co będzie wyróżniać ją od innych platform!!!. Bo czym się będzie różnić od CP czy C+?
A cyfra tylko naśladuje - bo musi, aby nie wypaść z obiegu i nie dawać łatwego argumentu "n"

W ostatecznym rachunku liczy się tylko i wyłącznie kasa.

Głównym klientem każdej platformy cyfrowej jest masowy klient, a nie ten, który wie co to HDTV!

Na kliencie, który kupuje 2-3-4 pakiety każda platforma się trzyma. Dla głównego/strategicznego klienta liczy się ilość programów a nie ich jakość. Ja kupiłem cyfrę dla liczby i rodzaju programów a "n" dla HD. Jeśli cyfra wprowadzi HD o zakresie, który mnie interesuje to bez żalu zrezygnuję z "n".

Żeby móc odbierać HDTV potrzebny jest sygnał-odbiornik i KLIENT który to kupi. Na 1.0-1.5 mln odbiorników TV/rok jeszcze kupowane jest 80% baniek. które nie do końca przystosowane są do HDTV (zdecydowana większość z nich). To jest rynek? TAK ale za 4-5 lat jak padną kineskopy.

Uff, tyle na ten temat. Z życzliwą obojętnością obserwuję zmagania C+ i "n" o pozyskanie klienta. Dla nas to tylko korzyść - dla nich ponadnormatywny koszt.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgłupsze w planach C+ jest to, że nie zintegrowali pakietu HD (jak na razie) z pakietem C+ Mutiplex i defakto, aby mieć dostęp i do zwykłego C+ i do C+ HD delikwent będzie musiał zabulić 44zł :angry: śmiech na sali ;) A do osób, które aktualnie mają odbiornik C+ HD mam pytanko czy nadal są różnice w poziomie głośności pomiędzy kanałami Cyfry a kanałami TVNu czyli tymi z transpondera TVN? A jeśli chodzi o PVR spod szyldu C+ to nie uwierzę póki nie zobaczę. Jeśli nie będą mieli vod to może być kusząca oferta pod warunkiem ze dysk będzie duży, ale z drugiej strony raczej się nie skuszę patrząc na aktualną jakość kanałów na cyfrze :P no i jeszcze te atrakcje z dźwiękiem na TVNach jeśli nadal sie pojawiaja. Wg mnie marne są szanse, aby PVR C+ był lepszy od nboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...