Skocz do zawartości
Gmeru

Premiera PS3 w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Wkładam DVD mam tam pliki TS zrzucone jako wlasny film z kamery , i powiem ci szcerze że stacjonarny DVD bez problemu czyta a Play3 w sklepie nie daje rady , może cos zle robie, prosze o pomoc jak odtworzyc format TS ktory jest formatem zapisu DVD i tak jest nazywany w programie graficznych notabene firmy SONY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='reflect' post='43093' date='27.03.2007, 16:44 ']Hehe... podpisuje sie rekoma i nogami - tylko nie 90% a 99% to piraci.... tylko patrzac z innej strony... niestety nedzne zarobki w Polsce zmuszaja do tego ludzi... :-([/quote]
Bo sie tak ludzie sami dali, czy mozesz uwierzyc ze w rumuni wiecej nawet zarabiaja(nierzadko podwojne stawki niz w polsce), w polsce przydalaby sie rewolucja jak na ukrainie lub argentynie a pracodawca sprytny to doji jelenia poki moze.

[quote]Co do porownan - ktora konsola jest leprza i dlaczego... moze zajmijmy sie przyjemniejszymi sprawami - np. faktycznym graniem na ktorejs z konsoli!

Ja zatopilem sie w Motorstorm i Ressistance - ufff.... az sie nie moge oderwac....[/quote]
Ja, zaczolem od samego poczatku swietnych z PS2 tytulow:
CoD3 - zaczety na PS2 a jeszcze nie skonczony z powodu trybu ONline ;) , na PS3 wyglada pieknie wiec sie wczuwam podczas misji :o
- NFS Carbon - niekupiony na PS2 z powodu cinkiej grafy, gdy to wyszlo wolalem ciupac w inne gierce obslugujace 480p
- Virtua Tennis3 - fajne, mozna sie wyzyc B) a i z rodzinka pograc.

Ogolnie cala rodzina sie cieszy, zona ciupie w NFS i VT, 8letni syn we wszystkie tytuly i pomalu lubi multiplayer, wszystkie wspomniane tytuly giercujemy czesto razem na zmiane, takie turnieje :D . Szczegolnie jestem zdziwiony zonie ktora w PS2 grala naprawde malo, dawala sie skusic tylko na WORMSy, tak wiec Playstation3 ma naprawde rodzinny klimat i ulegaja mu nawet kobiety.

BTW wiem ze jak kupie Def Jam ICON to zona tez w to pogra ;)

[i][b]J[/b][/i]a z Playstation 3 jestem naprawde zadowolony, daje to czego od niego oczekiwalem, to ze beda duzo lepsze, naprawde kopiace [beeep]e tytuly to kwestia ewolucji konsoli, wystarczy spojrzec jak zaczol PS2 a jak skonczyl, a juz za miesiac, 3, dopiero beda gierki B) , zdaze nacieszyc sie tym co mam obecnie i pewnie kupie moze z 1-na czy 2 gierki, jak mam za duzo naraz to gram na przemian i nudze sie nimi zanim ukoncze. Ale ciekawi mnie strasznie GTA 4, czy bedzie wykorzystywac to co daje PS3 bo na 2-ce nie wykorzystywalo polowy czym jest ta konsola, bylaby to giera dla mnie gdyby chlopaki z Rockstar mieszczacym sie w Edi przylozyli sie do gry.

[quote]Acha... jak by ktos chcial sie odezwac to moj nick name: Reflect - zapraszam do wspolej zabawy w swiecie Ps-a :-)

pozdrawiam[/quote]

A w co grasz...? ja w NFS Carbon i CoD3, czekam jeszcze na jakas pilke kopana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze krotko!
PS3 jest super a porownanie notebooka do konsoli najbardziej mnie rozbawilo. Ktos kto tak uwaza niema calkowicie pojecia o informatyce i technologias. B)
Proponuje poczytac o architekturze PS3 albo Xbox 360 a potem porownywac to z jakims PC-tem przenosnym. :o

Pozdro dla wszystkich fanow PS3 i nie tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darek_k , a probowales odpalic .tsy na Xkloxie 360 ? Z dvd ? :D

I tutaj mała informacja. Developerskie modele PS3 odpalają wszystkie filmy. Totalnie wszystkie, w każdym formacie. Widziałem to na własne oczy i nawet opisywałem na tym forum. W retailowej wersji zablokowano możliwość odtwarzania niektórych formatów. Zgadza się, nie miłe posunięcie. Dlaczego ?
Dlatego że to samo zrobiono w Xklocku. Jak widzimy powoli z czasem Mikroszaft udostępnia nam coraz to kolejne możliwości odtwarzania coraz kolejnych rodzajów plików.
Sądzę że Sony chce mieć możliwość odpowiedzi na takie coś. Lub poprostu chcą zwiększyć radość gawiedzi poprzez "dawanie nowych możliwości". Oczywiście dla mnie, jak i dla wielu to bez sensu. Ale takie są prawa rynku. Konsument musi dostać wszystko po trochu. Bo jak mu się da za dużo, to na początku będzie miał radoche a potem zacznie marudzić...
Tak więc należy tylko czekać. Te formaty zostaną odblokowane, przez Sony...albo przez kogoś innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w koncu to co oceniacie....? konsole czy playera...? I w tym wlasnie problem, ja ogolnie patrze tylko na konsole, jeszcze nie uruchamialem zadnegpo filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie.

Czy PS3 posiada wyjście audio analogowe po chinczach ? Jeśli tak to czy jest ono aktywne zawsze, czy jest blokowane, po podłączeniu HDMI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='KrzyHo' post='43168' date='28.03.2007, 11:37 ']Nie posiada[/quote]


Czyli rozumiem, że jest rozwiązane tak jak xboxie, czyli jako dwa chincze na końcu kabla component.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mystic' post='43169' date='28.03.2007, 11:56 ']Czyli rozumiem, że jest rozwiązane tak jak xboxie, czyli jako dwa chincze na końcu kabla component.[/quote]
dokładnie tak!
W komplecie jest zwykły kabel (L,R+AV) + przejściówka euro jak to miało miejsce w wypadku PS2
Oddzielne gniazdo na dźwięk….tak jak w PS2 – jedynie optyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='SM1' post='43171' date='28.03.2007, 12:25 ']dokładnie tak!
W komplecie jest zwykły kabel (L,R+AV) + przejściówka euro jak to miało miejsce w wypadku PS2
Oddzielne gniazdo na dźwięk….tak jak w PS2 – jedynie optyczne.[/quote]

THX za info.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w centrum sony Kraków i dowiedziałem sie że ps3 nie ma bo wszystkie zeszły, będą jutro nowe ale pan polecił mi być koło 16 wtedy mają przyjść i zejść od nowa :D
Niestety nie mieli PS3 Stand, ale też ma byc jutro.
Za to mają stand w empiku na rynku, ale tylko z F1. I tak zotałem zmiażdżony grafiką i zatrważającą wręcz dynamiką gry.
Jutro lece pociupać do centrum sony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
apropos TS'ów chciałem powiedzieć, że mi wszystkie cykają jakie mam w domu:) Wczoraj sprawdzałem każdą kopię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='uki-x' post='43185' date='28.03.2007, 17:50 ']apropos TS'ów chciałem powiedzieć, że mi wszystkie cykają jakie mam w domu:) Wczoraj sprawdzałem każdą kopię.[/quote]

To napisz proszę ile to sztuk te "wszzystkie" i jakie testowałeś czyli co chodzi.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tyle zachwytów było tu na temat Motostorma.
Bardzo proszę:

[img]http://www.hdtv.com.pl/upload/rte/artykuly/ps3/playstation3_ms3.jpg[/img]

Sorry że wspieram się tu obrazkiem z innego forum ale wygląda ciekawie.

I tak jak tam ktos napisał.
Gry pod PS3 dopiero powstaja a to co dzis mamy do dyspozycji to tylko namiastka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='43210' date='28.03.2007, 18:29 ']To napisz proszę ile to sztuk te "wszzystkie" i jakie testowałeś czyli co chodzi.

Pozdro[/quote]


Sprawa wygląda następująco TS'y działają ale jest pewien haczyk. Po zrobieniu zwykłej kopii filmu konsola nic nie wykrywa, ale po przerenderowaniu tego w Pinnacle Studio lub Adobe Premiere wszystko cyka:) Nie wiem czy komuś będzie się chciało w to bawić bo jest to dość czasochłonna procedura, ale warto wiedzieć, że działa.
W moim przypadku jest to zupełnie przypadkowe odkrycie. Wydaje mi się, że nie ma co robić z tego sensacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie konsolę PS3 myślę, że każdy zna bo już była testowana wszędzie parę miesięcy temu. Nas powinna interesować głównie pod względem BD i odtwarzania filmów HD bo jak wiadomo każda konsola na starcie jest "biedna" pod względem gier i nie inaczej jest w przypadku PS3. Za 2500tyś do gier to narazie słabo. Ale poczekajmy chociaż rok i będzie jak z każdą inną konsolą > czy kiedyś jakaś konsola miała tylko biedne tytuły? No chyba nie żaden Xbox ani Plejak ;p Kilerów będzie masę: zarówno tu jak i tu (x360 już rządzi :) PS3 zacznie)

Narazie jako BD to strzał w dziesiątkę ale też jako player plików HD (mimo wszystko nie jest źle) czy np. ultra szybkie przeglądanie zdjęć (jak oni to zrobili? R E W E L KA )/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To moze Gmeru lub inni szczesliwi posiadacze napisza co PS3 odtwarza
1. wyjeta z pudelka
2.Nowy Fw
3.Linux


Co z formatow HD jest czytane i jak bo na razie teych informacji wlasnie brakuje.
Ja konsolki do gier kupowac nie zamierzam ale jako Media Center tak - tylko niech to bedzie kompletne Media Center tak jak chyba najlepszy pod tym wzgledem XBOX 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Do MediaCenter to jeszcze daleko.
- nie odpala nic po LAN'ie - wogóle brak takiej opcji
[indent]- nie czyta filmów zapisanych na DVD jako pliki (WMV, AVI, MPEG niby przeczytało ale bez dźwięku AC3 [Bikini Destination Fantasy]) nie wspomnę o polskich napisach z *.txt do divx'ów.[/indent][indent]- nie czyta po LAN'ie udostępnionych obrazów HD-DVD i BR[/indent]- nie gra radia internetowego
- nie wyświetla video internetowego

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='RadiM' post='43302' date='29.03.2007, 16:57 ']Witam!

Do MediaCenter to jeszcze daleko.
- nie odpala nic po LAN'ie - wogóle brak takiej opcji
[indent]- nie czyta filmów zapisanych na DVD jako pliki (WMV, AVI, MPEG niby przeczytało ale bez dźwięku AC3 [Bikini Destination Fantasy]) nie wspomnę o polskich napisach z *.txt do divx'ów.[/indent][indent]- nie czyta po LAN'ie udostępnionych obrazów HD-DVD i BR[/indent]- nie gra radia internetowego
- nie wyświetla video internetowego

Pozdro.[/quote]


No to WIELKA tragedia jak już radio nie działa, a ja tak baardzo chciałem słuchać radia na moim PS3:)
Co do reszty to uważam, że po to są kompy a nie konsole. Konsola ma dawać dużo zabawy i dobre gry. Widzę, że teraz patrzy się już na PS3 w ten sposób, że jak czegoś nie czyta to już jest kaszana.
PS3 ma nam dawać wypas zabawę i firmie SONY życzę żeby dała nam tej zabawy jak najwięcej.

Pozdrawiam wszystkich graczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No toś "koleś" błysnął zdjęciem 50 calowego ekranu z 10 centymetrów. Brawo. Chyba nie ma jeszcze matryc o takiej rozdzielczości żeby wygładzało krawędzie w takich zbliżeniach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie napisał ze konsola była podłączona do telewizora cinczami ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yuiren
No co ja mogę Ci odpisać.
Tylko polotu gratuluję.
Nic nie wniosłeś , ale zabłysnołeś tym z czego my słyniemy.
Nie doczytałeś!!!

Obrazkiek wklejony z innego forum.
Sporo czytam - znalazłem więc wkleiłem jako ciekawostkę.

A tak na marginesie.

Czy nie mam racji ?
Ile masz gier na PS3 w domu? Bo ja prawie wszystkie.

I tylko 1 pokazała na co stać PS3.

Widać że jest to ukryta moc.Ale tak jak napisałem potrzeba czasu aż się przekaonamy co naprawdę potrafi.
Tak było z PS2 na początku.Konwersje gier z PSX a z czasem dopiero dopracowane gierki.

Więc po co ta cała wrogość ? Edytowane przez koles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja stwierdzam ze PS3 jest tylko NIEZNACZNIE cichsza od mojego Xbox360.
Generuje ponadto do?? ciep?a by ogrzac niewielki pokój (to nie ?art)
Grafa porz?dna ale...mam wi?ksze zaufanie do mocy XBOX360 (na razie nie ujrza?em nic spektakularnego).
BlueRay - to jedyna wg mnie mocna karta przetargowa PS3 (poza portem HDMI ale jak wiadomo XBOX Elite tez ju go bedzie miec)
Kontroler SIXAXIS wzgledem tego od x360 to wg mnie szajs. Ma?o wygodny i nie funkcjonalny (brak mozliwosci wymiany akumulatora w trakcie zabawy zmusza uzytkownika do...jej przerwania)
Estetyka - tu PS3 wydaje sie byc królow?. Wspanialy design, z daleka prezentuje sie niezle ale...z bliska nie jest juz tak ró?owo. Materia?y z których jest wykonana PS3 maj? obrzydliw? tendencj? do przyci?gania brudu, kurzu, ponadto niemi?osiernie si? rysuj? przy najmniejszych okazjach np podczas czyszczenia...

PS Mam oba urz?dzenia wiec daleki jestem od stronniczo?ci.
Uwazam ze poki co warto miec oba urzadzenia . X360 do gier, PS3 do filmów ;)

...

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mobor' post='43347' date='30.03.2007, 06:50 ']PS Mam oba urz?dzenia wiec daleki jestem od stronniczo?ci.
Uwazam ze poki co warto miec oba urzadzenia . X360 do gier, PS3 do filmów ;)

...[/quote]

Ja wlasnie mam tylko PS3 i jako konsola spelnia moje oczekiwania, Xbox360 przegrywa u mnie bo:
- design
- nieatrakcyjna dla mnie oferta gier-
- produkt microsoftu ktory doi z ludzi jak sie spodzewalem

Minusy w PS3...?
- player BD urzadzenie - nieprzydatne gdyz nie czyta wszystkiego nawet glupich MP3 w tym wieku player powinien czytac najbardziej popularne pliki bez zadnych kombinacji, jezeli potrafi to robic sprzet za 150zl na targu to za 2400 tymbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzisz- jestes nieobiektywny (patrz punkt 3i twojej wypowiedz - BO TO MICROSOFT)

Doi ?

X360 core kosztuje 2x mniej niz PS3 !!! Gry kosztują TYLE SAMO (albo i taniej) co w wypadku PS3
Design sprawa dyskusyjna- nie kupowałem mebla tylko sprzęt... Ale fakt- PS3 jest bardziej dojrzała wzorniczo
Oferta gier w wypadku X360 spelnia calkowicie moje oczekiwania. To czego nie bede mog miec na X360 - da mi PS3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...