Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To mój pierwszy temat za ewentualne błędy i naruszenia z góry przepraszam

 

Do konkretów, poszukuję TV 55-65" budżet 4-5 tyś max. Gram bardzo dużo na ps4 pro a żona ciora netflixa namiętnie ( zdecydowanie ważniejszym aspektem jest konsola to ja płacę za TV ;) )

Trochę poczytałem i biorę pod uwagę samsung Qled'a lub sony. Mam przykre doświadczenia z telewizorami philipsa i lg więc te marki raczej odpadają.

Z góry dziękuję za porady ( telewizor będzie wisiał na ścianie o ile ma to jakieś znaczenie ) planuje też się wstrzymać z zakupem do black friday liczę na jakiś promocje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2019 o 17:19, Dawid Terlecki napisał:

Z góry dziękuję za porady ( telewizor będzie wisiał na ścianie o ile ma to jakieś znaczenie ) planuje też się wstrzymać z zakupem do black friday liczę na jakiś promocje .

Poczekaj do 29 listopada i zdecyduj sie miedzy Sony 55/65XF9005 lub Samsung QE55/65Q70R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Waldo94 napisał:

Poczekaj do 29 listopada i zdecyduj sie miedzy Sony 55/65XF9005 lub Samsung QE55/65Q70R.

no waśnie zaczynam się skłaniać u sony XF9005 ale z budżetem do 5 tys raczej nie załapie się na 65 cali nawet w black friday, a jeśli chodzi o samsunga czy ma sens w ogóle rozważać serię Q6 65 cali ? ma dość atrakcyjną cene nawet poniżej 5 tys można wytargać albo boję się, że wypadnie gorzej niż sony nawet przy kompromisie na 55 cali 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu sie nie załapiesz była juz raz promocja xf 65 cali kosztował 5200 w media exp. Teraz w Sony Center koszruje 5500. Sam czekam na BF i promocje tego telewizora. 

 

Edytowane przez rnb.soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam na nie poluje i mam nadzieje że kupie w okolicy 5 tys. w bf, a tak z czystej ciekawości bardziej skłaniacie sie do xf czy q70?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po przeczytaniu całego internetu.... zdecydowanie stawiam na XF. Szale przechyliło info które dopiero teraz zauważyłem samsung nie ma gniazda na słuchawki a mój sprzęt audio stary ale bardzo dobry i kultowy musi być tak podpięty bo nie ma portów optycznych. Poza tym w każdym zestawieniu jakie znalazłem XF wygrywa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat dla mnie dźwięk to najmniejszy problem bo mam kino z onkyo bardziej mnie martwią te kąty w xf bo jak na leżąco oglądam to od boku.

Swego czasu brałem jeszcze pod uwage Philipsa 65pus8303 ale tak jak Dawid napisał po przeczytaniu rożnych historii ludzi z ta marka odpuszczam.

Edytowane przez reek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat dla mnie dźwięk to najmniejszy problem bo mam kino z onkyo bardziej mnie martwią te kąty w xf bo jak na leżąco oglądam to od boku.
Swego czasu brałem jeszcze pod uwage Philipsa 65pus8303 ale tak jak Dawid napisał po przeczytaniu rożnych historii ludzi z ta marka odpuszczam.

Akurat kąty nie są mocną stroną obu telewizorów ;)

Napisane Tablet Z.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...