Skocz do zawartości
Cook

który 55" różnice

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Przymierzam się do kupna tv 55", będzie to raczej budżetowy zakup w okolicach 1500zł.

Zastanawiam się nad:

  1. TCL 55DP602
  2. TCL 55DB600
  3. Thomson 55UD6306

I tutaj pytanie jakie różnice są między tymi tv, czy są w ogóle jakieś zauważalne, dobrze kojarzę, że mają one matrycę VA?

Oglądałem jeszcze:

  1. JVC LED 55VU63M
  2. Toshiba 55T6863DG.

Bardzo proszę o poradę, który z tych ewentualnie inny, mogę dopłacić do 2000zł jeśli warto.
 

Z góry bardzo dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zadnych wiarygodnych testow w takiej polce cenowej, generalnie w tanim tv panele moga miec wielki rozrzut jakosciowy. Nie ma cudow i zadnej pewnosci co lepsze, to jest istna loteria - kupujesz niskiej jakosci tv, ktory ma niskie parametry obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Dziękuję za odpowiedz. od jakiej kwoty zaczynają się wzgledne modele? mogę prosić o przykład.  

pozdrawiam

Edytowane przez Cook

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Cook napisał:

od jakiej kwoty zaczynają się wzgledne modele? mogę prosić o przykład. 

Od 3 tys złotych w 55 calach. Co do tych modeli które podałeś to wziąłbym TCL. To będzie największa konkurencja Samsunga w klasach średniej i budżetowej w najbliższych latach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedzi. Zdecyduje się raczej na któryś z modeli TCL ewentualnie ich Thomson a.  Nie wiem tylko gdzie szukać szczegółowych informacji o modelach, różne oznaczenia a nie wiem jakie różnice... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skłaniam się ku TCL 55DP660 albo Samsung UE55RU7102 oba poniżej 2000 widziałem... nie zależy mi na androidzie bo mam tv box. może coś jeszcze podpowiecie. z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...