Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przegląd cen telewizorów OLED | 21 PAŹDZIERNIKA 2019 |

Oto trzecie zestawienie cen telewizorów OLED w październiku 2019. Sklepy i elektromarkety były bardzo aktywne w swojej polityce cenowej. W tym tygodniu możemy liczyć na bardzo wiele korzystnych obniżek. Przedstawiamy wam sytuację w pigułce!

 

Przeczytaj całość

  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny wzięte z kosmosu, przy LGE9 65 cali jest podana cena która jest ceną za C9, innych nie sprawdzałem, cena za E9 mnie zainteresowała bo byłem zainteresowany jego kupnem i zacząłem sobie już "pluć w brodę" że pospieszyłem się z zakupem C9.
Panowie, może troszkę więcej sprawdzania przed publikacją a nie copy/paste.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, Jasiek_31 said:

Ceny wzięte z kosmosu, przy LGE9 65 cali jest podana cena która jest ceną za C9, innych nie sprawdzałem, cena za E9 mnie zainteresowała bo byłem zainteresowany jego kupnem i zacząłem sobie już "pluć w brodę" że pospieszyłem się z zakupem C9.
Panowie, może troszkę więcej sprawdzania przed publikacją a nie copy/paste.

Pozdrawiam.

Faktycznie, była to pomyłka, ale proszę uwierzyć, że nic tu nie jest kopi-pastą. Calutki tekst od góry do dołu jest za każdym razem nowy, a każda jedna cena jest sprawdzana ręcznie. To też nie jest tak, że tekst jest od razu puszczany, to dość długotrwały proces i wracam w nim wielokrotnie do wszystkiego. Ale bardzo dziękuję za uwagę i już poprawiłem! :)

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, prosze o wyrozumialosc,ale jednak musze to napisac -czy naprawde na portalu/forum 80% tresci musi byc o oledach i jeszcze w formie "mody na sukces" - przeglad cen tv oled odcinek 1227 ? 

PS. Rozumiem uwarunkowania komercyjne,  ale naprawde czasem chce sie poczytac o czyms nowym, ciekawym, innowacyjnym.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Xisiek napisał:

jednak musze to napisac -czy naprawde na portalu/forum 80% tresci musi byc o oledach i jeszcze w formie "mody na sukces" - przeglad cen tv oled odcinek 1227 ?

jeden post na tydzień to 80% ? :)

Kuba pisze więcej w miesiącu niż 4 posty w odcinakch o tanich oledach i jeden o czymś innym

 

Edytowane przez klaus71
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jakub Krawczyński napisał:

Faktycznie, była to pomyłka, ale proszę uwierzyć, że nic tu nie jest kopi-pastą. Calutki tekst od góry do dołu jest za każdym razem nowy, a każda jedna cena jest sprawdzana ręcznie. To też nie jest tak, że tekst jest od razu puszczany, to dość długotrwały proces i wracam w nim wielokrotnie do wszystkiego. Ale bardzo dziękuję za uwagę i już poprawiłem! :)

OK, może troszkę przesadziłem, ale jakieś dwa/trzy tygodnie temu była pomyłka również dotycząca modelu E9. Jak już pisałem interesował mnie ten model i śledziłem jego ceny, faktycznie w w Mediamark był on w promocji ale promocja dotyczyła tylko jednej sztuki, w jednym markecie która to sztuka była z wystawy. Nie dało się go zamówić w żadnym z innych marketów, bądź zorganizować transportu do innego sklepu sieci.
Doceniam Pana pracę i uważam że jest merytoryczna, natomiast czasami może warto zrobić podwójne sprawdzenie przed publikacją.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, Xisiek said:

Hmmm, prosze o wyrozumialosc,ale jednak musze to napisac -czy naprawde na portalu/forum 80% tresci musi byc o oledach i jeszcze w formie "mody na sukces" - przeglad cen tv oled odcinek 1227 ? 

PS. Rozumiem uwarunkowania komercyjne,  ale naprawde czasem chce sie poczytac o czyms nowym, ciekawym, innowacyjnym.

Ha, tutaj innowacje i nowości są zawsze najważniejsze i najczęściej, nawet w skali światowej, piszemy o nich jako jedni z pierwszych, bądź nawet pierwsi. A zestawienia te są również bardzo ważne, bo dzięki nim można prześledzić historię cen na dłuższej przestrzeni czasu i widzieć, jak sobie sprzedawcy postępują. To też nie jest robota typu kopi-pejst, bo każde zestawienie jest robione od zera, w zasadzie tylko grafiki i tabelki zostają, ale cały tekst za każdym razem jest inny. I to jest też ogrom roboty :)

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...