Skocz do zawartości
Qlasjanie90

OLED C9 Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym kupić Oleda C9 w 65 calach . Pytanie czy któryś z użytkowników mial do czynienia z kupnem tv z Allegro?Czy jest to inny kanał dystrybucji?Różnica między allegro a stacjonarnymi sieciówkami wynosi ok 3tys.  Nie wliczając dobrego dodatkowego ubezpieczenia które wynosi ok 2tys. Więc ofert z portalu są o wiele atrakcyjniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli planujesz zakup tv z allegro to tylko w oficjalnym sklepie allegro dowiadywałem się u nich mają TV LG C9 wersje 55 cali za 5999zl można negocjować cenę .

Wcześniej mieli wersję C9 65 ale wyprzedali wszystko znajomy kupił po negocjacjach u nich za 8700zl:) i co najważniejsze mają telewizory z oficjalnej dystrybucji LG POLSKA a nie z europejskiej.

Sam poluje na c9 65 cali i teraz czekam aż znów wystawia nową aukcję, będę negocjować cenę i biorę od nich :)

Edytowane przez Blade124

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzięki za informacje.  Myślę że warto poczekać jeszcze do Black friday bo może się trafić coś w fajnej cenie. Chyba że trafi się w tym oficjalnym sklepie allegro to się skusze. Bo poniżej 9tys to taka realna cena. Mniej chyba nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Qlasjanie90 napisał:

Ok wielkie dzięki za informacje.  Myślę że warto poczekać jeszcze do Black friday bo może się trafić coś w fajnej cenie. Chyba że trafi się w tym oficjalnym sklepie allegro to się skusze. Bo poniżej 9tys to taka realna cena. Mniej chyba nie będzie.

Oczywiście że cena jeszcze spadnie. Nie wiadomo jak bardzo, ale OLEDy z roku na rok notują coraz niższą cenę minimalną. Zerknąłem tak na szybko na allegro i wersja 65 cali C9 u sprzedawcy u którego ja 2 lata temu kupowałem swojego B7 kosztuje teraz 8700 zł:

https://allegro.pl/oferta/lg-oled-65c9-oled65c9-4k-uhd-smart-tv-thinq-ai-hdr-8487912618

Jakby co to polecam tego sprzedawcę (ZUK_Wa-Wa), wiele osób na forum kupowało u niego przez allegro swoje OLEDy i nigdy nie było problemów z transakcją, zwrotami itp. Dystrybucja polska, nie ma problemów z egzekwowaniem gwarancji u LG (sprawdzone na sobie). Jeszcze przez jakiś czas sprzedawcy na allegro, będą mieli ceny o kilka tys niższe niż w marketach, później to się wszystko wyrówna (słowo klucz: marża)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2019 o 09:25, efel napisał:

Jakby co to polecam tego sprzedawcę (ZUK_Wa-Wa), wiele osób na forum kupowało u niego przez allegro swoje OLEDy i nigdy nie było problemów z transakcją, zwrotami itp. Dystrybucja polska, nie ma problemów z egzekwowaniem gwarancji u LG (sprawdzone na sobie)...

W opisie nie chwali się, że to dystrybucja europejska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn miałem napisać, że nie chwali się że to dystrybucja Polska.

Dzisiaj zadałem pytanie i dostałem odpowiedź: dystrybucja Europejska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2019 o 16:02, matys_72 napisał:

Tzn miałem napisać, że nie chwali się że to dystrybucja Polska.

Dzisiaj zadałem pytanie i dostałem odpowiedź: dystrybucja Europejska.

Najwyraźniej sporo się tam zmieniło przez te 2 lata. Jak ja kupowałem to pytałem o to i wtedy otrzymałem odpowiedź że dystrybucja polska i tak też było napisane w aukcji. Dodatkowo chyba wczoraj, albo przedwczoraj była afera i nawet Uwaga TVN zrobiła materiał o nim, że wysyła potrzaskane telewizory i nie chce oddawać kasy. Słabe to, bo ten sklep miał przez lata dosyć dobrą opinię. W obliczu nowych faktów raczej radzę wstrzymać się z kupowaniem tam (ZUK_Wa-Wa na allegro to sklep Sonex)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...