Jump to content

Qlasjanie90

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About Qlasjanie90

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gx nie widziałem taniej niż 9999 zl. Ewentualnie z cashbackiem na kartę na kolejne zakupy. Tv przychodzi z magazynu nowy i wszystko sparwdzam z serwisantem na miejscu ( w tym ilość przeprwcowanych godzin )W sklepach nie ma dostępnych stacjonarnie tych telewizorów, tylko na zamówienie więc i tak idzie z magazynu. Ubezpieczenie dodatkowe przechodzi mi na model gx, wystarczy dosłać dokumenty do ubezpieczalni. Dzisiaj ma przyjechać sprzęt, zarzucę plansze i wszystko sprawdzę. Nie mogę na razie narzekać, bo GX za C9 to bardzo dobry deal. Na ścianie wygląda obłędnie i na pewno nie pozwoliłbym sobie normalnie na ten sprzęt. Pożyjemy zobaczymy. Tym bardziej, że wszyscy czekali na nowe matrycę OLED Evo od LG, a one tylko będą w modelu G1, cena prawie 16 tys za 65 cali.
 2. Muszę pochwalić panów z serwisu LG. Otrzymałem telefon, se jest zgoda na 65GX, co potwierdził również pan z serwisu , który ma dokonać wymiany. Dorzucili nawet nóżki widocznie wolą dopłacić i zatrzymać klienta, co nie ukrywam pozytywnie mnie zaskoczyło.
 3. Wymiany tv dokona serwis i oczywiście sprawdzę czy wszystko jest ok. Nie liczę na to, że dadzą mi GX więc nastawiam się na inny tv. Szkoda że nie ma alternatywy dla cx na tą chwilę w tej cenie.
 4. Nie zgodziłem się na CX. Ciemniejszy panel w testach oraz brak obsługi DTS mnie nie zachęciło. Zaproponowałem zwrot gotówki, ewentualnie wymianę na GX. Ostatnio z cashbackiem w media expert był do wzięcia za 7800. A wizualne cechy tego telewizora rekompensują braki, które ma CX względem C9. Powiedziałem pani, że ogólnie namawiam znajomych na ich tv, kolejno od zeszłego roku kupowali sobie C9 , GX i teraz kolejny czeka na BX. Jest to prawda bo pod względem ceny i obrazu ciężko trafić lepiej.Jak dostanę zwrot kasy i kupię sobie np Samsunga, to z marketingowego punktu widzenia polegne ja i LG. Więc licze, że jakoś się dogadamy. Ciśnienia nie mam na nowy tv już teraz ,bo za kilka tygodni pojawia się C1 i chyba tez warto będzie się im przyjrzeć. Czekam na ich stanowisko.
 5. Qlasjanie90

  LG C9 gwarancja

  Witam, Po zapoznaniu się serwisu z moim problemem w Lg 65C9 ( żółte pasy na białym tle ) dostałem informacje że dostanę nowy sprzęt i będą się ze mną kontaktować. Problem w tym, że C9 już nie ma i pewnie będą próbowali dać mi CX. Czy mimo wszystko nie jest to gorszy model od C9 ? Na testach świecił 170 nitów mniej oraz mam info że nie odtwarza dźwięku DTS. Czy LG musi wymienić model na taki sam ? Proszę o wasze doświadczenia oraz poradę. W załączniku zdjęcia TV.
×
×
 • Create New...