Skocz do zawartości
Jakub Krawczyński

Kiedy microLED upowszechni się w telewizorach? Analitycy odpowiadają

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy microLED upowszechni się w telewizorach? Analitycy odpowiadają

Technologia microLED w telewizorach jest poza zasięgiem zwykłego śmiertelnika. Możemy jej uświadczyć w produktach takich jak Samsung The Wall lub Sony Crystal LED, o ile odłożyliście sobie kilka milionów złotych. Analitycy z Yole Développement opublikowali właśnie prognozę sprzedaży paneli tego typu.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś Prima Aprilis?

wszystkich oledów produkuje się o ile sie nie mylę około 5 mln (po 5 latach od startu technologii)

a microLed (jak widać z bagażem problemów) chyba nie mający istniejącego nawet egzemplarza przedprodukcyjnego w rozmiarze 65cali/4k już za 2-3 lata sprzeda 50 mln paneli? jak oni to zrobią?

no chyba że liczą się też "panele" w zegarkach? :)

 

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minutes ago, klaus71 said:

dziś Prima Aprilis?

wszystkich oledów produkuje się o ile sie nie mylę około 5 mln (po 5 latach od startu technologii)

a microLed (jak widać z bagażem problemów) chyba nie mający istniejącego nawet egzemplarza przedprodukcyjnego w rozmiarze 65cali/4k już za 2-3 lata sprzeda 50 mln paneli? jak oni to zrobią?

no chyba że liczą się też "panele" w zegarkach? :)

 

Ogólnie to to zestawienie pokazuje microLED-y we wszystkich możliwych wydaniach, bez rozdrobnienia na smartfony, telewizory i inne, dlatego takie liczby tam padają. Tutaj jest raport IHS Markit o microLED ale tylko w formie telewizorów:

 

https://hdtvpolska.com/microled-tv-potrzebuje-jeszcze-czasu-aby-wejsc-na-rynek/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Co się stało z komentarzami? Nie mogę pisać jako ja pod artykułami i newsami. Czasem nawet nie wyświetla mi komentarzy, mimo że są. Jeśli chcę coś przeczytać, muszę szukać na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też zauważyłem że są osobne komentarze w artykule i osobne od strony forum 

wydaje mi się że kiedyś tak nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba jakiś feler na Forum. Zauważyłem że, na głównej jak pojawia się jakiś temat, i po jakimś czasie wchodzi na Forum. To ląduje w strefie czasu np. 8.08 - a news jest z dziś.

13 godzin temu, klaus71 napisał:

też zauważyłem że są osobne komentarze w artykule i osobne od strony forum

Tam może są dla niezalogowanych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Robert_1988_KrK napisał:

Tam może są dla niezalogowanych?

możliwe - kiedys na pewno było tak że niezależnie czy pisałem w artykule czy w watku w którym jest artykuł to koment był jakby w jednym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...