Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera: Soundbar Q90R Harman Kardon

W tym roku Samsung zaproponował nową serię soundbarów „Q”. Soundbar Q90R Harman Kardon jest najwyższym przedstawicielem w tej linii. Stanowi doskonałe uzupełnienie dla telewizora QLED Q90 i to nie tylko pod względem stylistyki i konstrukcji.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ładne i piękne ale radia mi w nim brakuje by nie stał bezużytecznie jak TV wyłączony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radia? 🤣

To teraz jakieś soundbary mają radio? Nawet w telefonach już najczęściej nie ma takiego luksusu. 

Soundbar niby fajny i to już niby 3cia wersja słynnego HW950 więc powinna być poprawiona, a jak to u Samsunga nadal pełno błędów w oprogramowaniu. Można o tym poczytać na innych forach. 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie szkoda że nie mają, sam kilka lat temu kupiłem Soundbar Samsunga HT-E8200 i to istny kombajn, bly-ray dźwięk co prawda 2,1 radio, wyświetlacz elegancki desing tyle tylko że mi w nim padł laser i jest nie do naprawy nawet w autoryzowanym serwisie Samsung ze wzgladu na brak części, po wypuszczeniu pewnej serii zapszestrano produkcji nie wiedzieć dlaczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem to samo - jak można zrobić soundbar bez radia - a w tej cenie to FM i DAB powinny być standardem

do tego ten brak OSD w Samsungu naprawdę boli - cena premium a zawartość przycięta jak w budżetówce

Edytowane przez klaus71
  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, OSD by się przydało a tak to trzeba się męczyć z aplikacją na telefon która potrafi raz się łączyć z soundbarem a raz nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, LV426 napisał:

OSD by się przydało a tak to trzeba się męczyć z aplikacją na telefon która potrafi raz się łączyć z soundbarem a raz nie. 

ale w apce chyba nawet wszystkiego nie zrobisz - ja to mam instruckję pod ręką jaki klawisz przytrzymać dłużej by coś tam przełaczyć

no lekka kpina w sprzęcie za 6kzł

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w apce nie ma wszystkiego, co jest zwyczajnie głupie. Właściwie to są 2 apki do obsługi soundbara.  Ah Samsung 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smart Things i Samsung Multiroom. 

Nie raz jest tak że soundbar nie chce mi się połączyć z tą drugą i trzeba odpalić pierwszą (rekomendowana przez Samsunga) która to i tak odsyła potem do drugiej. Cuda cuda. Szczególnie dzieje się tak jak chcę posluchac muzyki z telefonu (przez Wi-Fi w Multiroom) to często każe mi od nowa parować soundbara z telefonem i siecią przy czym na zmianę się apki gryzą, a jak odinstaluje jedną to i tak nici z słuchania.

Jak już działa to ok. Gorsze są błędy w sofcie. U mnie soundbar wyłącza się niby z tv (sony) po czym i tak się włącza sam, nawet kiedy wyłączam go z pilota. Na początku tak nie miałem i było ok, w ustawieniach tv nic nie zmieniałem. 

Edytowane przez LV426

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem tak iż po mimo że były sprawowane tylne głośniki (świeciły na niebiesko) to nie grały.. głównie po nocy jak przeszły w standby lub po wyłączeniu TV (Q9F) po resecie przestał problem występować (chyba klawiszami + i - przez dłuższą chwilę) i śmigają pięknie. 

5 hours ago, LV426 said:

Smart Things i Samsung Multiroom. 

ta druga appka Miltiroom daje coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Można pobawić się Equalizerem, wybrać źródło, włączyć/wyłączyć tylne głośniki, wyregulować subwoofer i odpalić muzykę z telefonu lub przez różne serwisy streamingowe zintegrowane z aplikacją. Ma całkiem znośny odtwarzacz, trochę na wzór tego firmowego w telefonach Samsunga. Do tego można sprawdzić wersję oprogramowania, poszukać aktualizacji (u Samsunga się chyba nigdy nie zdarzają hehe) i inne takie pomniejsze rzeczy (choć niestety chyba nie wszystkie bo ja tam nie widzę trybów dźwięku które można wybrać z pilota).

 

U mnie satelitki i sub raz sparowane zawsze działają stabilnie i nie gubią same sygnału (chyba że zacznę od nowa parować z wi-fi i ponaciskam guziki na spodzie belki bo się apka spluje akurat) i właśnie to, że się soundbar nie wyłącza w nocy widzę po nich bo mają niebieskie diodki które ciągle świecą i denerwują.

Edytowane przez LV426
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś przełączyć ten soundbar do innej sieci WiFi? W aplikacji SmartThings nie wiedzę takiej możliwości. Ktoś coś ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minutes ago, zhirandell said:

Próbował ktoś przełączyć ten soundbar do innej sieci WiFi? W aplikacji SmartThings nie wiedzę takiej możliwości. Ktoś coś ? 

napewno przez reset leczy to rozwiazanie to nie wiem :)

On 9/19/2019 at 11:39 PM, LV426 said:

U mnie satelitki i sub raz sparowane zawsze działają stabilnie i nie gubią same sygnału (chyba że zacznę od nowa parować z wi-fi i ponaciskam guziki na spodzie belki bo się apka spluje akurat) i właśnie to, że się soundbar nie wyłącza w nocy widzę po nich bo mają niebieskie diodki które ciągle świecą i denerwują.

a jak wyłącze sounbra czy sam jak nie wybaczy poprzez wyłączony tv to satelity nie świeca nie biedko tylko ze nie maja sygnału..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...