Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda ,że nie myślą o segmencie konsumenckim tylko idą w kierunku biznesu, inaczej podchodzi do tematu Hisense i wprowadza dwuwarstwowy model ULED. Zobaczymy wkrótce co jest warty
E


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, gregoma napisał:

Szkoda ,że nie myślą o segmencie konsumenckim tylko idą w kierunku biznesu, inaczej podchodzi do tematu Hisense i wprowadza dwuwarstwowy model ULED. Zobaczymy wkrótce co jest warty
E


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

Najtańszy monitor na dwuwarstwowej matrycy 31" kosztuje 110 000zł i pobiera prawie 472W. Pomyśl teraz jakie wartości będą w przypadku 55". Jakoś nie widzę tego na rynku konsumenckim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Maciej Koper napisał:

Najtańszy monitor na dwuwarstwowej matrycy 31" kosztuje 110 000zł i pobiera prawie 472W. Pomyśl teraz jakie wartości będą w przypadku 55". Jakoś nie widzę tego na rynku konsumenckim :)

No i co z tego, że pobiera, wzmacniacze A klasowe też pobierają i kto się tym przejmuje (moje ciągną prawie 10x tyle co oddają muzycznie).

W video też musi być hi-end konsumencki, nikt chyba nie wierzy w to, że reżyser dla OLED-ów Panasonika czy LG "zamierzył" jakiś tam ABL. To jest kpina z ludzkiej inteligencji. W projektorze nie mam żadnego ograniczania jasności, na scenach śnieżnych daje jak trzeba. Nie twierdzę że, podwójna matryca to rozwiązanie idealne, bo para w gwizdek jednak idzie, ale każdy powinien mieć możliwość wyboru, czy chce płacić więcej za prąd czy nie. 

A co tam w microLED-ach, stagnacja?

 

Edytowane przez orwell-1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, orwell-1984 napisał:

No i co z tego, że pobiera, wzmacniacze A klasowe też pobierają i kto się tym przejmuje (moje ciągną prawie 10x tyle co oddają muzycznie).

W video też musi być hi-end konsumencki, nikt chyba nie wierzy w to, że reżyser dla OLED-ów Panasonika czy LG "zamierzył" jakiś tam ABL.

Nikt się nie przejmuje tak samo jak nikt nie zabrania kupić sprzętu studyjnego do domu, jeśli masz luźne 200 000+ zł na 55" telewizor ;)

P.S. Dlaczego reżyser miałby coś mierzyć? Tym bardziej dla OLED Panasonic (?)

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie czym wersja modelu od chińczyka będzie się różnic od wersji nazwanej MegaCon? Czy oprócz ceny będą drastyczne różnice? Może koledzy na IFA będą mogli porównać modele. co do MicroLed to nie ma przełomu TCL atakuje natomiast MiniLed.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, gregoma napisał:

To ja mam pytanie czym wersja modelu od chińczyka będzie się różnic od wersji nazwanej MegaCon? 

chyba ten przyszłoroczny MiniLed będzie miał tylko 768-900 stref więc wiele brakuje do Panasa

na razie TCL pompuje balonik

oby nie było jak w latach ubiegłych - miała być rewolucyjna technologia a wychodziły budżetowe miernoty

Edytowane przez klaus71
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TCL na swoim rynku sprzedaje 65 cali za 10 tys zł w tej technologii, gdzie ponoć też długo nad tym pracowali.  Jeśli  Panasonic nie potrafi zrobić takiego modelu choćby do 20-30 tys zł to coś jest nie tak. 

Edytowane przez Musichunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Musichunter napisał:

TCL na swoim rynku sprzedaje 65 cali za 10 tys zł w tej technologii, gdzie ponoć też długo nad tym pracowali.

wejdzie do Polski to zobaczymy jaki to kozak 

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

900 stref dla 75 cali z powłoką zwiększającą kąty w bardzo dobrej cenie może nieźle namieszać w przypadku TCL - szkoda tylko że nie dali hdmi 2.1 :( 

hisense wprowadza 75 cali dual layer też jestem ciekawy jak to będzie działać, ponieważ może się okazać że Chińczycy przeskoczyli swoich azjatyckich kolegów ;) 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...