Skocz do zawartości
jacobi75

OLED do 5 tyś.. LG OLED55B8, LG OLED55C8 vs TX-55FZ800E

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Jestem nowy na forum, więc witam wszystkich ciepło

Mam taką sytuację. Mam 5 tyś. na tv oled. W tym budżecie to 55".

Waham się między : LG OLED55B8, LG OLED55C8 vs  Panasonic TX-55FZ800E

Jestem prawie zdecydowany na Panasonica. Drażni mnie jedynie design i smart tv. Wygląda jak przerośnięty monitor. A smart tv to bida i braki. Boli mnie brak wsparcia rmvb (mam tylko nadzieję że pójdzie po DLNA)  Brak HBO GO to też porażka.

Jednak ustaliłem że podstawa to jakość obrazu. Porównywałem Tego Panasonica z C8 na ekspozycji w ME i na default Panasonic bije na głowę LG.

Pytanie moje co radzicie wybrać ?  Czy na tych LG można uzyskać jakość Panasonica ?

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Bierz Panasonica bo obraz ma cudowny i bardzo mało i to mało było o nim tu na forum pisane o wypalenie A co do smarta to jest źle ale obraz się liczy Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, franus122 napisał:

Witam Bierz Panasonica bo obraz ma cudowny i bardzo mało i to mało było o nim tu na forum pisane o wypalenie A co do smarta to jest źle ale obraz się liczy Pozdrawiam

A no właśnie, Czy dobrze myślę ze warto w Panasonic wykupić przedłużoną gwarancję na dodatkowe 3 lata ? Wie ktoś czy ta gwarancja obejmuje matryce i ma sens ? Czytałem regulamin, nie wspominają tam o różnicach między typową a przedłużoną gwarancją Z tego co widzę w LG nie ma opcji przedłużenia.

Edytowane przez jacobi75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Zadzwoń do Panasonica i tam się wszystkiego dowiesz jak to z tą gwarancyjną wygląda Ja mam dx 900 i kupiłem tą wydłużoną gwarancję w MM ale dwa lata jest serwis Panasonica A te 3 lata jakaś firma w Katowicach to naprawia ale opinie nie mają za dobre A mój dx jest po kalibracji przez p Macieja a obraz to bajka Gdzie ten tv kupujesz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizor chce brać w MediaExpert bo jest w promce. Do Panasonica dzwoniłem. Sympatyczna Pani oznajmiła ze gwarancja przedłużona jest na tych samych warunkach co w pierwotnej gwarancji. Zapytałem czy wciąż i nadal obejmuje matrycę. Powiedziała że nie wie, ale się dowie i napisze w mailu.

I za to ma szacunek bo nie ściemniała.

Czy w waszych oledach Panasonica gwarancja jest również 2 lata ? Czy może jak w laptopach. Dwa lata gwarancji z wyjątkiem baterii ?

Co z tym serwisem Katowickim jest nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, jacobi75 napisał:

Telewizor chce brać w MediaExpert bo jest w promce. Do Panasonica dzwoniłem. Sympatyczna Pani oznajmiła ze gwarancja przedłużona jest na tych samych warunkach co w pierwotnej gwarancji. Zapytałem czy wciąż i nadal obejmuje matrycę. Powiedziała że nie wie, ale się dowie i napisze w mailu.

I za to ma szacunek bo nie ściemniała.

Czy w waszych oledach Panasonica gwarancja jest również 2 lata ? Czy może jak w laptopach. Dwa lata gwarancji z wyjątkiem baterii ?

Co z tym serwisem Katowickim jest nie tak ?

Poczytaj o nich w necie A jak będziesz kupować w Media Ekspert to popytaj gdzie jak ta gwarancja naprawdę wygląda i czy ostatnie 3 lata będzie serwis Panasonica 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, grundig napisał:

Zdecydowanie Panasonic.Przeczytaj informacje w linku nizej.

http://www.tvtest.pl/panasonic-55fz800-test/

Czytałem. Stąd między innymi chęć zakupu

8 minut temu, franus122 napisał:

Poczytaj o nich w necie A jak będziesz kupować w Media Ekspert to popytaj gdzie jak ta gwarancja naprawdę wygląda i czy ostatnie 3 lata będzie serwis Panasonica 

Jeśli chodzi o gwarancję ME to wedle opisów na stronie, dwa lata u producenta, reszta to "świadczenie w razie awarii". Nie wzbudza to mojego zaufania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cztery telewizory panasonica.Najstarsza plazma TX-P42CX3E   z 2011 roku.Wszystkie   telewizory dzialaja do tej pory  bez usterki.Na razie ostatni  telewizor  Panasonica to TX-P50ST50E z 2012 roku.Planuje  kupno kolejnego telewizora.Na pewno bedzie  to OLED Panasonica.Wedlug kanadyjskiej  internetowej strony ochrony konkurencji i konsumenta  pod wzgledem niskiej awaryjnosci  Pioneer   zajmuje  pierwsze miejsce, na drugim miejscu    jest Panasonic.  Na samym koncu  Samsung  ktory psuje sie najczesciej.

Edytowane przez grundig
  • Lubię 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem odpowiedz od Panasonica :

Cytat

Szanowny Panie,

nawiązując do rozmowy telefonicznej, uprzejmie informujemy, że przedłużona gwarancja możliwa do zakupu w naszym sklepie internetowym ma takie same warunki, jak gwarancja standardowa. Poniżej zamieszczamy odnośnik do warunków gwarancyjnych zamieszczonych na naszej stronie internetowej. Uprzejmie prosimy o dokładne zapoznanie się z treściami tam zamieszczonymi. 

https://www.panasonic.com/pl/gwarancja.html

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości, zapraszamy do ponownego kontaktu.

Jeżeli byłby Pan zainteresowany otrzymaniem zniżki na produkty lub rozszerzoną gwarancję możliwe do zakupienia w sklepie internetowym Panasonic Polska uprzejmie prosimy o informację zwrotną.

https://shop.panasonic.pl

Jeśli byłby Pan zainteresowany otrzymywaniem newslettera informującego o nowościach firmy Panasonic, prosimy o rejestrację przez naszą stronę internetową https://www.panasonic.com/pl/mypanasonic.html.

Z poważaniem,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, grundig napisał:

Pioneer   zajmuje  pierwsze miejsce, na drugim miejscu    jest Panasonic.  Na samym koncu  Samsung  ktory psuje sie najczesciej.

wszystko zależy od szczęścia i intensywności używania - moje plazmy: panasa pv60 i pioniera kuro2 padły choć obie po około 9 latach

8 minut temu, jacobi75 napisał:

Otrzymałem odpowiedz od Panasonica :

czyli to standardowa gwarancja panasa. fajnie że Panas daje taką opcję jak sony. i chyba samsung też ma opcję przedłużenia.

no to teraz czas na LG bo tylko oni dają max 2 lata

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie ma sie nad czym zastanawiać. Jeśli liczy sie dla ciebie tylko jakość obrazu to tylko FZ800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Waldo94 napisał:

Wg mnie nie ma sie nad czym zastanawiać. Jeśli liczy sie dla ciebie tylko jakość obrazu to tylko FZ800.

Smart tv ma dla mnie swoją wartość.Ale wtórną, jeśli mogę kupić od Chińczyków puszkę z androidem i 4k za 200 zł to kupię

Zapomniałem dodać z innej beczki. na gwarancję Panasonica można uzyskać voucher na 5% rabatu. Trzeba zagadać z konsultantem.

Edytowane przez jacobi75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...