Skocz do zawartości
Sebastian Starczewski

Jaki tv box do emulatorów psx ps2, oglądania nf chromecast?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was Serdecznie,

Od razu nadmieniam że podobnego tematu nigdzie nie widziałem. Owszem spotykałem się z tematami typu jaki tvbox wybrać do netflixa inny do emulatorów lub chromcast, natomiast dla mnie najważniejsza jest kombinacja wszystkich wyżej wymienionych plus innych, postaram się rozjaśnić. Poszukuję TV BOX-a na androidzie, chciałbym żeby był w zestawie pilot (obsługiwać będzie głównie starsza osoba Player TV), urządzenie powinno mieć port LAN (1Gb), USB (najlepiej 3.0). Wymagania co do aplikacji na pewno chciałbym uruchamiać wszystkie popularne playery (Netflix, TVN Player, HBO GO, KODI, Filmbox inne które mogą się pojawić na androidzie w przyszłości), emulatory do konsol w szczególności PS2 (posiadam smart tv z androidem firmy Sony i jest blado, niegrywalny jest w zasadzie każdy tytuł, przycina), ale też PSX, Gameboy, PSP. Chciałbym żeby box był wyposażony w chromecast. Prosiłbym o podawanie nazw i modeli oraz swoich doświadczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może Apple TV wkrótce będzie lepszy?

mam mieć suport dla padów - a może już ma?

a  sorry - nie dotczytałem że ma być android - ale jest możliwość że apple tv przeskoczy w tej dziedzinie shielda? a może już jest na nim lepiej?

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby na Apple TV  było więcej emulatorów jak na Androidzie. Tegra X1 siedząca w Shield nadal daje sobie radę w tym temacie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może istnieje jakaś tańsza alternatywa od sprzętu nvidia ? Coś z lan chromcast nf tvnplayer hbo go. Z możliwie jak najlepszym procesorem ram. Cena nvidia trochę zwala z nóg wiec emulacja ps2 nie musi być konieczna, po za tym wyszukałem sobie materiały na yt i zauważyłem że gry ps2 zacinają na nvidia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie są jakieś z "wypas" specyfikacją ale nie zawsze się to przekłada na wydajność bo soft może być kulawy. Niestety nie siedzę na tyle w temacie aby polecić jakiś poza sprawdzonym Shield. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shield jest sprawdzony, jeżeli jego cena jest za wysoka dla Ciebie, to poszukaj używki. W takich sprzętach liczy się nie tylko specyfikacja, ale oprogramowanie, aktualizacje itp. Założę się że znajdziesz chińczyka o podobnej specyfikacji co Shield, za mniejszą cenę, ale się okaże że Android w nim się wiesza, albo muli, a nie powinien przecież. Moim zdaniem lepiej dołożyć kilka złotych i mieć sprzęt stabilny i polecany niż iść w jakieś tanie dziadostwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shield jest jakaś alternatywą, ale zmieniły się priorytety MI byłby prawie idealnym boxem ale nie ma LAN-a. Proszę o dopasowanie android box tv który ma chromcast, kompatybilność z Player PL TVN, Netflix HBO Go. Gry są już mniej ważne. Shield na tą chwilę nie wchodzi w grę jest zdecydowanie za drogi (alternatywa ale na przyszłość, nie teraz)

Edytowane przez Sebastian Starczewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...