Skocz do zawartości
VIOLATOR74

lg oled55b8pla czy lg oled55c8pla

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy warto dopłacać do lg oled55 c8 500zł bo mam możliwość kupno lg oled55 b8 za 4500. Jakie są między nimi różnice. 

Edytowane przez VIOLATOR74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, VIOLATOR74 napisał:

Pytanie czy warto dopłacać do lg oled55 c8 500zł bo mam możliwość kupno lg oled55 b8 za 4500. Jakie są między nimi różnice.  

500zł warto. Gdy różnica wynosiła ponad tysiąc złotych to wtedy już nie. Temat wiele razy wałkowany na tym forum.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Waldo94 napisał:

500zł warto. Gdy różnica wynosiła ponad tysiąc złotych to wtedy już nie. Temat wiele razy wałkowany na tym forum.

Niestety szukajka jest tutaj tak beznadziejna ze wyszukuje wszystko tylko nie temat gdy w nią wpisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C8 w porównaniu do B8 ma lepsze głośniki, procesor i funkcje redukcji szumów które B8 nie posiada. W Euro jest teraz za 5tys i to jest bdb cena.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Waldo94 napisał:

C8 w porównaniu do B8 ma lepsze głośniki, procesor i funkcje redukcji szumów które B8 nie posiada. W Euro jest teraz za 5tys i to jest bdb cena.

Nie można tak było od razu, wielkie dzięki, dziś porównywalem B8 do Leda i różnice widać zwłaszcza na lepszym video. Planuję ja kupić w rtv euro agd

Edytowane przez VIOLATOR74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Waldo94 napisał:

Zamówiłem z fajnym uchwytem https://m.euro.com.pl/zestawy/telewizory-led-lcd-plazmowe/29790436033/lg-oled55c8pla.bhtml. W poniedziałek będzie w domu. Teraz muszę pomyśleć gdzie plazme na części sprzedać. Nie chcę ktoś kupić :D. Podpowiedzcie jeszcze jak sprawdzić czy nie jest powystawowy, ile ma godzin nabitych

Edytowane przez VIOLATOR74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staneło jednak ze kupiłem leda. Zona za duzo oglada programów tvn z logami a widze ze problem wypalen niestety nadal wystepuje.Moze za jakis czas bedzie oled bo czern zabija a na chwile obecna kupiłem r SONY LED KD-55XG8596. W promocji wyszedł mnie on cenowo 3750zł bo miałem 650zł zwrotu. Na chwile obecna co moge powiedziec to to ze stary Samsung Plazma  PS 516500 ES miał lepiej grajace glosniki,tutaj ten dzwiek jest taki schowany.Mi to nie przeszkadza bo i tak podłaczony TV mam do kina domowego. Android,aplikacje działaja bardzo szybko. Nie ma problemów. Z czernią nie jest aż tak tragicznie jesli porówna sie go w klasie cenowej do innych Ledów, Troche drazni nieraz to podswietlanie krawedziowe zwłaszcza przy zmianie kanałow.Podczas ogladania filmow nie zauwazylem ale w weekend przyjdzie czas na spokojne obejrzenie w ciemnosci dobrego filmu.jesli chodzi o jakosc obrazu ze słabszych zródeł gdzie nie ma kanału chociaz w HD to plazma lepiej poprawiała obraz .No ale znowu 4 K robi robote,Szkoda ze HBO nie ma zadnych filmów w 4K,ktos cos wie czy ma cos sie zmienic .

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2019 o 23:37, VIOLATOR74 napisał:

Staneło jednak ze kupiłem leda. Zona za duzo oglada programów tvn z logami a widze ze problem wypalen niestety nadal wystepuje.Moze za jakis czas bedzie oled bo czern zabija a na chwile obecna kupiłem r SONY LED KD-55XG8596. W promocji wyszedł mnie on cenowo 3750zł bo miałem 650zł zwrotu. Na chwile obecna co moge powiedziec to to ze stary Samsung Plazma  PS 516500 ES miał lepiej grajace glosniki,tutaj ten dzwiek jest taki schowany.Mi to nie przeszkadza bo i tak podłaczony TV mam do kina domowego. Android,aplikacje działaja bardzo szybko. Nie ma problemów. Z czernią nie jest aż tak tragicznie jesli porówna sie go w klasie cenowej do innych Ledów, Troche drazni nieraz to podswietlanie krawedziowe zwłaszcza przy zmianie kanałow.Podczas ogladania filmow nie zauwazylem ale w weekend przyjdzie czas na spokojne obejrzenie w ciemnosci dobrego filmu.jesli chodzi o jakosc obrazu ze słabszych zródeł gdzie nie ma kanału chociaz w HD to plazma lepiej poprawiała obraz .No ale znowu 4 K robi robote,Szkoda ze HBO nie ma zadnych filmów w 4K,ktos cos wie czy ma cos sie zmienic .

Niestety przyjacielu ale wybrałeś bardzo przeciętny telewizor. Poza rozdzielczością 4K z 4K niewiele zobaczysz. Słabe odwzorowanie barw, słabiutki, prawie niewidoczny HDR. No chyba, że będziecie oglądali tylko TVN, to wtedy ten TV jest aż nadto. Pozdrawiam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może według ciebie tak ale nie według mnie, porównywalem obraz z innymi tv LCD w podobnej cenie i nie powiedziałbym że obraz jest przecietny. A jesli porownujesz ten tv do tv za kilka tys więcej to mija się to z celem bo to inna półka cenowa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...