Skocz do zawartości
musiolek

Nowy telewizor 47-55" do 2000 zł (+/- 10%)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? niespełna 30m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3,5m - 4m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2 osoby (bardzo sporadycznie 3-4)
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? raczej na wprost, ale kąty nie są bardzo ważne
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? powinien stać, ale w ostateczności może również wisieć (w tym samym miejscu)
6. Jak słońce świeci w pokoju ? z tyłu telewizora (okno w kierunku wschodnim)
7. Jaki masz obecnie telewizor ? stary LCD Samsung (HD Ready)
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? port(y) USB na multimedia i w miarę możliwości UHD, 4K, HDR, 100Hz (najważniejsza jest odpowiednia jakość obrazu)
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? HD
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? dekoder satelitarny NC+, sporadycznie smartfon lub laptop poprzez ChromeCast (np. YouTube)
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 12 godzin
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? raczej obojętne
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy, seriale, programy informacyjne, sporadycznie transmisje sportowe
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? sporadycznie i tylko przez ChromeCast (nie chodzi o przeglądarkę internetową)
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? nie zamierzam
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? raczej wieczorami (jednak prawie zawsze przy włączonym oświetleniu)
17. Preferencje co do wielkości? 47" - 55"
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? marna jakość obrazu
19. Preferencje co do marki ? bez znaczenia
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie ma to dla mnie znaczenia
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2000zł (w uzasadnionych przypadkach mogę nieco przekroczyć budżet.

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? raczej nie

23. Dodatkowe informacje: telewizor w ogóle nie musi posiadać funkcji WiFi ani SMART TV (jest to absolutnie nieistotne)

Edytowane przez musiolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu kupił jakiegoś 2-3 letniego 55-calowca używanego albo z outletu.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, musiolek napisał:

A możesz zaproponować jakiś model, który będę znaleźć w outlecie?

Znalazałem model Samsunga z zeszłego roku w 49 calach. Moim zdaniem to dobra oferta i warto naciągnąć budżet

https://allegro.pl/oferta/telewizor-samsung-qe49q6fna-smart-4k-uhd-8154748566

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.06.2019 o 10:15, Waldo94 napisał:

Znalazałem model Samsunga z zeszłego roku w 49 calach. Moim zdaniem to dobra oferta i warto naciągnąć budżet

https://allegro.pl/oferta/telewizor-samsung-qe49q6fna-smart-4k-uhd-8154748566

Przepraszam, że tak późno odpisuję. Oczywiście posłuchałem Twojej rady i wczoraj (w niedzielę) kupiłem ten telewizor. Zwiększyłem nieco budżet, ale myślę i ufam, że było warto. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie, naprawdę bardzo mi pomogłeś.

samsi.jpg

smasung.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dotrze to odezwij sie czy wszystko ok ponieważ ten sklep ma różne opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...